şu saç modelinin adı ne allah aşkınaaa

pi.ra.ye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009
36
0
ben en iyisi bu resmi kaydedip kuaförleri gezeyım bir benim sacım olur mu acaba böle bakalım,çok tesekkür ederimmm domınatıonnnn

Doro

Tantrumm!
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
9.926
3
valla ben bu saç modeline bayılıyorum canım
ilk olarak arka sokaklardaki sarışın kızda görmüştüm
hatta başka topikte de sormuşsun oraya da koydum resim
benim saçlarım da düz ama yapamıyorum 1 saat bile dayanmıyor keşke saçlarım kıvırcık olsaydı
ama sen yine de fotoyu kuaföre gösterip bi sor istersen

sakin bayan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
4.084
11
ben en iyisi bu resmi kaydedip kuaförleri gezeyım bir benim sacım olur mu acaba böle bakalım,çok tesekkür ederimmm domınatıonnnn

rica ederim opuyorumnanaktan evet benimde hoşuma gidiyo ama ben daha dün saçlarımı kestirdim zaten düz dayanmaz bana da kıvırcık kaydirigubbakcemile3 sen bunu aslında evde maşayla da yapabilirsin

sakin bayan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
4.084
11
youthanasia, düz saca bu şekili verecek bir alet yok mudur ya:KK43: benım saclarım dalgalı ama olmaz mıki acep...

ya maşayla yapabilirsin belki (maşan varsa tabi:KK70:) ben bi keresinde yapmıştım 1 tane kaydirigubbakcemile3 ama kazayla olmuştu galiba kaydirigubbakcemile3 maşayla sarıp beklet sonra da maşayı ters yönde yani saçı sardığın yönde çevirerek saçtan çıkar maşayı kaydirigubbakcemile3 anlatamadım galiba kaydirigubbakcemile3

pi.ra.ye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009
36
0
:) ben en iyisi kuaförüme ugrayım :) çok teşiekkür ederim,gerci benim de saclarım seyrek zayıf ama içime dert olucak yaptırmassam

pi.ra.ye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009
36
0
ben genelde bülente gidiyorum enes yada bülent işini çok iyi biliyor,şanzelize kuaföre gidiyorum ama bir yıldır burda değildim Trabzon'da öğrenciydim yeni açılan yerler varsa pek bilemiyorum ama saç konusunda şanzelize;cilt bakımı konusunda ise millennıum guzellik merkezi...

sakin bayan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
4.084
11
hmm duydum şanzelizeyi bi gün kızlarla gideriz kaydirigubbakcemile3 çok sağol sende bu arada yerimseniben

pi.ra.ye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009
36
0
bir de nimetti sanırım adını tam hatırlayamadım ama şanzelizenin karşısında bir yerlerde orası da iyidir saç kesimi ve şekillendirme konusunda ama adı nimet miydi neydi hatırlayamadım şimdi...