Lekeler, Çiller tabiki lekeler...

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Ayrica ben cildimin kuru oldugunu gep soyledim. Yagli ciltlere nasil gelecegini bikemiyorum.

Merhaba buraya fazla girmediğim için yazmayı unuttum.
Ben bu kremi kullanmaktan vazgectim.
Eczacıyla görüştüm. Bana çok samimi konuştu. Ben hazırlarım sorun değil ama faydası olmaz eski lekelere dedi.
Bunu aylarca kullanacaksınız ama sonuç hüsran olacak hiç kendini ümitlendirme dedi.
Leken çokta belli olmuyor iyice dikkatli bakınca biraz belli diyor :) hiç uğraşmayın ama tercih sizin dedi. (yazın o lekenin koyulaştığını bir görse :KK43:( )
Bir dermotoloji kliniğine git (sakın güzellik salonlarına gitme) dedi.
Lazer vs. profosyonel doktorlara git diyor (bunları biliyorum aynı şeyleri doğruladı)
Valla bende napıcamı şaşırdım. Şimdi iyi bir hastane arıyorum. Klinikte olur.
Gerçi ben yıllardır arıyorum bakıyorum. Bi nane olduğu yok.:işsiz:

Merhaba buraya fazla girmediğim için yazmayı unuttum.
Ben bu kremi kullanmaktan vazgectim.
Eczacıyla görüştüm. Bana çok samimi konuştu. Ben hazırlarım sorun değil ama faydası olmaz eski lekelere dedi.
Bunu aylarca kullanacaksınız ama sonuç hüsran olacak hiç kendini ümitlendirme dedi.
Leken çokta belli olmuyor iyice dikkatli bakınca biraz belli diyor :) hiç uğraşmayın ama tercih sizin dedi. (yazın o lekenin koyulaştığını bir görse :KK43:( )
Bir dermotoloji kliniğine git (sakın güzellik salonlarına gitme) dedi.
Lazer vs. profosyonel doktorlara git diyor (bunları biliyorum aynı şeyleri doğruladı)
Valla bende napıcamı şaşırdım. Şimdi iyi bir hastane arıyorum. Klinikte olur.
Gerçi ben yıllardır arıyorum bakıyorum. Bi nane olduğu yok.:işsiz:
Umarim isine yaricak yontemler bbukursunda burda da bizimle paylasirsin.
Gercekten lekeler hepimizi huzursuz ediyor
Benim de baya azaldi ama tamamen gitmiyor.iste o kalan yuzde 20 yazin yine koyulasicak diye korkuyorum .

Umarim isine yaricak yontemler bbukursunda burda da bizimle paylasirsin.
Gercekten lekeler hepimizi huzursuz ediyor
Benim de baya azaldi ama tamamen gitmiyor.iste o kalan yuzde 20 yazin yine koyulasicak diye korkuyorum .
benim de azaldı ama tamamen gitmedi. duruyor .
1.5 ay oldu kullanalı sanıyorum.

benim de azaldı ama tamamen gitmedi. duruyor .
1.5 ay oldu kullanalı sanıyorum.
demirleke meraba
ben az önce yine doktoruma gittim ve lekelerimin çoğunun gittiğini ama bir kısmının gecmediğini söyledim. oda aynı karışıma bepanten ampul 5 adet ve hemazinc ekleyerek yeni bir reçete yaptı. bu eklediklerim expigmentin etkisini arttıracak dedi. simdi bunu kullanmaya başlıcam .istersen bi 10 gun deniyim sonucu yazarım. etkisini görürsem sende yeni karışımı yaptıtrsın

demirleke meraba
ben az önce yine doktoruma gittim ve lekelerimin çoğunun gittiğini ama bir kısmının gecmediğini söyledim. oda aynı karışıma bepanten ampul 5 adet ve hemazinc ekleyerek yeni bir reçete yaptı. bu eklediklerim expigmentin etkisini arttıracak dedi. simdi bunu kullanmaya başlıcam .istersen bi 10 gun deniyim sonucu yazarım. etkisini görürsem sende yeni karışımı yaptıtrsın
tamam canım .
yap sen .
eğer memnun kalırsan bi değişiklik olursa yaz . ben de alayım.
bazı lekelerim inatçı galiba.
onlarda açılma az oldu.
iki yerdeki lekem onlara nazaran daha iyi açıldı.

tamam canım .
yap sen .
eğer memnun kalırsan bi değişiklik olursa yaz . ben de alayım.
bazı lekelerim inatçı galiba.
onlarda açılma az oldu.
iki yerdeki lekem onlara nazaran daha iyi açıldı.
Umutsuzluga kapilmayalim. Benimde alnimda cok inatci bir leke var insallah fayda girurum

