space bag (vakumlu poşet) kullananlara sesleniyorum

ben de aldım arkadaşlar gittigidiyordan büyük boya yorganları sığdırdık küçüklere koycak eşya kalmadı bi kısmını anneme verdim hatta bi kısmı boşta kaldı çok memnun kaldım yırtılma falan da olmadı bu arada koçtaştada da gördüm almak isteyen olursa

hereve lazımdan almıştım hiç memnun kalmadım,iki gün sonra açıldı vakum torbaları...zaten hereve lazım ürünlerinin hiç biri 5 para etmez,bu programı yayından kaldırsalar yeridir,resmen milleti kazıklıyorlar,5 para etmez malları kakalayıp para kazanıyorlar.ellerine yüzlerine gözlerine dursun inşallah !!!

ben de kullanıyorum..hem de sıradan bir marka..migrostan almıştım,orijinal bişey değil yani..ama yatak dolabını oldukça aşağı indirdim bu sayede.. ben sadece elyaf yorgan,yastık türü şeylerde kullanıyorum..kıyafet için mantıklı bulmuyorum,çok kırışır..tavsiye ederim gerçekten..ben memnunum,çok rahatlık sağladı..

neeeeeeeeeeeeeeee yapmayın çıkanların kırışıkları zormu düzeliyor??Ben yandım o zaman ne var ne yoksa kışlık herşeyi bunlara koymuştum 4 poşet olmuştu fermuarları kesinlikle açılmadı hemde tıka basa doldurdum.Şimdi kışlıkları çıkarınca ütü işim epey zor demek ama yünler sanırsam birşey olmamıştır.Atkı bere gibi havalı çok yer tutan şeykler için birebir bence

ben tavsiye etmiyorum tanıtımda ki kadar çok kullanışlı değil. ya fermuar patlıyor ya da bir süre sonra ilk hali gibi olmuyor.

kesinlikle tavsiye ediyorum, tvden satın almıştım, yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, ve 6 aydır hiç açmadım, hala vakumladığım gibi duruyorlar. yanlız en büyük boyu bile sadece bir tek yorgan alıyor, yorganın yanına bir iki nevresim de koyabiliyorsun.

özellikle nemli rutubetli yerlerde kalanlara tavsiye ederim, koku nem olmuyor, güve falan oluşmuyor. içim rahat. iki takım daha sipariş vermeyi düşünüyorum.

bim marketlerde de satılıyor, ondan da aldım, ama tvdeki gibi kaliteli gelmedi bana, kullandım henüz bi sorun yok ama daha çok yeni, bakalım şişme yapacak mı

bende aldım. birine 3 yastık koydum. birine çift kişilk yorgan. açınca nolur bilmeme artık..ama istediğim gibi inceltmedi...yinede yerden tasarruf ettim...

bayanlar bende dün merak ettim açtım dolabı baktım.Birde ne göreyim bunlar ilk akumladğım gibi durmuyor:)))çok şişmemişler ama ilk gün olduğu gibi preslenmiş gibi değilll.Ben iki marka almıştım biri kaliteli diğeri ise pazarda satılanlar.Malesef ikiside özelliğini korumamış.Bunları torbalara koyarken ne kadar rahatlık ilk işim birkaç tane daha almak diye düşünmüştüm.Almaya gerek kalmadı vallahi çünkü işe yaramıyor.Alacak olanlar arkadaşları arasında memnun kalanların markalarını öğrenerek alsınlar derim

arkadaşlar ben ilk çıktığından beri kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.kıyafetleri ütülü ve açık bir şekilde yani çok katlamadan düzgün yerleştiriyorum sonra açınca ütülemeye gerek kalmıyor.yorganlar battaniyeler içindde çok kullanışlı hiç açılmadılar belki iyi kapatmakla ilgilidir.geçen ay evimi taşıdım çok işime yaradılar.taşıyan şirket bile şaşırdı.bu günde aynı ürünün askılılarını aldım.dolapta asılı duran mont,takım elbiseler için.tabi bu mevsimde yazlıklar için kullanıcam.bakalımonu da yarın deniycem kısaca içini düzgün yerleştirip iyi kapatıp vakumlayınca sorun olmuyor.

kızlar bence kesinlikle kullanın harika birşey. ben çok memnunum .üstelik yakın zamanda koçtaş tan aldım çok ta ucuz 10 ytl :KK66: ve jumbo boy alın. .

ben de gittigidiyordan almıştım daha önce de yazdım zaten heralde
yerleştirdikten bu yana en az 7 ay geçti hiç bi şekilde şişme falan yok
yırtılma patlama da olmadı
en büyük boyuna iki-üç elyaf yorgan sığıyor. Yün veya pamuklular da vakumlanabiliyor ama elyaflar ya da silikonlar kadar incelmiyor tabi ama çok kullanışlı bence

kışlıkları koymuştum vakuma..bu günlerde çıkartıyorum.yıkayıp öyle koymuştum..ama şimdi tekrar yıkamak zorundayım,çünkü çok kötü kokmuşlar havasızlıktankafamçokkarıştı
ceketler de buruş buruş olmuş.kuru temizleyiciye verdimÇok üzgünüm çoook

kışlıkları koymuştum vakuma..bu günlerde çıkartıyorum.yıkayıp öyle koymuştum..ama şimdi tekrar yıkamak zorundayım,çünkü çok kötü kokmuşlar havasızlıktankafamçokkarıştı
ceketler de buruş buruş olmuş.kuru temizleyiciye verdimÇok üzgünüm çoook

ben zaten kıyafet koyma konusuna pek sıcak bakmıyorum ya sadece yastık yorgan koydum ben hiç de çıkartmadım ne alemdelerse :sm_confused:

1. öyle bir kırışıyor kiii içindeki giysiler açmak için son ütücü tutmak gerekebiliyor -tatlicadiarzu-
2.Öyle söylediklri gibi her şeyi içine dolduramıyorsun belli hatta az sayıda şey koyabiliyorsun.:nazar:
3.Zaten bir süre hava kaçırmaya başlıyor ve bir bakıyorsun hoopppp esk haline geri dönmüş haydi bir daha vakumla :nazar:
ben aldım pişman oldum..:nazar:

Bence Bu Tür şeyleri Yolculuğa çikarken Kullanmak.yani Valizlere Daha Fazla Eşya Siğdirmak Için Iyi Olur.
Uzun Süre Saklarsaniz Kirişiyor Gerçekten.ben Açikcasi Yolculuk Için Almayi Düşünüyorum.almak Için Hangi Adresi Tavsiye Edersiniz?

Evet katılıyorum tatil için uygun hemde çok ama normalde çok kırışıyor ve hemen havası kaçıyor kullanamıyorum yani ama tatile giderken güzel oluyor

beş tane aldım.çok sıkı kapatmama rağmen hava kaçırdı.geçen seneki kıyafetleri spacebag den çıkardım hem fena kırışmış hem de iğrenç kokuyorlar ben anlamadım bu işi. hepsini temiz koyduğum halde yumuşatıcıda yıkadım

X