space bag (vakumlu poşet) kullananlara sesleniyorum

ama şöyle bir avantajı oldu.bavuluma kıyafetlerim sığmıyordu.spacebage koydum ve yer bile kaldı.ama yolculukta ödüm patladı havası kaçacak bavul fermuardan patlayacak diye.şükür birşey olmadı....

1. öyle bir kırışıyor kiii içindeki giysiler açmak için son ütücü tutmak gerekebiliyor -tatlicadiarzu-
2.Öyle söylediklri gibi her şeyi içine dolduramıyorsun belli hatta az sayıda şey koyabiliyorsun.:nazar:
3.Zaten bir süre hava kaçırmaya başlıyor ve bir bakıyorsun hoopppp esk haline geri dönmüş haydi bir daha vakumla :nazar:
ben aldım pişman oldum..:nazar:

aynen katılıyorum .

bunlara para vereceğine aynı işlem büyük çöp poşetleriyle de yapılabilir .

o da bir süre sonra hava kaçırıyor ,en azından vakumlu poşete para vermemiş olursunuz.

Son düzenleme:
vakumlu poşetlerden bende aaldım ama bi süre sonra yırtılıyolar ve havası tekrar şişiyo.tavsiye etmem.....

bu vakumlı poşetlerden almak istiyorum en iyi markası hangisi acaba?

merhaba canım bende araştırıyorum acaba ipek yorganları kırıştırımı diye düşünüyorum hangi marka daha ii geçmişi okudum çok kişi memenun sanırm katlayım iyice düzgün koymakla alaklı sanıırm

Ben 1,5 senedir kullanıyorum.. Çok da memnunu... Koçtaltan almıştım markasını tam hatırlamıyorum....
2 ayrı marka vardı o dönem koçtaşta biri çin malıydı diğeri türk malı.. Türk malı olanı tercih ettim...
İlk 2 tane aldım xxl boy... Bir tanesine 2 yorgan diğerine de 2 battaniye 1 yorgan sığdı... Ve havasını aldığımda da tepsi gibi ymyassı oluverdi....
Daha sonra da kışlık kaban mont, kazak, kullanılmayan yastıklar için L boyundan 4 tane aldım...
GArdrobum ve yatak bazam boşaldı... Müthiş bir rahatlık.... Kışn yorganları kullanmak için çıkardım.. Evet biraz buruşukluk var ama yorgan zaten nevresimin içine giren bişey yani ütülü olması beklenen bir şey değil...
Kabanlar da biraz buruşmuştu ama buharlı ütüyle rahatlıkla açıldı...
Ben çok ama çok memnunum....

kızlar ben migrostan aldım ama kaç oldu havasını çektiğim hepside bikaç gün içinde geri şişiyor anlamadım çokta sıkı koyuyorum ama yok.

bende koçtaştan aldım battal boyundan. benim yün yorganım çok fazla bir tanesine iki tane yün yorgan girdi. ve bayağı yerden kazanmış oldum. geçen yaz vakumlayıp dolabın üzerine kaldırmıştım halada şişme felan yok. güvelenme gibi bir endişemde kalmadı. şimdi sıcaklarda çıkartıp havalandırıp tekrar vakumlayıp kaldıracağım. vakumlu poşetlerde kaliteye önem vermek gerekiyor ucuz diye almamalısınız. ben birine 10 tl vermiştim.

selamlar
bende spacebag aldm. yorganları yastıkları cok güzel vakumladım. fakat yeniden hava alıp şiştiler. bide enküçük boylarına kapak yapmamıslar sadece fermuar yeri var. orasıda ayrı bi olay.
bana yetmediği için şimd netten başka marka bakıyorum. kitbag diye bişey buldum. sanırım ondan alıcam bakalım o nasıl..

bnde dün aldım koçtaşdan 2 farklı marka vardı ikisinide aldım hatta kampanya vardı bir üründe 1 alana 2 bedava şeklindeydi bn sadece bavullar için aldım yer olması amacıyla başka bişey degil derdim ama ne kadr süre ilk haliyle kalıo bnm salı uçuşum var ve 3 bavulluk eşyalrımı 2 bavul yaparmı bavulun içinde açılırmı merak ediorum havalianında zor durumda kalmka istemiorum

az önce çöp poşeti olayını denedim gayet te güzel oldu yastık küçücük kaldı bence o kadar para vermeye gerek yok akşam eşim geldiğinde ilk işimiz yorganları vs. poşetlemek olucak :) :KK6:

bende bim marketten almıştım senede 2 defa getiriyorlar bir yazın bonunda birde kışın sonunda 7 tanesi 25 milyon üstelik kocaman poşetler 4 tane büyük boy 2 tane orta boy bir tanede küçük boy büyük olanlara çift kişilik uyku setlerim fazlasıyla sığıyor büyük boy yorgan .çarşaf 4 tane silikon yastık yani orta boylara 2 tane battaniye küçüklerede 2 tane silikon yastık sığıyor çokta memnunum hiç açılma falanda olmadı üstelik kırışma konusunda evet haklısınız ama ben kullanmadan önce makineye atıyorum çamaşırlarımı yıkanınca açılıyor zaten kolaycada ütülüyorum :)

İnternetten mmi almalı yoksa koçtaştan mı ne dersiniz kızlar

X