Sürekli yeni konu, verilemeyen kilo...

Günaydın canım. Keşke tartılmasaydım 2,5-3 kilo almışım 66.8 çıktım tartıda :skandal:
bugun hemem başlıyorum sağlıklı beslenmeye. Bu haftaki önceliğim aldığım 3 kiloyu vermek olacak o yüzden sebze be salata ağırlıklı beslenmeyi düşünüyorum hızlı alınan kilolar hızlı verilir umarım💜💜

Günaydın canım. Keşke tartılmasaydım 2,5-3 kilo almışım 66.8 çıktım tartıda :skandal:
bugun hemem başlıyorum sağlıklı beslenmeye. Bu haftaki önceliğim aldığım 3 kiloyu vermek olacak o yüzden sebze be salata ağırlıklı beslenmeyi düşünüyorum hızlı alınan kilolar hızlı verilir umarım💜💜
Günaydın minnoşum. Merak etme evet hızlı alınan kilolar hızlı verilir💜 Ama salma da artık. Önünü alamıcaz yoksa 🤐

Fırında denemedim canım en kısa zamanda yapıcam. Öğleden sonra 1 muz Akşam taze fasülye yoğurt salata.
Çookk güzell 🌸🌸 doğranmış karnabaharı 1 tatlı kaşığı yağ ve baharatlarla harmanlayıp fırına atıyosun. 170 derecede kızarana kadar pişir 😇 üzerine sarımsaklı yoğurt. Önceden haşlamana da gerek yok hiç

Merhaba kızlarrr. Bende iki gün diyet yapıp üçüncü gün bozuyorum. Kabul ederseniz sizinle birlikte bende kilo vermek istiyorum. Bu günlerde ipin ucunu iyice kaçırdım. Balık etliliğinden çıkıp tombalaklığa yol alıyorum😂

X