ŞUBAT 2018 TÜP BEBEĞE BAŞLAYACAKLAR VE DONDURULMUŞ TRANSFER OLACAKLAR BURAYA

Kızlar benim yarın son kontrolüm var toplama büyük ihtimalle cumartesi olacak ve ben yola çıkacağım bir sorun oluşturmaz değil mi taze transfer olmayacağım zaten doktorum yapmıyor bu tüp bebeğin her aşaması stres gerçekten Allah yardımcımız olsun tecrübesi olan var mi toplama sonrası ağrı kanama falan çok oluyor mu

Şimdiden hayırlı olsun arkadaşım kanama olmuyor lekelenme şeklinde oda sadece o gün oldu 5-6 gün kasık ağrısı oldu

Kızlarr benim 3 tane dondurulmuş embriyom var
Şubat adetim ile 2.tedavime başlayacağım dondurulmuşlar ile
1 tanesi 6.gün 5AB 1 TANESİ 5.gün 2AB diğerini unuttum
nasıl sizce şans var mı ?

Kızlarr benim 3 tane dondurulmuş embriyom var
Şubat adetim ile 2.tedavime başlayacağım dondurulmuşlar ile
1 tanesi 6.gün 5AB 1 TANESİ 5.gün 2AB diğerini unuttum
nasıl sizce şans var mı ?
canım şimdiden transferin hayırlı olsun inşallah rabbim yüzünü güldürür kaliteleri çok iyi embriyolarının

ben eylül ayından beri bu süreçteyim okuduğum mesajlar ve internet yorumlarında kalite ile alakalı olmadığını görüyorum en kaliteli embriyolardan tutandan oluyor tutmayanda 2.- 3. gün embiriyolarında da öyle rabbim ol desin oluyor nasip işi bu

bir arkadaş vardı 2. gün embriyosu idi hiç unutmam hiç umudu yoktu şimdi 12-13 haftalık hamile

Merhabalar ben de tüp bebek için şubatta herşey yolunda giderse tedaviye başlayacağım. Şu an doktorun verdiği vitaminleri kullanıyorum. Benim şansım sizlerden daha az yaşım 40, AMH değerim 0,39 çıktı. Doktor vakit kaybetmeden başlayalım dedi. Ofis histeroskopi oldum. Haftaya Doğum kontrol hapı kullanacağım 10 gün, şubat 15 gibi regl olunca gel dedi doktorum. Herkese sağlıklı gebelikler sağlıklı bebişler dilerim.

Ama benim transfer olucak Allahin izniyle insallah rabbim insallah tamamina erdirsin sizin yumurta toplamami olucak

Merhabalar ben de tüp bebek için şubatta herşey yolunda giderse tedaviye başlayacağım. Şu an doktorun verdiği vitaminleri kullanıyorum. Benim şansım sizlerden daha az yaşım 40, AMH değerim 0,39 çıktı. Doktor vakit kaybetmeden başlayalım dedi. Ofis histeroskopi oldum. Haftaya Doğum kontrol hapı kullanacağım 10 gün, şubat 15 gibi regl olunca gel dedi doktorum. Herkese sağlıklı gebelikler sağlıklı bebişler dilerim.
Tedavin hayırlı olsun. İlk denemen mi acaba. Benim yaş ve değerlerde sizinkine yakın. Hiç öyle şansınızı düşük görmeyin, şimdiden kolaylıklar diliyorum.

X