şuan eşimi boğmak istiyorum

Komik videolar var. Eşim onlara sardı.
Eşin bişey bulmazsa tavsiye ederim.
Bizimkinin gözleri pörtledi artık onları izlemekten. :işsiz:
ben çok çabuk sıkılıyorum sarkı nakaratını bile ikiciye dinlemeden değiştiririm. en öemli neden izlerken yoruma kapalı. yani konusursam başa alıyor çıldırıyorum. şimdi nalet bebe ye başladı kısa vine gibi bişey

Hamileymişsin, hayırlı olsun. Bebek vesilesiyle bu işi kökten çözebilirsin.
Şimdiden çalışmalara başla derim, mesela bebeğimiz olunca böyle olmaz, ben bebekle meşgulken sen telde olamazsın haberin olsun gibi... Bir de telefonun ve wifi ın yaydığı akımın bebeğe zarar vereceğini anlatabilirsin:)
Aslında eşin de bırakmak istiyormuş, telefonları çekmeceye bırakalım demesi güzel.
birazdan netten çocuga wifi akımına dair bişeyler bulup aa dicem:)

Ada'm referandum izliyormuş izlesin birlikte izleyin konuşun

Ülkenin gidişatı önemli

Yalnız ben bu saatte hala yemek yememenize takıldım

Hamile falan değilim bizim evde akşam yemeği 6 da yendi

Hadi siz geciktiniz 7 oldu hadi 8 oldu ama 9 dan sonra yemek için geç değil mi

Sizin yemeği yiyip ara öğünü de bu arada halletmeniz lazım

Gece uyku esnasında sıkıntı yaratmasın sindirim sizi yormasın diye

Çok takmayın eşinizi sağlıkla kucağınıza alın

Sürekli mi böyle? Yoksa şu sıralar mı?
Bende 3,5 senelik evliyim ve bu sene bağlattık biz internet.Hep bu şekilde çevremde gördüğüm için istemiyordum bu sebepten.Tabi bağlatma sebebimizin %80 i benim ders çalışabilmemdi( netten çalışıyorum)
Bazen dozunu kaçırıyor tabii.ben de şakayla karışık laf söylüyorum,bu yüzden istemiyordum falan diyorun.Haklısın diyip bırakıyor.
İster istemez hepimiz bi şekilde internete bağımlıyız, ama dozu önemli.
Konuşarak çözebilirsiniz diye düşünüyorum.

Benim eşimde bir aralar elinden telefonu düşürmezdi güvercinleri vardır eşimin , arkadaşlarıyla videolar ne atardı.

Ben güzel bir dille bağırdım şahsen "Eve geliyosun elinde telefpn hiç mi özlemiyosun beni , iyice rahatasız olmaya başladım.Aşırım elime telefonu sana ne yemek yaparım nede iş kalırsın ortada kendine çeki düzen ver rahatsız oluyorum."
O konuşmadan sonra tüm odağı ben oldum, elinde telefonu olsada benimle ilgilenirdi ama ben telefonla ilgilenmesini istemezdim.

eve net bağlatalı 1 yıl oldu 3 yıllık evliyim eşim yine aldı telefonu video açıyor bişeyler izliyor tam karsımda. eve gireli yarım saat olmadı. 2 gün önce kendi bana karar alalım telefonları çekmeceye koyalım evde dedi yine bildiğini okuyor. selam verdi uzandı yemek yapmadım bu akşam beraber açma salata tarzı yapıp yiyeceğiz. bunu ona telefonda dedim büyük ihtimal birazdan hadi yapalım yada canım bugun gec yedim idare et yarın yapalım dicektir. yemek olsaydı bu süreç yemekten sonra başlardı farkı olmazdı gerçi.
bişey demeden bence bilgisayara geçtim ama içim içimi yiyor ne yapmalıyım.
videolara genelde referandumla yada ilginç kısa bilgilerle ilgili,seside kısmıyor.

