Tanışma için fikir

Doğum günü icin hediye almaya bence gerek yok, pastayada gerek yok şahsi fikrim. Güzel bi mesajla kutlarsınız. Yemek yemeye de gerek yok kahve yapın yanına kurabiye, kuruyemis lezzetli olur.

neden hem sütlü tatlı hem de pasta, şeker komasına girip günü hastanede mi tamamlamak istiyorsunuz :KK42:

şaka bir yana, kahve ve yanına da pasta yeterlidir. kardeşinizde orada olacak nasılsa, pastayı mumla getirsin içeri kendisi. küçük bir pasta alın tam 4 kişilik, büyük de olmasın.

hediye çok gereksiz, zaten kızı tanımıyorsunuz, zevkini bilmiyorsunuz. ilişkileri ciddileşirse ileride siz de yakın olursanız başka zaman alırsınız.

sakin olun yahu. kız anneniz ile tanışmaya geliyor. biraz serin kalın.
kaldı ki aranızda samimiyet yok.
mesela benim erkek arkadaşımın ablası ile samimiyetim var, o olmadan da görüşüyoruz. ben gitsem de o alsa normal ama sizin yakınlığınız yok. anormal.
kaynaşmak için daha çok zamanınız olur.

kaldı ki kızın da eli boş gelmemesi, annenize bir buket çiçek getirmesi gerekir. bi bakın bakalım o ne yapacak.
eli boş gelirse asıl siz yeni gelin gibi görünürsünüz.
Ay haklısınız 😃 yok yok zaten çözdük sayılır
Bence hediye almaya gerek yok. Zaten ciddi bir şey de değilmiş daha. Eğer kardeşiniz alacaksa alsın sevgilisi olarak sizin bir şey yapmanıza gerek yok.

Kahve, pasta (hediye olarak geçebilir gayet) ya da kuru pasta olabilir. Azcık sohbet muhabbet gayet yeterli bence
Haklısınız pasta hediye yerine geçebilir mantıksız bir durum olduğunu netlestirdim sayenizde kk bin sayesinde 💛
Ayy evet mum üflemeyin sakın iyi bir noktaya değinmişsiniz benim de kafama dank etti şimdi 😂
Yaaa o kadar haklısınız ki 😂 bunu yapmamaliyim iyi oldu yazdığınız
Bence bu daha iyi olur biraz kısır biraz kurabiye olsun :KK200:
Kahvaltiya karar kıldık ☺️
Doğumgününü hatırladığınızı belli etmek için ufak bir pasta alın hem ikram olur yanına da bir iki tuzlu kurabiye yeter de artar bile.
Kahvaltıya karar kıldık ☺️
Doğum günü icin hediye almaya bence gerek yok, pastayada gerek yok şahsi fikrim. Güzel bi mesajla kutlarsınız. Yemek yemeye de gerek yok kahve yapın yanına kurabiye, kuruyemis lezzetli olur.
Kahvaltıya karar kıldık çok iyi oldu ,☺️

Pasta da hediye de abartı. Neden dünden razıymış gibi atlıyorsunuz ki? Oldu olacak bizim oğlanı al nolur diye yalvarın😆 bismillah daha ilk gelişi. Kahve+çerez veya kuru pasta yeterli bence. Güne gelmiyor sonuçta. İçip kalkar.

Merhabalar
Kardeşim kız arkadaşını annemle tanıştırmak için anneme çağırdı. Haftaya bir gün için günü belli değil henüz . Ben tanıştım daha önce ama bende yanlarında olacağım.
Şuan için evlilik vb gibi durum söz konusu değil yani erken kız arkadaşı olarak gelecek. Akşam çalıştığı için öğle saatlerine doğru gelecek . Şimdi benim sorum arkadaşlar kahvaltıya çağır dedim kardeşime utanır istemez birşey yiyemez dedi. Ne hazırlamalı nasıl davranmalı , annemle ilk defa birini tanıştıracak ama annem normalde böyle şeylere kapalıydı biraz üsteleyince kabul etti en azından içi rahat olsun istedik . İkram olarak ne hazırlamalıyız?
Birde sanırım kardeşim kızın doğum gününde davet edecek haftaya dediğim gibi kızda sakalasarak bu arada benimde su gün doğum günüm demişti benimle tanıştığında . Şimdi birşey bir hediye bir birşey almak gerekir mi kendi adıma , maddi durum olarak pek iyi değilim şu ara ve kızda değerli veya biraz marka takıntısı olan biri ne yapmalı ?kardeşime söyledim ne alayım kendi ağzıyla söyledi doğum gününü gibi hicbisey gerek yok şimdilik dedi siz ne dersiniz ? Bir pasta vs alsak ilk tanışmada tuhaf kaçar mı ? Kendimde yaşamadığım için biraz uzağım bu konulara objektif fikirlere ihtiyacım var . Teşekkür ederim
Almanıza gerek yok hediyeyi . Ilk tanışma için doğum günü va kutlamaya gerek yok bana göre . Çaya çağırın kahve için kektir kurabiye 2 3 çeşit birşey yapın yeterli oturun konusun

X