Taklit edilmekten bıktım

Benim kv 65 yaşında iki dizide platinli bastonla yürüyor.
Bi an benim giydiklerim giydiğini düşündüm de :KK70:
Konunuz içinde ne desem bilemedim gerçekten ya.
Çok sinir bozucu durum.
Ama ben bunu eğlenceye çevirir uğraşırdım ya. Daha da sinir olsun daha da taklit etsin diye. Ne bileyim

Konu başlığına cevaben
“Taklitler Aslını yaşatır” de geç yaaa boşver senin yaptıklarını yapmasını aldıklarını almasını vs görmezden gel ama halen eşinle aranı bozma gayretindeyse onu bilemeyeceğim nasıl davranmalısın

Burda iki imkan var:

1. Salak numarasına yatıp görüşmeleri minimuma indirip "he he" diyip evinize gitmek.
2. Annesi ile yalnız olduğunuz bir vakit o size laf söylese pat pat cevap vermeniz. Sonra onun gibi "ay annecim" ayaklarına yatın.

Ha sahsen arama mesafe koyardim. Eşim yeterli kadar dengeyi kuramıyorsa iş bana düşer. Ve benim canımı sıkan insanlarla görüşmüyorum

Yaranmaya çalısma şık ve mutlu görün ki iyice kudursun bu arada vatsap durumunu değistirsene oda değiseekmi🤣 hiç oralı olma

Kendi haline bırakın 🤷🏻‍♀️
Whatsapp durumunuzu değiştirin, taklitler asıllarını yaşatır yazın 🤣
Bir de sizin kıyafetlerinizin aynısını nasıl giyiyor gerçekten, hanginiz yaşına uygun giyinmiyor?
Benim de aklıma gelmedi değil böyle yazmak 😅 kv yasina uygun giyinmiyor malesef. Benim giydiğim yani dışarıda bir gençte görebileceğiniz ve tuhafiniza gitmeyecek seyler... 50 yaşındaki kadın giyince çok abes duruyor mesala aynı esofmanin ayni rengi ama düğmeli değil de fermuarlısını aliyor . Aynı kazağın başka rengi.. ben evde genelde tayt giyerim ve pembe rengi severim kvde pembe tayt giyiyor vs vs vs

Yok sevileni de var. Ya da bizim aramizda 3000+ km var ve sadece videolu gorusuyoruz. En fazla da 1.5 yilda 1 kere yanyana geliyoruz, o da en fazla yarim gun. Sorun cikmaya vakit kalmiyor 😄
Allahım bu nasıl olur bilmiyroum ama darisi başıma 😅 Ama nasıl yarim gun görüşüyorsunuz o kadar mesafe o kadar zaman sonra

Hepsini okuyamadim benim bir tanıdığım var iyi bilirdik dışardan ama artık çok sogudum bazı sebeplerden
Gelini hostes oldu ülke ülke geziyor diye bu da
Geziyor resmen kıskanıyor ve yarış içinde
gelini oğlundan ayrılsın istedi sevmedi hiç gelini
Kişilik olarak ben de sevmiyorum gelini ve ayrıldılar ama niye onla yarisayim önceden yapsa amenna diyeceğim gelin hostes oldu bizim ki yurtdışına açıldı yılda bir olur anlarım bu ayda bir uçuyor

Eşinizin gerçekleri görmesi için önce gerceklerden bihaber olması gerekir.
Gerçeklerin farkındadır.Ne yapsın bir tarafta eşi bir tarafta annesi.
Tabir-i caizse salağa yatıyor.Ne derseniz kabul etmeyecek geçin onu.
Anlamasını sağlamak icin efor sarfetmeyin boşuna 🙂
Kayinvalidenize çalışın.
🤦‍♀️👯‍♀️💃🧝‍♂️🧛‍♀️👷‍♀️👵🙀🙈 😒🦀🦂🐍👩‍🦳🙇‍♂️👊
Bu tarz karakterlerle Whatsapp durumu oluşturun. :KK53:
İç çamaşırları alın kendinize seksili :KK8:
Size geldiğinde veya siz ona gittiğinizde ne aldın diye soracaktır şöyleee bi ucundan gösterin ki sizinle aşık atamayacağını anlasın. :KK8::KK53:

