ŞUBAT 2018 TÜP BEBEĞE BAŞLAYACAKLAR VE DONDURULMUŞ TRANSFER OLACAKLAR BURAYA

S sinkar cim allah tamimina erdirsin insalalah eylulde beraber transfer olmustuk seni ordan hatirliyorum benimde negatifti ben simdi doktor degistirdim bu doktor bana asilama onerdi bu ay yaptirdik bakalim bekliyoruz iste ama hic umudum yok sirf doktor istedi diye yaptirdim

S sinkar cim allah tamimina erdirsin insalalah eylulde beraber transfer olmustuk seni ordan hatirliyorum benimde negatifti ben simdi doktor degistirdim bu doktor bana asilama onerdi bu ay yaptirdik bakalim bekliyoruz iste ama hic umudum yok sirf doktor istedi diye yaptirdim
cnm çok tesekkur ederım darısı başına inş
ama tüp bebekten snra neden aşılama istedi kı doktor orayı anlamadım
sen nerde yaşıyorsun istanbuldaysan şişli memeorili tavsiye ederım gerçeği şehir dışından da tedaviye gelen çok ...

cnm çok tesekkur ederım darısı başına inş
ama tüp bebekten snra neden aşılama istedi kı doktor orayı anlamadım
sen nerde yaşıyorsun istanbuldaysan şişli memeorili tavsiye ederım gerçeği şehir dışından da tedaviye gelen çok ...
hic bilmiyorum kuzum bi asilama deneyelim herseyin normal gozukuyor dedi bende tutmazsa tup denesemmi yoksa biraz beklesenmi bilemedim yaa istanbulda degilim esimde sehir disinda tedaviyi reddediyor

hic bilmiyorum kuzum bi asilama deneyelim herseyin normal gozukuyor dedi bende tutmazsa tup denesemmi yoksa biraz beklesenmi bilemedim yaa istanbulda degilim esimde sehir disinda tedaviyi reddediyor
bizde de sorun yoktu
1 kez aşılama denedım o kadar .
Bellı olmaz canım inş tutar
dondurulmuş embriyon varmıydı cnm?

bizde de sorun yoktu
1 kez aşılama denedım o kadar .
Bellı olmaz canım inş tutar
dondurulmuş embriyon varmıydı cnm?
yok kuzum bu doktor sorun yok diyor ama yumurta rezerv azligi var ama bi degerim dusuk cikmisken bi degerim yuksek cikti yani doktorlarda bana anlam veremediler artik tup bebekten sonra yumurtalarim gayet iyiydi o yuzden doktor bir sorun gormuyor bakalim hayirlisi yaa

Merhaba! Benimde yarın opu var. Haftaya da transfer olacak.
Geçen sene 1 tüp bebek pozitifim var. Ama maalesef 12. Haftada genetik bozukluk nedeniyle sonlandı. Yani bu 2. Deneme olacak. Genetik bozukluk yine olur mu diye çok endişeli ve gerginim.
Allahım hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah

Merhaba! Benimde yarın opu var. Haftaya da transfer olacak.
Geçen sene 1 tüp bebek pozitifim var. Ama maalesef 12. Haftada genetik bozukluk nedeniyle sonlandı. Yani bu 2. Deneme olacak. Genetik bozukluk yine olur mu diye çok endişeli ve gerginim.
Allahım hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah
Cok gecmis olsun isterseniz embriyonuza genetik test yaptirabilirsiniz ki doktorunuzun bu konuda konusmasi gerekirdi

Dr aradı transfer süreci için hormon sonuçları yaşına göre çok iyi dedi kist sorun değil dedi 12. Gün kontrolnde hormon ve rahim kalınlığı ve miyon alınan yerle ilgili sıkıntı görmezsem 5-7 gün içinde transfer olacak dedi çok mutlu oldum bu habr ile
artık ilaçlara yarın başla dedi

hayırlısı ile güzel haberler veririm inşallah
Hayırlı olsun cnm tedavi sürecin inşallah çok güzel geçer bebişe sayılı günler kaldı

X