space bag (vakumlu poşet) kullananlara sesleniyorum

feri(DE)rin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
3
0
bu aralar space bag lere taktım kafayı ama bir türlü karar veremiyorum
kimileri aaa kullandım çok memnunum diyor, kimisi bir süre sonra açılıyor boşuna okadar para verme diyor. kullanan varsa lütfen paylaşalım tecrübelerinizi:bbo: :bbo:

bu aralar space bag lere taktım kafayı ama bir türlü karar veremiyorum
kimileri aaa kullandım çok memnunum diyor, kimisi bir süre sonra açılıyor boşuna okadar para verme diyor. kullanan varsa lütfen paylaşalım tecrübelerinizi:bbo: :bbo:

ben uzun süredir kullanıyorum.tv den sipariş verdim . çabucak elime ulaştı.ama öyle anlatıldığı kadar muhteşem bulmadım.örneğin yorgan en büyük boyuna bile sığmıyor.pamuk yastıklardan da en fazla 2 tane koyabiliyorsunuz.ben 3 denedim,ilk gün fermuar yeri cırt diye yırtıdı.çöpe atmak zorunda kaldım.ama sadece giysi koyacaksanız idare eder.
****önemli not:vakumlaması iyi de birkaç ay sonra içinden çıkanların kırışıklıklarını ütü gideremiyor,haberiniz olsun.:1no2:

Valla annem almış..Geçen gün bütün kışlıkları vakumlayıp koydu çekmeceye :)
Çok kullanışlı ama sonrasını bilemem hemen açılır yada herhangi birşey olurmu..

Benimde yengem aldı daha yeni.En büyük poşetine 1 yorgan iki kalın battaniye sığdırdık. baya küçülttü ama çıkınca nolurlar bilemicem maalesef..

hmm ne yapsam acaba :uhm:
pamuk yorgan falan kullanmıyorum ben hiç yastık yorgan hep silikon elyaf hada rahat vakumlanır diye düşünüyorum ama tek endişem iki üç güne kalmadan tekrar şişiyo diyorlar asıl kafamı kurcalayan nokta o :uhm: :uhm:

selam feri ben aldım ama memnun kalmadım zaman icinde eski haline dönüyor ve üs kapak asla yerine oturmuyor vakumladıgın hersey cok burusuyor yazık parama benden söylemesi

Bence Bu Tür şeyleri Yolculuğa çikarken Kullanmak.yani Valizlere Daha Fazla Eşya Siğdirmak Için Iyi Olur.
Uzun Süre Saklarsaniz Kirişiyor Gerçekten.ben Açikcasi Yolculuk Için Almayi Düşünüyorum.almak Için Hangi Adresi Tavsiye Edersiniz?

Para iadesi yokmu ki bunlarin genel de tv reklamlarinda memnun kalmazsaniz paraniz iade derler de.

Kızlar harikasınız yaaa... Bende bu aralar takmıştım kafaya alayım diye. Malum kışlıklar kalın olduğundan pek bir yer tutuyorlar kaldırınca. Ama kırışık çıkmaları hele birde kırışıklığın pek de giderilemediği gerçeğini hiç hesaba katmamıştım. Bana mucizeyi bulmuşlar gibi gelmişti... Vay bee ... Harikasınız ne diyim

tv de bir programda izledim bende işe yarar gibi duruyor ama emin değilim.zaten reklamında iki parça şey koyuyor içine.bize öyle 2-3 tane yetmez kızlar.

Annem ablama almıştım öyle yorgan falan değil ama kışlık giysileri gayet rahat aldı biz kendimiz içinde onu bildiğiniz çöp poşetleriyle yaptık aynı sistemle içine eşyamızı koyup yine elektrik süpürgesiyle havasını alıp ağzını bantlayıp öyle kaldırdık sizde bir deneyin aynı sonuca ulaşırsınız.

ben de anneme alayım diye düşünüyordum çok sevindim iyi ki almamışım çok sağolun kızlar.a.s.a.s.a.s.

selam ark.lar. ben space bag kullanıyorum evimde çokta memnun kaldım. aşagıdaki arkadaşın dediği fermuarının yırtılma olayı, içine aşırı eşya koymasından kaynaklıdır. space bag'in poşetlerinin üstünde bir cizgi bulunuo o cizgiyi asmamak gerekio eşya koyarken yoksa patlayabilir bu dogal.bu urunden piyasada cok bulunuo ama ilk cıkan ve gercek ornegi space bag.dıger cıkan urunlerdden almayın tavsiye etmem.

ablam vacuum compressed adlı bir urunden almış.eve gelmiş bir bakmış ki daha içine eşya bile koymadan poşet yırtık çıkmıs. ve değişim yapmamıslar ark.lar. o yuzden ben space bage guvendım.gercekten cok kolay oluyor vakumlayın ve saklayın bu kadar basit. hem hijyenik hem de yerden tasarruf.

süprizzzzz

X