Son düzenleme:
😂 😂 😂 😂 Gulesım geldı ya dusundumde kvyı benım kıyafatımle. Kadın sızın tarzınızı begenıyor demmekkı sende oyle soyle anne benım tarzım cok hosuna gıdıyor galıba heo brnım gıbı gıyınıyorsun de esınınde yanında belkı ozman dukkatını ceker bı bakar annesı ne yapıyor ne edıyor. Istersen alısverıse beraber gıdelım kıyafet alırken fıkır verırım de sende olmayan begendıgın seylerı aldır. Yada bı kac kıyafet hedıye aldır ogluna sen begen senın tarzından farklı anne bunlar sana daha cok yakısır de

Allahım bu nasıl olur bilmiyroum ama darisi başıma 😅 Ama nasıl yarim gun görüşüyorsunuz o kadar mesafe o kadar zaman sonra
Turkiyeyi en son ziyaret sadece 3 gunluk oldu. Pazartesi oglen gelis, o aksam istanbulu gezmece. Sali sabahi halledilmesi gereken milyonlarca is, aksami anne baba ziyareti. Carsamba sabahtan kayinvalide/peder ile bulusma, ogleden sonraya kadar birlikte vakit gecirme. Persembe sabahi geri donus. Yillik iznimizi farkli yerlerde kullanmamizi istedikleri icin, bu kisacigi kabul de ettiler.
Hersey tam agiz tadinda kaldi.
Cok muhabbet tez ayrilik getirir derler. Boyle hep bir ozlem kaliyor

Offff aynısı bende de vardı kendisini s.kt.r edinceye kadar da rahat durmadı. Şimdi cehennemin dibine kadar da yolu var. Asla görüşmüyorum. Al oğlunu da dedim. Kocamdan bile soğudum yani. Bazen insanı okadar bıktırırlar ki insanın gözü kimseyi görmez artık. Herkes gördüğünü bilir sen yaşadığını. Kaderini kimsenin eline bırakma. Çünkü yıpranacaksın ve daha kötü olacak. Bir bakacaksın ki hiç uğruna ömrünü feda etmişsin. Misal ben. Kv eşimle birbirimize çol aşıktık herşeyi mahvetti, cicim aylarımı, evime seçtiğim eşyaları, anneme babama hakaretler had safhada. Çok direndim ama boşaymış şimdi kafam rahat. Ama neden sonra işte

Benim de aklıma gelmedi değil böyle yazmak 😅 kv yasina uygun giyinmiyor malesef. Benim giydiğim yani dışarıda bir gençte görebileceğiniz ve tuhafiniza gitmeyecek seyler... 50 yaşındaki kadın giyince çok abes duruyor mesala aynı esofmanin ayni rengi ama düğmeli değil de fermuarlısını aliyor . Aynı kazağın başka rengi.. ben evde genelde tayt giyerim ve pembe rengi severim kvde pembe tayt giyiyor vs vs vs

🤣 e tamam kendi yeterince kendine ceza veriyor komik duruma düşerek.
Ben böyle şeylere takılmam 🤷🏻‍♀️
Size de tavsiyem takılmayın 😊

kıyafet deyince bende bir anılara gittim..Eski kayınvalidem kına gecem için kendime begendiğim elbiseyi benim düğünümde giydi :) ilk gelin olunca sanırım bir yarışma moduna geçiyorlar

Eşiniz durumun farkındadır ama erkekler için bizim sorun ettiğimiz mevzular düşünmeye bile gerek olmaya mevzular.
Ama anlamadığım eşiniz napsın şimdi? Anne Karımı taklit etme mi desin?

X