Anti-Aging Suda collagen kullananlar

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

Meraklikatip

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2020
29
21
35
Merhaba, Suda collagen takviyesi kullanan var mı? Ben 2 gün önce başladım, toz seklinde, hergun 250 ml su ile içiyorum. Sonuç görmek için henüz çok erken ama yorumlarda ciltlerinin güzelleştigini, diz ve kemik ağrılarının azaldigini, sabahları daha dinç uyandiklarini yazanlar olmuş. Ben de kullandıkça guncelleyecegim. Kullanan varsa da tecrübelerini beklerim 😇

Voonka kullanıyorum ama düzenli değil.Bi faydasını görmedim ama düzenli kullansam belki görürdüm.Biterse marka değiştirmeyi düşünüyorum.Kullandıktan sonra memnun kalıp kalmadığınızı yazarsanız sevinirim

Merhaba, Suda collagen takviyesi kullanan var mı? Ben 2 gün önce başladım, toz seklinde, hergun 250 ml su ile içiyorum. Sonuç görmek için henüz çok erken ama yorumlarda ciltlerinin güzelleştigini, diz ve kemik ağrılarının azaldigini, sabahları daha dinç uyandiklarini yazanlar olmuş. Ben de kullandıkça guncelleyecegim. Kullanan varsa da tecrübelerini beklerim 😇
Hangi siteden kac tl ye aldiniz peki kendi sitesinde cok pahali da...

Ben Suda nın tablet formunu kullandım. Yüzüme dokununca bile o nemi hissediyorum. İçinde probıyotik olduğu için de baya bi bağırsakları çalıştırıyo. Kilo vermeye bile yardımcı olabilir

Ben şase olarak kulllandım erik aromalı.
3 aylık ara sürecindeyim.
Selülit vs azaltıyor diyorlardı buna güvenerek aldım bende hiç öyle bir etkisi olmadı.Tekrar başlamak istiyorum kaldığım yerden devam etmek için neme gelince acıkcası kuru yüzüm nemlenmişti sadece.

Voonka kullanıyorum çok memnunum, vücuduma ve cıldıme cok ıyı geldı, nemlendırıyor, eklem agrılarımı azaltıyor

X