Saç Bakım Ürünleri süper saç bakımı chi saç bakım ürünleri!!

kvsrozgn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
2
0
37
Kızlar merhaba. forumu uzun zamandır takip ediyorum ve bu siteden çok şey öğrendim. bu yüzdendir ki bazı tecrübelerimi de burada paylaşmayı bir borç biliyorum :)
Ben uzun yıllardır röfle kullanıyorum aşırı yıpranmış saçlarım var. Bitkiselden tutunda yağlara profesyonel bakımlara kadar denemediğim şey kalmadı. en son kuaförümün tavsiyesiyle chi bakım ürünleriyle tanıştım ve daha bir defa bakım yaptırmış olmama rağmen resmen bayıldım. ellerimi saçımdan çekemiyorum. inanılmaz bir yumuşaklık nem, süper. haftada bir devam edeceğim sonuçları yazarım.

Kızlar merhaba. forumu uzun zamandır takip ediyorum ve bu siteden çok şey öğrendim. bu yüzdendir ki bazı tecrübelerimi de burada paylaşmayı bir borç biliyorum :)
Ben uzun yıllardır röfle kullanıyorum aşırı yıpranmış saçlarım var. Bitkiselden tutunda yağlara profesyonel bakımlara kadar denemediğim şey kalmadı. en son kuaförümün tavsiyesiyle chi bakım ürünleriyle tanıştım ve daha bir defa bakım yaptırmış olmama rağmen resmen bayıldım. ellerimi saçımdan çekemiyorum. inanılmaz bir yumuşaklık nem, süper. haftada bir devam edeceğim sonuçları yazarım.
chının hang çeşidi bakım urunu derken maskesımı spreyımı detaylı anlatırsan sevınırım

keratin serisinin serumunu aldım 80 tl ye. güzel bir serum içinde ipek özleri ve keratin varmış. Bide ınfra serisinin saç maskesini.Maske 130 tl bu maske kuaförde kalıyor haftada bir gün gidiyorum bakım yapılıyor. yukarıda da bahsettiğim gibi henüz 2. bakımım ama şimdiden beğendim. şöyleki diğer bakımlar gibi ikinci gününde saçım eski sertliğine dönmedi. ellerim saçımdan kayıp gitti. uzun vadede umarım onarıcı etkilerini de görürüm.
Bu markayı başka kullanan varmı acaba?

X