Spor Günlüğümüz

Genelde bennu derlerdi ilk defa sen banu olduğunu çözdün walla :KK60:
Canım eliptik bisikleti şiddetle tavsiye ediyorum ne yürüyüş bandi ne kondisyon bisikleti hepsi eliptiklerin yanında solda sıfır.
Eliptiklerin bazılarının koltuğu oluyor bende de var ama gereksiz ,koltuk kullanılmaması gerekiyor.
Ses istemiyorsan manyetik almani tavsiye ederim ,ücreti biraz daha fazla oluyor.
Eliptik sporda bir devrim bence ,alt bedeni de ust bedeni de çalıştırıyor.üstelik eklem agrisi yapmiyor,yani eklemlere agir basınçlar yüklenmiyor hatta eklem rahatsizligi olanlara eliptik öneriliyor.
Kollari kullanmdan yaparsan göbek basen bacak alt beden komple çalışıyor, gerçi kollari kulanirsan da yine bu kaslar çalışıyor tabi,yani cok marifeti var canim :))

"bennu" hiç aklımın ucundan bile geçmedii :KK1: bende mi bi tuhaflık var acabaa :KK53:

ben bu bisikleti bi araştırıyım o zaman bakalımm :KK51:

Ben de Bennu sandıydım :KK17:
Ahahah klasik canim alistim ben :KK60:
Seni burda gördüğüme sevindim :)
Tepindin mi diceem ama desem mi :KK1:
"bennu" hiç aklımın ucundan bile geçmedii :KK1: bende mi bi tuhaflık var acabaa :KK53:

ben bu bisikleti bi araştırıyım o zaman bakalımm :KK51:

Yok canim sen nokta atışı yaptin :KK1:
Bak bi ,üzerine cok sey yazılmıştır bu bisikletlerin ,pisman olmayacagina eminim :)

Son düzenleme:
selam kızlar bugün sporumun ilk günüydü sabah gittim spora ve deee
30 dk step
30 dk plates
20 dk kondisyon aletlerinde vakit geçirdik kızlar ilk gün için çok yoruldum ama genel olarak iyiydi :KK8::KK8:

selam kızlar bugün sporumun ilk günüydü sabah gittim spora ve deee
30 dk step
30 dk plates
20 dk kondisyon aletlerinde vakit geçirdik kızlar ilk gün için çok yoruldum ama genel olarak iyiydi :KK8::KK8:

Oooh maşallah imrendim walla:KK1:
Benim dün biraz yürüyüşüm vardi bu gun de evde cok işim vardi onlari hareketten sayıyorum ama düzenli bi spor yapmadim kps meşgul ediyor ya :KK1:

Oooh maşallah imrendim walla:KK1:
Benim dün biraz yürüyüşüm vardi bu gun de evde cok işim vardi onlari hareketten sayıyorum ama düzenli bi spor yapmadim kps meşgul ediyor ya :KK1:

leslie sansone nin videoları evde olunca iyi oluyor kpss zamanı bende kilo almıştım çok şükür atlattım o dönemi allah kolaylık versin canım :KK49:

leslie sansone nin videoları evde olunca iyi oluyor kpss zamanı bende kilo almıştım çok şükür atlattım o dönemi allah kolaylık versin canım :KK49:
Oyy bu çok moral oldu :KK60: bari hafta sonları yapiim haftada iki gun de yeter kilo almamak için :)
Ama herşey planlandığı gibi gitmeyebiliyor ,umari hafta sonları yapabilirm.
Sen haftada kaç gün yapmayı planlıyorsun canim

Oyy bu çok moral oldu :KK60: bari hafta sonları yapiim haftada iki gun de yeter kilo almamak için :)
Ama herşey planlandığı gibi gitmeyebiliyor ,umari hafta sonları yapabilirm.
Sen haftada kaç gün yapmayı planlıyorsun canim

hafta sonları spora gidicem bi aksilik olmazsa canım hafta içi de yorgun olmadığım zamanlar inşallah bazen pestilim çıkmış gibi geliyorum eve de :KK14:

hafta sonları spora gidicem bi aksilik olmazsa canım hafta içi de yorgun olmadığım zamanlar inşallah bazen pestilim çıkmış gibi geliyorum eve de :KK14:

