ŞUBAT 2018 TÜP BEBEĞE BAŞLAYACAKLAR VE DONDURULMUŞ TRANSFER OLACAKLAR BURAYA

Merhaba ben de naturel transfer istiyorum. Siz yaptınız mı ? Bu şekilde hamile kaldınız mı ? Beni de bilgilendirirsen sevinirim. Şimdiden teşekkürler
Ewt cnm ben naturel transfer oldum ve şu an hamileyim kısmetse haftaya doğumum olacak

Sesimin ulaştığı herkese merhaba. Bende 1. Denememi yaptım ve malesef negatif sonuc aldim. Dun test günümdu fakat bir gun once dolmusta iken kaza gecirdim bu sebebke 1 gun once kan testi oldum. Ve oysaki tutmamis negatif olmus. En azindan yaşıyoruz cok sukur. 3 tane 5. Gun dondurulmus transferim var. adettin 2 gunu gel dediler. Nasip bakalim

Sorum şu kizlar simdi 2. Deneme icin gidicem ya. Ne zaman transfer yaparlar dondurulmuslari. Adetin 2. Gunu gel dediler ama diyen hemsire dondurulmusum varmi diye sormadu. Ben kaza nin etjisi ile aglayarak negatif diye konustum tek. O da devamini istiyorsan gel dedi

Sorum şu kizlar simdi 2. Deneme icin gidicem ya. Ne zaman transfer yaparlar dondurulmuslari. Adetin 2. Gunu gel dediler ama diyen hemsire dondurulmusum varmi diye sormadu. Ben kaza nin etjisi ile aglayarak negatif diye konustum tek. O da devamini istiyorsan gel dedi
Canim cok gecmis olsun oncelikle allah sabır versin gercekten cok uzuluyo insan ben 2 kere yasadim biliyorum
İnsallah tedaviye gerek kalmadan kendiliginden hamile kalırsın

Ama tedaviyede başlıcaksan en az 3 ay bence hemen ilk yada sonraki adetinle başlama bi dinlensin vucudun

Adetin 19.gunu dondurulmus transferim olmuştu benim

Canim cok gecmis olsun oncelikle allah sabır versin gercekten cok uzuluyo insan ben 2 kere yasadim biliyorum
İnsallah tedaviye gerek kalmadan kendiliginden hamile kalırsın

Ama tedaviyede başlıcaksan en az 3 ay bence hemen ilk yada sonraki adetinle başlama bi dinlensin vucudun

Adetin 19.gunu dondurulmus transferim olmuştu benim
Canim bekle diyosun. Anladim 5. Gun emriyosu 3 tane var. Bu sefer olsun istiyorum beklerim nasipse. Bide ben 28. Günüm adet olmadim. Hatta bi umut idrar testi bile yaotim bisey cikmadi. Gerci 26. Gün hemsireye negatifi diyince biraktirdi igneleri bana. Suan kullanmiyorum. Adet olamadim max. 27 de adet olurdum suan 28. Gun. Ilaclardan mi anlamadim ilk defa gecikmeli oluyo

Canim bekle diyosun. Anladim 5. Gun emriyosu 3 tane var. Bu sefer olsun istiyorum beklerim nasipse. Bide ben 28. Günüm adet olmadim. Hatta bi umut idrar testi bile yaotim bisey cikmadi. Gerci 26. Gün hemsireye negatifi diyince biraktirdi igneleri bana. Suan kullanmiyorum. Adet olamadim max. 27 de adet olurdum suan 28. Gun. Ilaclardan mi anlamadim ilk defa gecikmeli oluyo
İlaçlardan dolayı gecikme oluyor canım hatta benim 2.adetimde de10 gün gecikmişti

X