Tanısmak istediğim insana yaklaşmak

konu nasıl direk yemeğe geldi ayy merak ettim
konuya koklata koklata yazmasanız
Yorum yaptığım fotosu bi yemekçinin önünde çekilmiş, ama ben fark etmemistim bunu konusurken. komik bir manzarası vardı. Ona yorum yaptım, iste ilk çekerken komik oldugunu fark etmemisim dedi. Ben de bende mi ceksem aynı fotodan falan dedim. Olur ne zaman gidiyoruz, hem yemek de yemiş oluruz beraber dedi. Sacma bir şekilde başlayıp tamamen denk geldi konuşma yani.

ayy tam flört eden erkek cevabı yaa bayıldım :)
inşallah yemek güzel geçer.. devamını bekliyorum ben de 4 gözle.

Konuyu heyecanla okudum Gelişmeler nedir?

Çıktınız mı yemeğe? Durumlar nasıl? N narinolmayanpapatya
Henüz çıkmadık o farklı bir şehirde çalışıyor. Bikac gündür memlekete döndü ama köyünde sanırım yapması gereken işler vardı şehirde değil yani. Ne biliyim aslında mesajlaşırken iyi ama buraya geldiğinden beri biraz daha soğuk. Simdilik yağmurdan nem kapmak istemiyorum ve zaten bu geldiğinde görüşmeyi ben de istemiyordum çünkü bütün bu gelismeler yaşanmadan evvel dişçıye gitmeye başlamıştım ve hala bikaç dişim geçici. Ama olur da bu şekilde devam ettirirse, yani kaçak oynarsa, oradayken iyi mesajlaşalim ama memlekete dönünce soğuk dururum gibi bir fikri varsa çok üstelemeden bitiririm. Çünkü naz ve kararsızlık çekecek yaşı çoktan geçtim hayatımda güçlü, ne yaptığını, ne istedigini bilen bir erkek istiyorum.

Aa neden öyle oldu ki? İyi gidiyordu aslında. Hemen kestirip atmayın yine de. Belki meşguldür falan.

Aa neden öyle oldu ki? İyi gidiyordu aslında. Hemen kestirip atmayın yine de. Belki meşguldür falan.
Yok bu gelisi icin konuşmadim canım. Zaten işi olmasa gelmezdi bence. Ben de zaten kendimi hazır hissetmediğim için yüzyuze görüsmeye ve her şey cok yeni olduğu için hethangi bir ima veya yorumda bulunmadım. Benim lafım ilerisi için, yani her çalısmaya gittiğinde iyi ama her buraya dönüşünde böyle soğuk olacaksa üstelemem anlamında konuştum.

Geçen gün bir arkadaşı kayınpederime “benim kızla sizin oğlanı evlendirelim” demiş aklıma o geldi yani “gel kızımı al” diyen bile var
Adam bekarsa, size meyli olsa babanızla da arası çok iyiyse bu zamana kadar bir adımı olurdu diye düşünüyorum.

Babanızın telefonundan numarasını alın. Aklıma başka bir şey gelmiyor

Merhaba o aşamayı hallettim, beyim yeni gelin gibi nazlanıyor kısmındayız

Şimdi okudum ki görüşmüşsünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…