Saç Kesim Şekilleri şu saç modelinin adı ne allah aşkınaaa

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ben en iyisi bu resmi kaydedip kuaförleri gezeyım bir benim sacım olur mu acaba böle bakalım,çok tesekkür ederimmm domınatıonnnn

rica ederim opuyorumnanaktan evet benimde hoşuma gidiyo ama ben daha dün saçlarımı kestirdim zaten düz dayanmaz bana da kıvırcık kaydirigubbakcemile3 sen bunu aslında evde maşayla da yapabilirsin

youthanasia, düz saca bu şekili verecek bir alet yok mudur ya:KK43: benım saclarım dalgalı ama olmaz mıki acep...

ya maşayla yapabilirsin belki (maşan varsa tabi:KK70:) ben bi keresinde yapmıştım 1 tane kaydirigubbakcemile3 ama kazayla olmuştu galiba kaydirigubbakcemile3 maşayla sarıp beklet sonra da maşayı ters yönde yani saçı sardığın yönde çevirerek saçtan çıkar maşayı kaydirigubbakcemile3 anlatamadım galiba kaydirigubbakcemile3

:) ben en iyisi kuaförüme ugrayım :) çok teşiekkür ederim,gerci benim de saclarım seyrek zayıf ama içime dert olucak yaptırmassam

ben genelde bülente gidiyorum enes yada bülent işini çok iyi biliyor,şanzelize kuaföre gidiyorum ama bir yıldır burda değildim Trabzon'da öğrenciydim yeni açılan yerler varsa pek bilemiyorum ama saç konusunda şanzelize;cilt bakımı konusunda ise millennıum guzellik merkezi...

hmm duydum şanzelizeyi bi gün kızlarla gideriz kaydirigubbakcemile3 çok sağol sende bu arada yerimseniben

bir de nimetti sanırım adını tam hatırlayamadım ama şanzelizenin karşısında bir yerlerde orası da iyidir saç kesimi ve şekillendirme konusunda ama adı nimet miydi neydi hatırlayamadım şimdi...

biricik hiç bilmeyen birine değil sivaslı birisine sivasın göbeğinde olan bir mekanın adını veriyorum pek de sarı cızmeli değil yani:)

yahu ilk mesajını okudum öyle tarif etmişin ki hatta edememişin anlamadım.neyse sonunda bulmuşlar.ama yani resime bakılırsa tarifi valla sarı çizmeli memmed ağadan zor vallahi :))) valla bu KK hatunlarından bişey kaçmaz.

yahu ilk mesajını okudum öyle tarif etmişin ki hatta edememişin anlamadım.neyse sonunda bulmuşlar.ama yani resime bakılırsa tarifi valla sarı çizmeli memmed ağadan zor vallahi :))) valla bu KK hatunlarından bişey kaçmaz.

hımmm sen sac seklini tarıfımı soryorsun haklısın vallahi o da kolerada cıktı...haklısın tarif bile edemedim ama kaçmadı buluverildi hemen:)))

bu arada biricik resme bakarak bi tarif de sen yazsan tarif ederken zorlanmasam kuafore anlatırken?

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-s...ilisini-merak-ettiginiz-sac-modelleri-19.html bu saç şeklini hakkındaki öneriyi bilmek isteyenler bakabilirler buradan :

"dediğini çok iyi anladım canım:))tek yapman gereken şu..banyodan çıkıyosun saçın hafif nemli saçını tutamlara ayırıp parmağanla döndürüyosun ama topuz gibi fln değil..saçını kendi etrafında döndürüyosun yani..sonra kendi halinde kurumaya bırakıyosun..işte bu kadar tatlım saçının her yerine bunu yapıyosun ama doladığın tutamın aynı kat üzerinde olmasına dikkat et mutka..sonucu yazarsan çok sevinirim "

kızlar biraz alakasız olacak ama bende şu modelin ismini merak ediyorum. resimdeki gibi kısadan uzuna doğru gidecek bu modelin ismi var mı yada kuaföre nasıl tarif edeyim :uhm:

383574549_small.jpg

Ahh ben de bayılıyorum bu modele sırf arkadaşım yüzünden. Onun da saçları aynen böyle. Yıkadıktan sonra doluyor parmağına sonra bi daha hiç bozulmuyor. Sürekli saçlarıyla oynayıp dururum hatta :) Ama tık yok valla yine aynı yine aynı :KK70: Gel de delirme kaydirigubbakcemile3 Ama saçları çok kıvırcık.. Onun için çok kolay oluyor.. Benimkiler dalgalı ama maalesef olmuyor, kıvırcık olması gerekli.

kızlar bende yapıyorum bu modeli ayrıca saçlarımda kıvırcık değil düz bende okulda bi kızda görmüştüm ve gidip nasıl yaptığını sormuştum =) saçlarınız biraz nemliyken elinize azcık jöle alın ve saçını elinizle o şekilde döndürün sonra düzleştiriciyle üstünden geçio aynısı oluo vallaha tavsiye ederim sorularınız olursada cevaplarım

X