Evet spordan sonra yatip uzanmak istiyorum kps ye çalışamıyorum, o yüzden birkaç gündür yapmak istemiyorum ben de :))

Evet spordan sonra yatip uzanmak istiyorum kps ye çalışamıyorum, o yüzden birkaç gündür yapmak istemiyorum ben de :))

hafif bişiler yap canım ders çalışmaktan sıkıldığın vakit hem canlandırır hemde yormaz seni :KK34:

evet arkadaşlar bugünkü spor aktivitem ; 1 saat aerobik , 30 dk kondisyon aletleri

dünden daha beter yoruldum yürümekte zorlanıyorum o derece tabi iyice tembelleşmiş vucüdum :KK14:

evet arkadaşlar bugünkü spor aktivitem ; 1 saat aerobik , 30 dk kondisyon aletleri

dünden daha beter yoruldum yürümekte zorlanıyorum o derece tabi iyice tembelleşmiş vucüdum :KK14:
Maşallah canim birbuçuk saat mi spor yaptin :nazar:
Ara verince vücut gercekten zorlaniyor , istediğim kiloya gelince spora ara vermistim geri döndüğümdeyse 10 tane mekiği bile zor çeker olmuştum şu an 220 tane çektiğimi düşünürsek oyyy kondisyondan baya düşmüştüm:KK52::KK52:

Sen aycangül ü bilir misin , iki gündür epilasyon tarihlerindeyiz , nihayet bitti ,gaza geldim yarin spora devam :KK62::KK62:

Canım bu arada boyunu kilonu ve ölçülerini yazar misin

Son düzenleme:
Maşallah canim birbuçuk saat mi spor yaptin :nazar:
Ara verince vücut gercekten zorlaniyor , istediğim kiloya gelince spora ara vermistim geri döndüğümdeyse 10 tane mekiği bile zor çeker olmuştum şu an 220 tane çektiğimi düşünürsek oyyy kondisyondan baya düşmüştüm:KK52::KK52:

Sen aycangül ü bilir misin , iki gündür epilasyon tarihlerindeyiz , nihayet bitti ,gaza geldim yarin spora devam :KK62::KK62:

Canım bu arada boyunu kilonu ve ölçülerini yazar misin

evet canım 1.5 saat haftada 2 gün yapabilicem ancak , 220 tane mekik mi çekiyosunn süpeerrr :KK9::KK9: aycangül dediğin bilmiyorum canım boyum 1.61 , kilom ise 62 bu sabah tartıldım .. :125:

evet canım 1.5 saat haftada 2 gün yapabilicem ancak , 220 tane mekik mi çekiyosunn süpeerrr :KK9::KK9: aycangül dediğin bilmiyorum canım boyum 1.61 , kilom ise 62 bu sabah tartıldım .. :125:
Aycangül blogunda bize epilasyon tarihleri veriyor biz de o günlerde epilasyon yapıyoruz ve tüylerimiz her geçen ay azalıyor :)

Mekige100 ile basladim 150-200- şimdi de 220 deyim :KK1:
Himm ölçülerini biliyor musun göğüs altı göğüs üstü, bel,göbek ve kalça :KK1:

Aycangül blogunda bize epilasyon tarihleri veriyor biz de o günlerde epilasyon yapıyoruz ve tüylerimiz her geçen ay azalıyor :)

Mekige100 ile basladim 150-200- şimdi de 220 deyim :KK1:
Himm ölçülerini biliyor musun göğüs altı göğüs üstü, bel,göbek ve kalça :KK1:

oo iyice spor koçuna bağladın sen :KK76::KK76::21:

ben az zayıflayım ölçülerimi veririm millete rezil olmak istemiyorum şu an :KK60::KK60:

Son düzenleme:
X