t yaparken amarlarnz mis gibi koksun...

arkadaşlar nacizane tavsiyem böyle şeyleri denememenizdir. sonuçta yumuşatıcılar kimyasal madde ve siz bunu direkt çamaşırlarla vücudunuza sürüyorsunuz. bu tür maddeleri koklamak bile alerjik astım riskini arttırıyor. ben çamaşır yumuşatıcısı kullanmıyorum. ne kadar az kimyasallarla haşır neşir olursak o kadar iyi. boşverin çamaşırlarınız daha az koksun. sağlığınızdan önemli değil.

Bu fikir çok hoşuma gitmişti ama gördüğüm kadarıyla çoğu kişide yanık kokuları oluşmuş en iyisi fısfıslı şişelerde yapmak sanırım ikedan boş fısfıslardan almıştım zaten bu iş için yarın bir yığın ütüm var deniycem bakalım :KK16:

Az daha deniyordum bilinen birşey sanıp. Neyseki üşenmeyip 9 sayfayıda okumuşum. Biri ortaya bişey atıyo bilmeden, olan merak edip deneyenlere oluyo bizim gibi. Konu sahibinin dışındaki herkesin ütüsü bozulmuş okuduğum kadarıyla. İyice araştırmadan böyle şeyleri denemeyelim arkadaşlar. Bir ilaç birimize iyi geldi diye hepimiz kullanalım o zaman, var mı böyle birşey? Biraz bilinçli olalım lütfen..

Mersin ütületti' de kampanya ütü yalnızca 1,5 tl. Evde zaman kaybetmeyin, kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz. Kuru temizleme, eco bubble yıkama ve ütü.. Istediğiniz hizmetten yararlanabilirsiniz, bir telefonunuz yeter. 0324 328 78 78

Bende denedim bu yöntemi gercekten mis gibi kokutuyor camasirlari
ama yumusaticinin dezavantaji da kimyasal madde olmasi
neticede koku bi zaman sonra burnumu tikadi
ve hafif bas agrisi yapti..

X