Dun gece 2.karisimi kullandim.bu cok daha az yagli oldu.kullanimi cok daha kolay yahli kalmiyor cilt emiyor.insallah ise yarar

Sivilcelere karşı salatalık maskesi

En büyük cilt sorunlarından biri olan sivilcelerle salatalık maskesi ile başa çıkın! Salatalığı rondoda püre haline getirin. Sonra yulaf ezmesini havanda döverek toz haline getirin. Daha sonra tüm malzemeleri bir kaba alın ve iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze sürüp 15 dakika bekletin ve temizlemek için soğuk su kullanın. Bu maskeyi sivilceler geçene kadar haftada 2, sivilcelerin oluşmasını önlemek için haftada 1 kez kullanabilirsiniz Cilt gözeneklerini derinlemesine temizleyen yulaf sivilceye yol açan bakteri birikimi önleyen doğal bir üründür. Bal ise cildi yumuşatır ve sivilce nedeniyle kızaran cildi yatıştırır.

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri, sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz. Kadın dayanışmasına ne dersiniz? :) İstediğiniz videoları belirttin, o tarz videolara yer verelim. Önerilerinizi bekliyoruz.Diğer videolarımız için: https://www.kadinlarkulubu.tv/guzellik-moda

Su an yok cnm 2 gecedir yorgunluktan suremedim.henuz 3 kere surebildim sanirim
rubi cim.
ben ne yapıyorum biliyor musun.
direk expiigment %2 lik olanı lekenin üstüne sürüy orum
15 gündür böyle yapıyorum ama lekede yine de azalma olmadı.
kızarma soyulma da yok şimdilik .
ilk başlarda az kızarma kaşıntı olmuştu. cilt ona da uyum sağladı sanıyorum. ama açmadı daha tam olarak .biraz daha uyguluycam bunu.

rubi cim.
ben ne yapıyorum biliyor musun.
direk expiigment %2 lik olanı lekenin üstüne sürüy orum
15 gündür böyle yapıyorum ama lekede yine de azalma olmadı.
kızarma soyulma da yok şimdilik .
ilk başlarda az kızarma kaşıntı olmuştu. cilt ona da uyum sağladı sanıyorum. ama açmadı daha tam olarak .biraz daha uyguluycam bunu.
Demirlekecim expigment soyulma yapmiyor. Acneliys soyar bana cok zaman once doktor vermisti bir gece expigment bir gece acneliyse suruyordum .
Ise yaramisti. Ama sonra yine lekeler geri geldi.
Sende bir cilt diktoruna mi gitsen acaba
Bak ben 2.karisima basladim ama ilk etaptaki gibi hizli bir acilma yok. Ama cildime iyi geldiguni hissediyorum. Bioderma gunes kremide aldim.koruma icin.

Demirlekecim expigment soyulma yapmiyor. Acneliys soyar bana cok zaman once doktor vermisti bir gece expigment bir gece acneliyse suruyordum .
Ise yaramisti. Ama sonra yine lekeler geri geldi.
Sende bir cilt diktoruna mi gitsen acaba
Bak ben 2.karisima basladim ama ilk etaptaki gibi hizli bir acilma yok. Ama cildime iyi geldiguni hissediyorum. Bioderma gunes kremide aldim.koruma icin.
koruma için güneş kremi aldım.
lekelerim çok küçük. ben gibi. ama yıllardır var. sanıyorum 15 yıl
senin kullandığın şeyler cildine iyi gelir. çünkü cildi besleyen bakan şeyleri sürüyorsun şu an

burnumun üstünde vardı leke. sanıyorum sivilceyi sıkmışım . dışarı çıkmışım. 2-3 yıldır olan bi lekeydi. o baya baya geçti . %5 kadar kaldı.
1,5 yıl önce hamile iken oluşmuş olan lekem de % 5 kaldı. zaten az bi oluşumdu . küçük bi yerdeydi
ama işte o 15 yıllık ben gibi olanlar duruyor.

son 1 aydır sadece expigmentt i kullanıyorum lekenin üzerine uyguluyorum.
2 yıl önce oluşmuş güneş lekelerim %5 kadar kaldı. ya da daha az .
fakat yıllar yıllar önce oluşmuş olan ben gibi leke oluşumları sanki birazdaha açıldı ama çok değil .

Lutfen bu karisimi banada atin rubi hanim hiram hanim lutfen bekliyorum bide iyi gelen bir gunes koruyucu bol bol dua akirsiniz

X