Saç Kesim Şekilleri şu saç modelinin adı ne allah aşkınaaa

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kızlar biraz alakasız olacak ama bende şu modelin ismini merak ediyorum. resimdeki gibi kısadan uzuna doğru gidecek bu modelin ismi var mı yada kuaföre nasıl tarif edeyim :uhm:

383574549_small.jpg

ben de çok severim bu modeli... çok denedim kuaförlere anlatmayı ama bazen yapabildiler bazen yapamadılar.. şöyle tarif ediyorum,

arkaya kat istemiyorum, sadece önde kahkülden itibaren ya da yanak hizasından itibaren aşağı doğru yumuşak katlar istiyorum diyebilirsin.. umarım başarılı olur a.s.

ben de çok severim bu modeli... çok denedim kuaförlere anlatmayı ama bazen yapabildiler bazen yapamadılar.. şöyle tarif ediyorum,

arkaya kat istemiyorum, sadece önde kahkülden itibaren ya da yanak hizasından itibaren aşağı doğru yumuşak katlar istiyorum diyebilirsin.. umarım başarılı olur a.s.

çok teşekkürler :1hug: bakalım böyle anlatmayı deneyeyim inşallah anlar kuaför de a.s.

yahu ilk mesajını okudum öyle tarif etmişin ki hatta edememişin anlamadım.neyse sonunda bulmuşlar.ama yani resime bakılırsa tarifi valla sarı çizmeli memmed ağadan zor vallahi :))) valla bu KK hatunlarından bişey kaçmaz.
bizden kaçmaz :eek: şakkıdı sositososito
hımmm sen sac seklini tarıfımı soryorsun haklısın vallahi o da kolerada cıktı...haklısın tarif bile edemedim ama kaçmadı buluverildi hemen:)))

sagopa-kolera hayranı olduğum için buldum hemen atladım konuya kaydirigubbakcemile3

ben de arka sokaklardaki kızın saçına bayıldığım için hemen bildim modeli ama yapamıyorum:)

ya herkes sacı kendi etrafında döndür sonra duzleştirici ile uzerinden gec diyor ama sanırım ben yanlış uyguluyorum,karman corman bişey oldu:S

bence düzleştiriciyle filan uğraşma maşayla daha kolay olur. ya da önce kuaföre göster fotoyu o yapsın nasıl yaptığını öğrenip sende yaparsın tekrar kaydirigubbakcemile3

arkadaslar bir kaç kızda görüp cok begenmiştim ama ne gidip tarif ettiğim kuaförlere anlatabildim nede birileri adını biliyor.kesinlikle rasta değil ama,böyle oluk oluk bukleler...nasıl anlatayım balmumu ıle mı sarılıyor bilmiyorum ama rasta dedikleri sacın daha iri iri tutamlar halınde olanı...anlatamıyorum da sanırım çok güsel bişiydi.harbiden oluk oluk duruyor böle,acaba bu kadardan modeli bilen var mı aranısda...

Ya ben bu modeli biliyorum böyle uzun boru gibi dağınık olmayan bukleler..Ellerinle ayrırsın ya bukleleri, bu ayrılmamış hali gibi..Bi rapçi var Kolera onun ki gibi sanırım..doğrumu anladım ki:uhm: Ben arada öyle yapıyorum ama ,maşa veya düzleştiriciyle değil...
Ellerimle saçımdan bi tutam alıp kıvırıyorum iyice dolaya dolaya(hani saçınla oynarken parmağına dolarsın ya öyle..), Her tutamı öyle yaptıktan sonra açılmasın diye ucuna toka tutturuyorum,2-3 saat (daha fazla beklersen daha güzel oluyor) bekletiyorum tokaları çıkarıp tekrar bi düzeltiyorum..(bazen o sıkıca kıvırdığım tutamlara düzleştirici sürüyorum kalıcı olsun diye ama farketmez yani.. )Yalnız kıvırma işlemini yapmadan önce saçına krem,sprey vb. bi ürün kullanırsan çok iyi olur..
Anlatabildimmi bilmiyorum, o kadar zor bi model değil, kolaylıkla yapabilirsin, ama umarım doğru saç modelinden bahsetmişimdir cnm kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Ben son yazıları hiç okumadım ya meğer model çözülmüş de yapılışa geçilmiş, fransız kalmışım :teytey:
Neyse sonuç olarak modeli anlamışım, Kolera modeli, okulumda bi kız sürekli bu modeli yapar başka bi modelde görmedim,çok tatlı duruyor..
Tarif ettim cnm çok kolay bende yapıyorum bunu..Hem sadece kıvırcık saça değil hafif dalgalı saça da yapabilirsin a.sa.s.

ben genelde bülente gidiyorum enes yada bülent işini çok iyi biliyor,şanzelize kuaföre gidiyorum ama bir yıldır burda değildim Trabzon'da öğrenciydim yeni açılan yerler varsa pek bilemiyorum ama saç konusunda şanzelize;cilt bakımı konusunda ise millennıum guzellik merkezi...

slm canım bende sivaslıyım millennıuma cilt bakımı yaptırmak istiyorum sen yaptırdın mı yaptırdıysan sonuçtan memnun musun yani beni biraz bilgilendirir misin acaba özelinden soracaktım ama özel msj kapalı galiba sende cevaplarsan sevinirim a.s.

canım özelden mesaj atamadım ama inanki sivasta cok iyi alanında...meltem hanım ın hastası olarak ben cok güveniyorum ve hangi işlemim için gittiysem su ana kadar hiç bir olumsuzlukla karşılasmadım,sivasta olan sivaslı olan herkese tavsiye edebilirim rahatlıkla...cunki ben cok cektim...inanınki hem maddi hem manevi açıdan cok yıprandım yıpratıldım...birileri bozdu meltem abla duseltti desem yeridir...

arkadaslar bir kaç kızda görüp cok begenmiştim ama ne gidip tarif ettiğim kuaförlere anlatabildim nede birileri adını biliyor.kesinlikle rasta değil ama,böyle oluk oluk bukleler...nasıl anlatayım balmumu ıle mı sarılıyor bilmiyorum ama rasta dedikleri sacın daha iri iri tutamlar halınde olanı...anlatamıyorum da sanırım çok güsel bişiydi.harbiden oluk oluk duruyor böle,acaba bu kadardan modeli bilen var mı aranısda...

cnm yaaaben daha s şeklinde istiyorum kuaförlerde benim saçımı öyle yapamıyo anlatamıyorum ki öyle olmaz diyo falan hep böyle oluyo ıyyyy diyorum böyle istemediğim halde olduğu için nefret ettim çok sinir oluyorum bu şekle şöyle S harfi gibi istiyorum yapamıyorlar saçım düze yakın çok hafif dalgalı rastayla alakası yok dediğin modelin rasta daha yapışık oluyo:)

lüle lüle saçlar çok hoş oluyo ya :) su dalgası perma fln diil de şöyle lüle lüle yapan bi kimyasal bişi olsa keşke : )

farm4.static.flickr.com/3636/3631505973_799151d1bf.jpg

farm3.static.flickr.com/2699/4297489468_2eeb8f98f6_o.jpg

farm3.static.flickr.com/2743/4538669495_049804a9df_o.jpg

Remingtonun videosundaki kız neden bukleleri açma ihtiyacı hissetti anlamadım, öyle daha güzeldi..

Bu tarif edilen saç ancak kıvırcık saçlılarda oluyo.Bi ark.mın böyleydi aynı kolera gibi nasıl yaptn dedim.Zaten kıvırcıktı onun.Parmağımla kıvırdım oldu dedi bu yani:)

X