tamamlayıcı sağlık sigortası

kedililos

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2023
315
200
Arkadaşlar merhaba.
Bir yıldır peynir kesiği şeklinde akıntım var.Defalarca doktora gittim fakat ne olduğuna bile bakmadan krem,fitil verip gönderdiler.
Bu yüzden özel bir hastanede muayene ve tedavi olmak istiyorum.

Sağlık sigortası yapıldığında geçmişteki hastalıklar poliçeye dahil edilmiyormuş.
Daha önce muayene oldum fakat e-nabızda tanımlanmış bir hastalık görünmüyor.Sadece ilaçlar görünüyor.

Bir sıkıntı olur mu sizce,poliçe dışı bırakılır mı ?

Ben bir kere böbrek ağrısı sebebiyle gitmiştim ama bi tanı koyulmamıştı, sonra tss'den sonra tekrar gittiğimde herhangi bi sorun yaşamadım muayenemi oldum. Ama yine bi arayıp sorun isterseniz. Arkadaşım tss'den birkaç ay önce fıtık tanısı almıştı onun ameliyatı karşılamadı sistem, bana ameliyatlık daha büyük konular için bu mevzu geçerli gibi geliyor ama dediğim gibi net bilgim yok

Ben bir kere böbrek ağrısı sebebiyle gitmiştim ama bi tanı koyulmamıştı, sonra tss'den sonra tekrar gittiğimde herhangi bi sorun yaşamadım muayenemi oldum. Ama yine bi arayıp sorun isterseniz. Arkadaşım tss'den birkaç ay önce fıtık tanısı almıştı onun ameliyatı karşılamadı sistem, bana ameliyatlık daha büyük konular için bu mevzu geçerli gibi geliyor ama dediğim gibi net bilgim yok
Tanı koyulduğunda poliçe dışı bırakılıyor galiba.Teşekkür ederim yorumunuz için

X