Lekeler, Çiller tabiki lekeler...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bayanlar karisimi 12 gecedir kullaniyorum.1 ton dahi acilma olmadi.bekliyorum.. israrla kullaniyorum hic aksatmadan.bakalim bi 10 gun daha kullanip birakcam renk tonunda acilma olmazsa

@rubi canım resim denilince de aklıma geldi.
şu anki cildinizin resmini mümkünse buraya ya da özelden yollar mısınız.
Ayrıca sizi konuma etiketledim .Bir ara bakarsınız.:KK54:

Resim yok! Derken merak ettim.

Resminizi yayinlamak istemiyorsaniz anlarim yalniz lekeli olan bolgeyi yayinlayabilirsiniz.

Kizlar lutfen herseyi herkesden duyup medet ummayin!

Karisim cok dikkatimi cekti fakat icerigindeki vazelin olmasa onun yerine bepanthen madecassol gibi cilt yenileyici ve nemlendirici etkisi daha yuksek kremler olsa nasil olurdu diye dusundum bende kendi nemlendiricimi kendim yapiyorum mesela madesaccol bepanthen ve e vitamini karisimi nemlendiricimi kullaniyorum aksamlari acaba dedim bu karisima birde expigment ekleyip lekelere daha cok etki etmesini saglayabilirimiyim diye dusunuyorum. Ayni zamanda glikolik asitli tonik ve c vitaminide kullaniyorum. Gunes kremi vichy capital soleil micro fluid termal sulu olandan aldim. Memnunum yapisi cok guzel ve yaglandirip parlama yapmadi kirec gibi beyazlik vermemeside super matlastirip ayni zamanda cok da guzel nem veriyor.

Karışımı hafta sonu hazırlattım. 60tl tuttu. 3 gündür kullanıyorum.
Henüz bir değişim yok. Soyulma veya kızarıklık da olmadı.
Ancak, kremi hazırlayan eczacı ne için kullanacaksınız, çok yağlı bir krem olacak dedi.
Lekeler için kullanacağımı söylediğim de, umarım sivilcelenme yapmaz demişti.
Dün kremi sürdüğüm bölgede uç vermeyen ağrılı bir sivilce oluştu.
Haliyle o bölgede bir kızarma ve ağrı var. Muhtemelen içi boşalmadığı için kararacak.
Neyse.. Uygulamaya devam ediyorum ama umudum yok. Daha önce karışımın içerisindeki tüm kremleri ayrı ayrı kullanmıştım. Umarım bir araya geldiklerinde faydası olur. 2 yıldır lekeli bölge için yapmadığım şey kalmadı. Ama hiç bir sonuç alamadım.
DestinaX'nın söylediği banada çok mantıklı geliyor, belki katı vazelin yerine bepanthen madecassol gibi cilt yenileyici ve nemlendirici etkisi daha yüksek kremler olsa daha iyi olabilir.

Kremi kullanali 17 gece oldu.en ufak 1 ton bile acilmadi.cildim zaten cok yagli diyede yazmistim hatta.bide karsimi yuzume surunce sivilceler cikmaya basladi icindeki vazelinden dolayi.benimde elim durmuyo oynuyorum surekli.bu seferde onlarda yeniden sivilce lekesi yapiyo.15 gun daha kullanip birakcam bende ise yaramadi

Karışımı hafta sonu hazırlattım. 60tl tuttu. 3 gündür kullanıyorum.
Henüz bir değişim yok. Soyulma veya kızarıklık da olmadı.
Ancak, kremi hazırlayan eczacı ne için kullanacaksınız, çok yağlı bir krem olacak dedi.
Lekeler için kullanacağımı söylediğim de, umarım sivilcelenme yapmaz demişti.
Dün kremi sürdüğüm bölgede uç vermeyen ağrılı bir sivilce oluştu.
Haliyle o bölgede bir kızarma ve ağrı var. Muhtemelen içi boşalmadığı için kararacak.
Neyse.. Uygulamaya devam ediyorum ama umudum yok. Daha önce karışımın içerisindeki tüm kremleri ayrı ayrı kullanmıştım. Umarım bir araya geldiklerinde faydası olur. 2 yıldır lekeli bölge için yapmadığım şey kalmadı. Ama hiç bir sonuç alamadım.
DestinaX'nın söylediği banada çok mantıklı geliyor, belki katı vazelin yerine bepanthen madecassol gibi cilt yenileyici ve nemlendirici etkisi daha yüksek kremler olsa daha iyi olabilir.
Sonucta leke kremine sivilceliyse sivilce ilaci kuruysa vazelin yada baska bi problemse o problemin ilaci eklenerek yapiliyor cogu kremler ben suan hali hazirda olan bepanthen madecassol e vitamini karisimima ayni oranda birde expigment eklesem lekeye yonelik kremk guclendirmis olurum diye dusunuyorum. Vazelin acikcasi cokta bir isleve sahip degil eger nem icinse bepanthen daha dogru bir tercih olur bence ben expigment alip kremime ekleyip mart ayina kadar kullanmak istiyorum. Deneyimledigimde sizinlede paylasirim...

Sonucta leke kremine sivilceliyse sivilce ilaci kuruysa vazelin yada baska bi problemse o problemin ilaci eklenerek yapiliyor cogu kremler ben suan hali hazirda olan bepanthen madecassol e vitamini karisimima ayni oranda birde expigment eklesem lekeye yonelik kremk guclendirmis olurum diye dusunuyorum. Vazelin acikcasi cokta bir isleve sahip degil eger nem icinse bepanthen daha dogru bir tercih olur bence ben expigment alip kremime ekleyip mart ayina kadar kullanmak istiyorum. Deneyimledigimde sizinlede paylasirim...

Teşekkürler. Deneyimlerinizin sonuçlarını merakla bekliyoruz. Umarım işe yarar.

Yeni resimde mi yok ?
Merabalar. Buraya resim eklemek istemiyorym. Ben size deneyimlerimi anlatiyorum inanip inanmamak size kalmis ne diyim .ben size lekelerimin yuzde 80 85 acildigini beyan ediyorum. Ve sonuctan cok memnunum .
Ayrica destinax yazmis yukarda benim cildim kuru oldugu icin bana vazelin agir gelmedi. Yasadigim yer cok kuru bir yer iyi bile geldi. Sinucta kisin kullanip birakicaz. Ama dedigin gibi de deneyebilirsin kendi karisimina expigment ekleyebilursin.

X