ŞUBAT 2018 TÜP BEBEĞE BAŞLAYACAKLAR VE DONDURULMUŞ TRANSFER OLACAKLAR BURAYA

Rabbim yüzünü kalanlarla güldürsün inşaallah canım benim ... bende 28 ocakta negatif aldım dondurulmuslarla haziran ayında devam.edecegim inşaallah 2 tane dondurulmusum vardı
Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün kuzum herzaman dualarımdasınız hepiniz. İnşallah inşallah bir dahaki tedavinde güzel haberlerini verirsin bize. Rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın :dua:

Ayyyy ayyy çok sevindim gözün aydın aylardır takip ediyordum seni Allah tamamına erdirsin inşallah senden umutluydum bu sefer çok mutlu olduğuna eminim maşallah tebrik ederim
Sağol kuzum güzel dileklerin için çok karmaşık duygular içerisindeyim uzun zamandır bekliyordum . Ne hissettiğimi anlatamam .:) Rabbim sonunuda güzel kılsın inş :)

Dr aradı transfer süreci için hormon sonuçları yaşına göre çok iyi dedi kist sorun değil dedi 12. Gün kontrolnde hormon ve rahim kalınlığı ve miyon alınan yerle ilgili sıkıntı görmezsem 5-7 gün içinde transfer olacak dedi çok mutlu oldum bu habr ile
artık ilaçlara yarın başla dedi

hayırlısı ile güzel haberler veririm inşallah

Dr aradı transfer süreci için hormon sonuçları yaşına göre çok iyi dedi kist sorun değil dedi 12. Gün kontrolnde hormon ve rahim kalınlığı ve miyon alınan yerle ilgili sıkıntı görmezsem 5-7 gün içinde transfer olacak dedi çok mutlu oldum bu habr ile
artık ilaçlara yarın başla dedi

hayırlısı ile güzel haberler veririm inşallah
Bak ne güzel haberler vermiş sana doktorun. Allah devamını da getirsin inşallah

• Canim bana msjlar dusmemis canim benim bak ben sana demistim bu sefer guzel olacak rabbim saglikica kucagina almayi nasip etsin:KK200::dua:ilk cikan sonucmu hic yaptirmadin baska dwgilmi masallah cok iyi degerin bakk annende bilmis
    gunes0101 gunes0101 cnm nerdesin sen? bak güzel haberler alıyoruz tek tek . değerim 219 çıktı :) artık sayfada bir düzenleme yaparsın?

• Canim bana msjlar dusmemis canim benim bak ben sana demistim bu sefer guzel olacak rabbim saglikica kucagina almayi nasip etsin:KK200::dua:ilk cikan sonucmu hic yaptirmadin baska dwgilmi masallah cok iyi degerin bakk annende bilmis
cnm benım aslında test günüm buğünde ama 3 günden beri inanılmaz derecede gögüşucu şişkinliği ve hassasiyet hissettim dayanamadım dün akşam yaptırdım testi ve çıkan sonuç bu
birde yarın tekkrar yaptıracagım inş sağlıklı şekılde artar
annem ve teyzem hamile kaldıkları her ay hastalanmışlar . Annem zaten söyledi aynı benım hamıle kaldığım aylar gibi hasta oldun dedi emındı hamile olduğuma
burda birkaç arkadaş var bana demişlerdi bazen embriyo rahme tutunurken bağışıklık sistemini zayıflatırmış , kadını hasta edermiş
nasip canım oldu sonunda Rabbim tamamına erdirir inş
senın de güzel haberlerını alacagız inanıyorum ben

cnm benım aslında test günüm buğünde ama 3 günden beri inanılmaz derecede gögüşucu şişkinliği ve hassasiyet hissettim dayanamadım dün akşam yaptırdım testi ve çıkan sonuç bu
annem ve teyzem hamile kaldıkları her ay hastalanmışlar . Annem zaten söyledi aynı benım hamıle kaldığım aylar gibi hasta oldun dedi emındı hamile olduğuma
burda birkaç arkadaş var bana demişlerdi bazen embriyo rahme tutunurken bağışıklık sistemini zayıflatırmış , kadını hasta edermiş
Canımmmm çok sevindimmmm senin haberini bekliyordumm bendee
Hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah

Senden o kadar umutluydumki rabbim guzelce degerlerini arttirsin canim benim cok mutlu oldum dualarin icinde cok sagol amin insallah bende guzel haber veririm

Bu arada hastaligin nasil gectimi canim bogazin falan demekki bunlarda belirtiymis:))birde idrar testi yaptinmi sirf o kirmiziyi gormek icin:))
evet cnm en azından bende öyle oldu
birde bacaklarım çekılıyor sankı ama şiddetli değil adet olucakmış gibi
idrar testi yapmadım direk kan verdim yapsam mı acaba sırf kırmızıyı görmek için :))

X