Taklit edilmekten bıktım

anladığım kadarıyla kv niz akıllı bir kadın değil, idare etmesi kolay . Siz akıllı olun ne yaparsa yapsın hayatınızın merkezine koymayın takmayın kafanıza . bir çay demleyin oturun keyifle için. Şunu yaptı bunu yaptı ile ömür mü geçer ne yaparsa yapsın

benim de görümcem öyle..
eşya, kıyafet, aksesuar, katıldığım sosyal aktivite, çocuklarla ilgili bir şey...
ben umursamıyorum.
aynı sosyal ortamda bulunmuyoruz çok fazla.
o da çok aktif biri değildir o yüzden doğal karşılıyorum.
taklit aslını yaşatır. siz dert etmeyin bence..

Offff aynısı bende de vardı kendisini s.kt.r edinceye kadar da rahat durmadı. Şimdi cehennemin dibine kadar da yolu var. Asla görüşmüyorum. Al oğlunu da dedim. Kocamdan bile soğudum yani. Bazen insanı okadar bıktırırlar ki insanın gözü kimseyi görmez artık. Herkes gördüğünü bilir sen yaşadığını. Kaderini kimsenin eline bırakma. Çünkü yıpranacaksın ve daha kötü olacak. Bir bakacaksın ki hiç uğruna ömrünü feda etmişsin. Misal ben. Kv eşimle birbirimize çol aşıktık herşeyi mahvetti, cicim aylarımı, evime seçtiğim eşyaları, anneme babama hakaretler had safhada. Çok direndim ama boşaymış şimdi kafam rahat. Ama neden sonra işte
Sanki beni anlattınız ama benim görüşmeyi kesmem imkansız daha önce defalarca tartıştık kv ile. Baska baska sebeplerden mesela beni kocama alenen keserken duydum ve yakaladım bitti dedim görüşmeyeceğim hiç bişey olmamış gibi 1 ay sonra yine gelmeye başladı eşim gidelim gidleim demeye başladı ve mecbur gitmeler başladı yoksa eşim sürekli tatsızlık çıkarıyordu. Siz nasıl baş ettiniz

X