Tanıştığım adam ve beni denemesi...

Siz adamdan daha tuhafsınız.
İlk görüşmeden bak ben bakireyim hee evlenmeden sevişmem demenizdeki amaç neydi?
Ciddi bir kızım ve benimle sevişmek istiyorsan nikahı basmalısın mesajı mı verdiniz aklınızca?

He canım he, otelin önünde dövecektin. Aynen. Komedi filmi çekiyoruz herhalde. Yaş kaç? 17,5 18 falan mı?
herkes de bu dövme konusuna takmış. evet benim deli tarafımı kimse bilmiyor. ne kadınlar var adamdan bir beter. adamı altımda sürüklerdim de kimse elimden alamazdı. beceremedim işte

herkes de bu dövme konusuna takmış. evet benim deli tarafımı kimse bilmiyor. ne kadınlar var adamdan bir beter. adamı altımda sürüklerdim de kimse elimden alamazdı. beceremedim işte
Deli tarafınızı :) ay ay çok mu sinirlisin sen cimcime :)

Aklıma 4. sınıfta erkek çocuklarını sıkıştırıp dövmeye çalışmalarım geldi :)

Bu ne kezo konuşmadır ya.
Gidip bakireyim mi dediniz? Bi durun belki ilk buluşmada hoşlanmayacaktınız adamdan. Ben adamın yerinde olsam direkt evlenmeye meraklı kendini iyi göstermeye çalışan kız olarak algılardım sizi.
İlk buluşma olumlu geçerdi 1 2 hafta konuşulurdu sonra “ben evlenmeden ilişkimyaşamayı doğru bulmuyorum” derdiniz olur biterdi, bak bakireyim haaa demek ne kadar ayıp ve saçma.

He he kesin sürüklerdin.
Abart ya. Kadınlar olarak erkeklerden tek daha az olan özelliğimiz fiziki gücümüz. Erkeğin vurmasıyla kadının vurması bir mi? Sürüklermiş he gülüm.

Abartmayınız nadir olsada var erkek döven kadınlar bizim bir teyze aynı anda 2 adamı paket etmişti polisler gelmişti 5 tane zor tutmuştu bu teyzeyi orta yaşlarda birisi idi şimdi aynı herkes korkar ondan

Benim yazdığım değil, sizin söylediğiniz örnek nadir bulunan türden. Ayrıca ben gayet gerçekçi bir argüman savundum. Eğer profesyonel olarak dövüş ve savunma sporlarıyla ilgilenmiyorsanız, "kendi boyutunuzdaki" veya daha iri bir adamı dövmeniz mümkün değil. Tabi adamın da size karşı saldırdığını düşünerek diyorum bunu.

Deli tarafınızı :) ay ay çok mu sinirlisin sen cimcime :)

Aklıma 4. sınıfta erkek çocuklarını sıkıştırıp dövmeye çalışmalarım geldi :)
yahu niye küçük gördünüz beni? ne kadınlar var ülkedeki erkeklerin hakkından gelir. erkekten beter ananeme çekmişim. o da zamanında çam yarması gibi adamı devirmiş bütün mahalle şahittir

adam daha ilk zamanlardan otele gidelim diyorsa güvendiği bir şey vardır.Kuaför kadın dükkanına gelenleri adamlara mı satıyor nedir anlamadım. Ortada para pul olmasa adam nasıl cesaret etsin ki? manyak manyak şey var aklımda
kuafor sizi satsa (!) sizin haberiniz olurdu bence. insan en azindan komisyonunu ister yani. tazminat dilekcesine eklemenizi tavsiye ederim.

vallahi buraya konu açtığıma bin pişman oldum millet alay edecek yer bakıyor. artık yorumlara cevap vermeyeceğim. İnsanlar beni sakinleştirsin diye yazdım duymadığım laf kalmadı.

Konu sahibi, bence ağır psikiyatrik bir vakasınız ama haberiniz yok. Özellikle para alma teoriniz insanı önce güldüren sonra da ürküten cinsten. Bir çeşit paranoya gibi. Bakın mesela burada biraz sizi tarif ediyor:

Eklentiler

• 590CF7C4-831F-4B73-909C-6517F1C70B73.png
    590CF7C4-831F-4B73-909C-6517F1C70B73.png
    417,3 KB · Görüntüleme: 54
Yalnız bir yanlış anlaşılma var konuda. İlk buluşmada adam otele gidelim bana masaj yap dememiş. Kuaför konu sahibi ile esnaf arkadaşını tanıştırmış sadece. Sonra bunlar tanışmışlar, ilk buluşmaları olmuş ilişkiye başlamışlar. Daha sonra birgün adam telefonda mesajlaşırken cilveleşmek ya da erotik sohbet amacıyla bu masaja gidelim konusunu açmış.

Kuaför kadınla bir alakası yok ki burada konunun. Kadın ne bilsin adamın mesajlaşırken cilveleşme tarzını. Kendince çöpçatanlık yapmak istemiş sadece. Kuaförün para aldığını düşünmesi, adamı dövmek istemesi vs konu sahibinin aşırı yükselmesi hep. Bu konular ilgini çekmiyorsa, ben hoşlanmam böyle şeylerden ne münasebet dersin kapatırsın konuyu, adamla iletişimi kesersin sana uymuyorsa

Çok absürt diyaloglara girmişsiniz, daha ilk buluşmada ben bakireyim demenizde acayip, kazık kadar adam dediğiniz kişiyi otelde dövme hayali kurmanızda acayip .
Adeta acayipler silsilesi

nasıl oluyor da hayatında ilk kez gördüğün adama bakire olduğunu söyleyebiliyorsun?
ne alaka yani insan neden bu bilgiyi verir.
ne yani çaylar geldi sonra bakireyim mi dediniz?
bu nasıl söylenir ki?
bakiresin ya da değilsin bu kimseyi ilgilendirmiyor ama o konuşmayı yapmak enteresan bişey olsa gerek.
çaydan bir yudum alıp, bakireyim bu arada... falan mı deniyor nasıl oluyor...

İnşallah konu gerçek değildir.
Adamı dövebileceğinizi düşünmeniz beni bir miktar güldürdü açıkcası.
İlk günden bakireyim demeler.
Oteller masajlar.
Enteresan :kahve:

nasıl oluyor da hayatında ilk kez gördüğün adama bakire olduğunu söyleyebiliyorsun?
ne alaka yani insan neden bu bilgiyi verir.
ne yani çaylar geldi sonra bakireyim mi dediniz?
bu nasıl söylenir ki?
bakiresin ya da değilsin bu kimseyi ilgilendirmiyor ama o konuşmayı yapmak enteresan bişey olsa gerek.
çaydan bir yudum alıp, bakireyim bu arada... falan mı deniyor nasıl oluyor...
Çaydan önce 👍🏼
Çay geliyor masaya,çaylarımızı içmeden evvel söyleyeceğim birşey var, ben bakireyim diyorsun.
O da onaylarsa çayları içiyorsunuz.
O şekil biliyorum ben:KK51:

Bir erkek bana daha tanıştığımız gün bakirim dese aklımda cinsellik yoksa bile gelir kesin 😳muhabbeti artı onsekize siz çekmişsiniz ilk günden😂

X