Saç Kesim Şekilleri taç toka

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

00esse00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2009
8
0
28
Tac çok sık kullanıyorum. Özellikle incecik olanlar benim hayatımda tam bir kurtarıcı görevi üstlenmiş durumda. Her zaman saçımıza şekil vermeye zamanımız olmayabilir fönle düzeltmek yerine tacı takın, önden hafif kabartın. Saçınızın arka kısmını açık, toplu veya örgü örerek kullanabilir cici bir görüntü elde edebilirsiniz. Kaküllü saçlarda da çok sevimli duruyor. (alıntı)

benim saçım çok dalgalı olduğu için şekil vericek vaktim yoksa takıyorum güneş gözlünüü saçıma havalı havalı gidiyorum sositososito ama şu taçları bir sevemedim gitti :eek:

taç çok seviyorum da tekirdağda güzel taç satan bir yer yok. diğer şehirlerde güzel olan prenses bijüteri bile burda berbat. kötü kötü kalitesiz taçlar var, çocuk görse takmaz. keşke internetten taç alınacak güzel bir site olsa...

taç çok nadir takarım fakat ben genelde flar ( doğru yazdım umuyorum bilmiyorumkismile ) takıyorum saçlarıma daha doğrusu bağlıyorum.. çok daha seviml oluyo özellikle dalgalı saçlarda falan bayanssulusmile

bende taç sevenlerdenim çeşit çeşit kokoş kokoş taçlarım doluubayanssulusmile

MERHABA

konuyla ilgili link vermek yasakmı bilmiorum ama lal butik toka yazarsanız cok guzel modeller var

X