Saç Kesim Şekilleri şu saç modelinin adı ne allah aşkınaaa

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
aa ben yapıyorum o saçmodelini. ne demek istediğini anladım. çok hoş duruyo biliyorum. düzleştiriciyle yapıyoruz biz onu arkadaşlarla. saçları ayırıp ayırıp tutamlarra düzleştiriciyle çeviriyoruz hepsini çevirdikten sonra çevirdiğimiz tutamları açıyoruz. tamamen açarsak dalga dalga oluyo hafif açarsanda rasta bukle karışımı bişey oluyo çok hoş duruyo. ama saçı çok kırıyo zarar veriyo çevirerek yaptığmız için canım :)

demek istediğin model bu mu canım

Eklentiler

• $tele003322.jpg
    $tele003322.jpg
    7,8 KB · Görüntüleme: 72
nasıl bişeymiş o yaa çok merak ettim şimdi kafamda canlandırmaya çalışıyorum ama canlandırdığım şey mi bilemedim

canım bence çok basit bu dediğini yapmak
yalnızca saçlarını maşa ile yapıcaksın ve üstüste geçmicek şekilde sarcaksın yanyana hep
sonra da aşağı doğru bozmadan çekceksin ve karıştırmıcaksın
bigudiyle bile yapabilirsin benim böyle oluyor açınca ama ben böyle sevmiyorum o yüzden açıyorum
tabi uzun saçlarının olması gerek

e ben bu modeli yapmasını biliy0rm ki :-)
Maşayla yapılcak
saç tutamını alıosun,saçın kökünden başlayıp maşaya kıstırarak doluoyosn,snra açınca aynen bole oluo , tabi maşayı dik tutucaksın.
yalnız saçlarının kabarık ve hafif dalgalı olması Lazm.

fransız buklesi diyolar buna yerimseniben ve evet angel ın dediği gibi maşaya saçını sıkı sarıp dik tuttuğunda da buna yakın bişi oluyo cnm

arkadaslar bir kaç kızda görüp cok begenmiştim ama ne gidip tarif ettiğim kuaförlere anlatabildim nede birileri adını biliyor.kesinlikle rasta değil ama,böyle oluk oluk bukleler...nasıl anlatayım balmumu ıle mı sarılıyor bilmiyorum ama rasta dedikleri sacın daha iri iri tutamlar halınde olanı...anlatamıyorum da sanırım çok güsel bişiydi.harbiden oluk oluk duruyor böle,acaba bu kadardan modeli bilen var mı aranısda...

ben anladım ama sanırım konu çok eski
kırık fön çektirip dağıttırmazsan öyle oluyor canım

herkes kendi yöntemini yazmış, ben de bu modeli maşayla yapıyorum fakat sarmaya saç kökünden değil de saç ucundan başlayıp tersine sarıyorum. önce saç ucunu maşaya kıstır ve maşayı yukarıya doğru çevir yani saç köküne doğru, uçtan diplere doğru dola maşayı, yere dik olarak tut maşanın ucu aşağı baksın, sonra da maşayı çekerek değil de maşanın klipsini açarak saçı yavaşça serbest bırak, bu görünümü elde edersin.

X