Siyasi konularla ilgileniyormuş ne güzel.Özellikle referandum çok önemli.Kızma da tebrik ederim eşini:halay:Oturup beraber izleyin yorum yapın karşılıklı hem birlikte zaman geçirmiş olursunuz.

referandum kararı bence izlenerek değişecek bişey değil zaten herkesin kararı belli tek yönlü izliyor. aynı fikirde olmamaıza ragmen yanlış bişey görürsem bei karşı taraftan olmakla suçluyor şakayla karışık ama ciddi. yani tartışmaya dönebiliyor. kontrat bitince de kapatamicaz çocuğa lazım olur vs diye ama ara vermek en iyisi.

Ada'm referandum izliyormuş izlesin birlikte izleyin konuşun

Ülkenin gidişatı önemli

Yalnız ben bu saatte hala yemek yememenize takıldım

Hamile falan değilim bizim evde akşam yemeği 6 da yendi

Hadi siz geciktiniz 7 oldu hadi 8 oldu ama 9 dan sonra yemek için geç değil mi

Sizin yemeği yiyip ara öğünü de bu arada halletmeniz lazım

Gece uyku esnasında sıkıntı yaratmasın sindirim sizi yormasın diye

Çok takmayın eşinizi sağlıkla kucağınıza alın
hafta sonu misafirlikte yedik bu tarifi aşerdim sanırım gündüz yapamadım eşimin eli daha lezzetli çıktı hamilelikte farkettik baya canım onun yaptıklarını çekiyor ki dokundurmaz tiksinirim normalde el yapması şeylerden. ara öğünlerimi yiyorum ama gec geldiği içi mecbur aksam beraber geç yiyoruz bugün ekstra geç geldi mesaiye kaldı.

ne okuyorsun dedi başka bir konuyu gösterdim watsptan eşini takip ede bayanın konusunu. çok basit dedi kendi watspnı bilgisayara yükledi. aman istediği videoyu izlesin çok seviyorum onu:)

Benim eşim de öyleydi. Konuşmaktan anlamadı. Bu tv ti alırım pencereden asagı fırlatırım dedim. Yaparım da bilir.
Biraz delir sende, sakin konuşmaktan anlamadıysa çözülür :KK53:
Not: Doğumdan önce çöz, yoksa sen zaten çocukla ilgileniyorsun deyıp daha da sapıtıyorlar söyleyim :sinirli:

Evde sınırsız internet işi sakat ben kapattırdım kurtuldum sen de kapattır kurtul olunca çok zaman harcanıyor illaki
Mobildeki 2 3 gb net gerekli şeyler için yeterli gayet

Bağımlı genelde bir çok erkek aynı bende rahatsızım görümcemin eşide aynı bütün hayatları nette gezinmek değişmsi çok zor ben boşverdim artık

eve net bağlatalı 1 yıl oldu 3 yıllık evliyim eşim yine aldı telefonu video açıyor bişeyler izliyor tam karsımda. eve gireli yarım saat olmadı. 2 gün önce kendi bana karar alalım telefonları çekmeceye koyalım evde dedi yine bildiğini okuyor. selam verdi uzandı yemek yapmadım bu akşam beraber açma salata tarzı yapıp yiyeceğiz. bunu ona telefonda dedim büyük ihtimal birazdan hadi yapalım yada canım bugun gec yedim idare et yarın yapalım dicektir. yemek olsaydı bu süreç yemekten sonra başlardı farkı olmazdı gerçi.
bişey demeden bence bilgisayara geçtim ama içim içimi yiyor ne yapmalıyım.
videolara genelde referandumla yada ilginç kısa bilgilerle ilgili,seside kısmıyor.
Telfnla oynama sorunu bnm esimdede var ..
Ama ben naptim:KK53:
Bn yatakodasina geciom dedim asık bi suratla gttim bes dakka snra gldi sarildi falan nldu die hic bnmle ilglnmion konusmuon varsa yoksa glr glmez telefnu elndn indrmion dedim agladim snra sarldi salona gtrdi bni koltuga otrduk ttlefnu aldi oyununu sildi birakti bna sarlip sohbet etmeye basladi:süslü: snra ki gunler braz gene telefna bakio ama birakip bnmle ilglnio artik:KK9:

X