Squat yapacak spor arkadaşları aranıyor

Merhabalr arkadaşlar bence liste yapalım bi kişi belirleyelim hergün etiket yapılsın hem böylelikle kaytarmayiz ben 6 gunumdeyim bugün 75 yaptım 50 de makas yaptım

Selamlar uğrayamadım bi süredir. Arada kaçamak yapsam da devam ediyorum. Ama yukarıdaki arkadaşın dediği gibi liste tutulsa düzenli olsa daha iyi olur.

Bugün 60 yaptim 30 tane daha yapıp 90 a tamamlamayı düşünüyorum.

Kızlar merhaba beni de aranıza alın :) 7gündür yapıyorum listeye uyarak bugün 80 yaptım öncesini fotoğrafladım bir ayın sonunda yine fotoğraflayacağım. Burdan paylaşırım.

Merhaba
Popo ve bacak şekillendiren squat son zamanlarda ilgimi çekmeye başladı . Daha önce birlikte yapan gruplar olmuş ama uzerinden çok zaman geçmiş. Benimle birlikte 30 gün boyunca squat yapacak arkadaşlar arıyorum. Ne dersiniz var mısınız?

Squat nedir?

İlkbahar ayları kapıda. Tüm kış boyunca fazlalıkları kalın kazakların, kabanların altında saklamayı başarmış olanlar için tehlike çanları çalmaya başladı. Fazla kilosu olmayanların bile sıkılaşma ihtiyacı hissettiği yaz aylarına bu kadar az kalmışken tek bir hareketle kalkık bir popo, ince bel ve sütun gibi bacaklara sahip olabilirsiniz. Tüm kaslarınızı çalıştıran bu egzersiz programı ile kısa sürede şekle gireceksiniz. Gelin 30 günlük Squat programının detaylarını birlikte inceleyelim.

Squat en etkili kalça egzersizi olmasının yanında bacakları ve karın kaslarını çalıştırması nedeniyle sizi kısa sürede sıkılaştıracak bir egzersiz programıdır. Tercih edilmesinin en büyük etkenlerinden biri ise egzersiz yaparken aletlere ihtiyaç duyulmamasıdır. Böylece evinizde rahatlıkla yapabilir, spor salonlarına gitmeden siz de incelebilirsiniz.

1 aylık Squat programı ile hızlandırılmış olarak şekle girebilirsiniz. Squat yapmadan önce 15 dakika ısınma hareketleri yapmayı ihmal etmeyin.

30 günlük Squat programında ilk gün 50 Squat ile başlayarak her gün 5 adet arttırıyorsunuz. 30 gün boyunca 3 gün Squat yapıp, 1 gün tatil yapıyoruz.

Yazı sendeincel sitesinden alıntıdır.
Başladınız mı? Ben 1 aydır yapıyorum spor salonunada yazıldım hatta ama bi faydasını göremiyorum.. büyük umutlarla başlamıştım tahta gibi olan kalçamdan fazlaca rahatsız olduğum İÇİN güzel bi ışıktı bana.. ama gelin görün ki aynı.. nerde hata yapıyorum bilemedim

Yaa ben de bugün başlıcam ve günlük yazayım buraya yaptıklarımı gözle görülür fark olursa foto da atarım 1 ay sonra :KK70:

Öncesi sonrası fotoğrafı atalım, bende devam edeyim bakalım 1 ay daha etkisini görmeyince hevesim kaçıyor

Evet değişim olursa kendimiz dahil biçok kişiye de motive olur.
Ben pek istikrarlı bi insan değilim bugün squat yapmıcaktım ama kalk dedim o kadar yarın başlıcam yazdın şimdi yapmamazlık olmaz .
ısınma hareketleri ve cansu taşkının videolarını izleyerek egzersiz yaptım.
5 dk twister
50 squatla başladım

21 gün yeni bir alışkanlık edinmek için yeterli hiç aksatmadan yapmak istiyorum bakalım devamı gelir umarım

Siz squat dışında neler yapıyorsunuz?

Evet değişim olursa kendimiz dahil biçok kişiye de motive olur.
Ben pek istikrarlı bi insan değilim bugün squat yapmıcaktım ama kalk dedim o kadar yarın başlıcam yazdın şimdi yapmamazlık olmaz .
ısınma hareketleri ve cansu taşkının videolarını izleyerek egzersiz yaptım.
5 dk twister
50 squatla başladım

21 gün yeni bir alışkanlık edinmek için yeterli hiç aksatmadan yapmak istiyorum bakalım devamı gelir umarım

Siz squat dışında neler yapıyorsunuz?
Sporda ayrıca ağırlık çalışıyorum üst bacak ve arka bacak için, bacaklarımla kalınlaşma ve kaslaşma başladı diyebilirim. Bundan memnunum.dambıll çalışıyorum kol kaslarım için. Onun dısında squatı birçok şekilde yapıyorum. Ya da kalçamda bi gelişme var ben farkedemiyorum, bilmiyorum. Kalçanı Ölçmende fayda var benim aklıma gelmemişti başlarken. Daha net görebilirsin

Sporda ayrıca ağırlık çalışıyorum üst bacak ve arka bacak için, bacaklarımla kalınlaşma ve kaslaşma başladı diyebilirim. Bundan memnunum.dambıll çalışıyorum kol kaslarım için. Onun dısında squatı birçok şekilde yapıyorum. Ya da kalçamda bi gelişme var ben farkedemiyorum, bilmiyorum. Kalçanı Ölçmende fayda var benim aklıma gelmemişti başlarken. Daha net görebilirsin

Cross mu çalışıyorsun sen yoksaa? Kalçanda da gelişme vardır o halde.94 cm ölçtükte inşallah devamını getirebilirim ağrılarım sadece bel kısmında var inşallah yanlıs bişi yapmıyorumdur . :)

Cross mu çalışıyorsun sen yoksaa? Kalçanda da gelişme vardır o halde.94 cm ölçtükte inşallah devamını getirebilirim ağrılarım sadece bel kısmında var inşallah yanlıs bişi yapmıyorumdur . :)
Beslenmene dikkat ediyor Musun? Ben edemiyorum :/ özelde devam edelim mi burdan zor oluyor ?

X