şuan eşimi boğmak istiyorum

İa yerinde devamli arar konuşuruz uzun uzun ama yanyanayken konuşmuyoruz pek anca dışarı cikarsak ki her akşam yürür nerdeyse o zaman.
iş yerinden cok konuşmayın. akşama konuşacak konu kalmıyor demek ki :KK70:
benimki de playstation oynar geldiginde.
bende sagda solda takılırım. pc telefon tv mutfak köpek artık ne varsa uğraşacak....
arada cok deliyorum. benimle ilgilenmeni istiyorum diyorum.bunu demişsem artık anlıyor sorun ciddi :KK70: bırakır. ilgilenir benimde gönlüm olur. sonra kaldıgımız yerden herkes yaptıgına devam eder :)
onu da anlamak lazım.. sıkıntısı varsa böyle atıyordur.
nasıl bizler nakış dikiş hobi mobi ediniyorsak onlarda kendilerine bir hobi edinmek zorundalar..
eh hobilerini bizimki gibi dogru vakitte yapamıyorlar ama ne yapak...bunlarda öyle...

iş yerinden cok konuşmayın. akşama konuşacak konu kalmıyor demek ki :KK70:
benimki de playstation oynar geldiginde.
bende sagda solda takılırım. pc telefon tv mutfak köpek artık ne varsa uğraşacak....
arada cok deliyorum. benimle ilgilenmeni istiyorum diyorum.bunu demişsem artık anlıyor sorun ciddi :KK70: bırakır. ilgilenir benimde gönlüm olur. sonra kaldıgımız yerden herkes yaptıgına devam eder :)
onu da anlamak lazım.. sıkıntısı varsa böyle atıyordur.
nasıl bizler nakış dikiş hobi mobi ediniyorsak onlarda kendilerine bir hobi edinmek zorundalar..
eh hobilerini bizimki gibi dogru vakitte yapamıyorlar ama ne yapak...bunlarda öyle...
Arkadaş çevremiz yok pek çok erken yaşta tanıştık sadece birbirimize vakit ayırdık nerdeyse 9 yıl oldu ondan çok kizamiyorum ama umarım bebegimizle ilgilenir

Arkadaş çevremiz yok pek çok erken yaşta tanıştık sadece birbirimize vakit ayırdık nerdeyse 9 yıl oldu ondan çok kizamiyorum ama umarım bebegimizle ilgilenir
aynı iş yerinde misiniz ?
ben ayrı işlerinde calıştıgınızı telefonla cok grş. anladım da... ondan az grş dedim.

Hu koca bebek artik beraber birseyleri yapma vakti birak telefonu iki lafin belini kiralim deyin oda olmadiysa kirlent firlatin daha mi olmadi sacini basini yolun sakalasarak. :KK66:

Benimkisi 7/24 sahibinden de araba arsa ev bakar. Bazen arsa ev bakarken, şehir bile farketmez, biz Ege nin en güzel koyundayız. Adana nın bi yerinde arsa buldum bak uygun fiyata der...
Bizim suan değil araba almak benzinini almaya paramiz yok ama eşimin bundan önceki takıntısı ordan araba bakmakti sonra geçti referandum videolarina. Ya yazarken gulesim geliyor ama gerçekten çok yipratici. Dün gece elinden bıraktı 5 dk ilgilendi uyudu kaldı. Tüm enerjisini telefona harcadı ben evde tekim aksama kadar sıkılıyorum onu bekliyorum 4 gözle artık beklememeye baslicam bu gidişle bu kadar hevesle

Hu koca bebek artik beraber birseyleri yapma vakti birak telefonu iki lafin belini kiralim deyin oda olmadiysa kirlent firlatin daha mi olmadi sacini basini yolun sakalasarak. :KK66:
Bunlar ise yarıyor ama bu sefer de uykum geldi diyor yani telefon elinden düşünce inanin şarjı bitiyor adamın. Haftada 6 gün sabah 7 bucukta çıkıyor evden akşam 8 de geliyor ortalama masa başı ama yoruluyor işte.

Benim eşim de öyle yapıyor uyarıyorum yine yapıyor.Ama ben de yapıyorum öyle yapmıyorum diyemem :KK70: bu maalesef iğrenç bir bağımlılık oldu herkeste.Bir de benim eşim bir şeye odaklanınca beni asla duymaz artık bir şey söyleyeceğim beni dinle bırak bi telefonu falan diyorum :KK70:

Ben de kendiminkini günde en az 3 defa boğmak istediğim için okudum konunu. Şu anda bütün erkekler aynı argümanını kanıtlamış olduk ve bu beni iyice çaresizliğe sürükledi. Bizde de durum aynı ve ben ayak uyduramıyorum. Birbirimizle diyalog kurmak yerine telefona baktığımız her an ondan uzaklaşıyorum.

Evet teknoloji çağı falan filan ama ben çok üzülüyorum ya. Keşke telefonlarımız bozulsa.

eve net bağlatalı 1 yıl oldu 3 yıllık evliyim eşim yine aldı telefonu video açıyor bişeyler izliyor tam karsımda. eve gireli yarım saat olmadı. 2 gün önce kendi bana karar alalım telefonları çekmeceye koyalım evde dedi yine bildiğini okuyor. selam verdi uzandı yemek yapmadım bu akşam beraber açma salata tarzı yapıp yiyeceğiz. bunu ona telefonda dedim büyük ihtimal birazdan hadi yapalım yada canım bugun gec yedim idare et yarın yapalım dicektir. yemek olsaydı bu süreç yemekten sonra başlardı farkı olmazdı gerçi.
bişey demeden bence bilgisayara geçtim ama içim içimi yiyor ne yapmalıyım.
videolara genelde referandumla yada ilginç kısa bilgilerle ilgili,seside kısmıyor.
O kadar takma canım bu devirde nerdeyse herkes öyle. Akşamları bizde yanyana otururz ıkimzde tlf ile ugraşiriz. Benim eşim de siyasi içerikli videolar falan izliyor. Çok bunaltma bence öyle dinlemiyordur o da. Ara sıra öpücük kondur yanağına dikkatini dağıt:) ise yarar tecrübeyle sabit:)

X