Sporella'ların günlüğü

Elispo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2017
1.043
1.476
IMG_3142.PNG
sizde bir sporella olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.Bir sporella nefsine hakim olup güzel kıçını kaldırıp spor yapar sırf bu yuzden güçlenir. Hadi birlikte yapalım.

Son düzenleme:
Ben de bir haftadır spora başladım.geçen hafta 4 gun yurüdüm günde 1 saat.henuz başka bir şey yapamadım :KK43:(

Ben de bir haftadır spora başladım.geçen hafta 4 gun yurüdüm günde 1 saat.henuz başka bir şey yapamadım :KK43:(
Cok ıyı baslangıc.
Bırakmak yok biliyorsun birseyjn alıskanlık olması 21 gunluk bır surec. İnan sporda daha kısa. Cunku dopamım salgılıyoruz ve bu bır ıkı hafta ıcınde eksıklık hıssetmenıze sebep oluyor. Caba güclu kadının gobek adıdır :)

Cok ıyı baslangıc.
Bırakmak yok biliyorsun birseyjn alıskanlık olması 21 gunluk bır surec. İnan sporda daha kısa. Cunku dopamım salgılıyoruz ve bu bır ıkı hafta ıcınde eksıklık hıssetmenıze sebep oluyor. Caba güclu kadının gobek adıdır :)
Tembel de benim gobek adım:olamaz::KK48:
İnşallah vazgeçmem .plates yapsam çok iyi olacak.maaşallah kocaman bir göbegim var.:KK67:

İş çıkışı yürüyorum.Dolayısıyla bir şey yapmadım.siz?
Cıkısta kesın yuruceksınız harıka yururken karnınızı ıcerı cekın poponuzu sıkın daha cok sıkılasırsınız.
Ben eve gıdınce 1 saat elıptık yapıcam.
Yurudukten sonra ısınmıs olursunuz eve gıder gıtmez mekık yapın ve buraya bır selam gonderın keza bende oyle yapıcam aksam haberleselım

Evet sporellalarrr. Bakın ben güçlü kadın spor yapan kadındır derken hata yapmıyormusum :) bakın neler okudumm. :)
Good boyle devam hoooopp bir iki bir iki. Bugun hayatınıza hakim olmanızın daha bilinçli vr sağlıklı yasayan akıllı kadın olmanızınnn ılk gunuu karar verdik spor şart kararı ancak güçlüler verirrr. Hoopp bir iki bir iki. Bakın cok ıyı isabet bir yazıı paylasıyorum. Kendınız ıcın okuyunn
https://www.google.com.tr/amp/m.mil...-artiriyor--pembenar-detay-ruhsagligi-538669/

Evet sporellalarrr. Bakın ben güçlü kadın spor yapan kadındır derken hata yapmıyormusum :) bakın neler okudumm. :)
Good boyle devam hoooopp bir iki bir iki. Bugun hayatınıza hakim olmanızın daha bilinçli vr sağlıklı yasayan akıllı kadın olmanızınnn ılk gunuu karar verdik spor şart kararı ancak güçlüler verirrr. Hoopp bir iki bir iki. Bakın cok ıyı isabet bir yazıı paylasıyorum. Kendınız ıcın okuyunn
https://www.google.com.tr/amp/m.mil...-artiriyor--pembenar-detay-ruhsagligi-538669/
kendin için bir şeyler yapmak,sonuç almak artı beyne giden kan artışıyla pozitif olmak güçlü ediyor sanırım.:)
ben öyle hissediyorum.

ama dermişim;bu kış çok hasta ve halsiz geçirdim.
her şeyi bıraktım.
günü geçirsem dedim.
geçen kışa göre 6 kilo aldım ve son 8 yılda hiç bu kiloda olmamıştım.
psikolojik ve beden gücünün yerinde olması çok önemli.

Bildirimleri ne zaman yapıyoruz, 1 gün sonra mı? Bugününkini yarına şeklinde mi? E Elispo

ama dermişim;bu kış çok hasta ve halsiz geçirdim.
her şeyi bıraktım.
günü geçirsem dedim.
geçen kışa göre 6 kilo aldım ve son 8 yılda hiç bu kiloda olmamıştım.
psikolojik ve beden gücünün yerinde olması çok önemli.
Evet ama belkıde bir kucuk sporsu hareket kucuk bir alıskanlık istediğiniz enerjiyi verecek size. Dumballa kol calısması veya gunde 20 mekik veya asansör rejimi :) ne dersiniz başlayalım mı ?

X