Tüp Bebek Merkezleri Tayfun Ba'n hastalar, burada deneyimlerimizi paylaalm

Bende Acıbadem Kadıköy tayfun beyin hastasıyım 15.04.2014 tarihinde transfer yapıldı az önce idrar testi yaptım negatif çıktı Cumartesi günü 26.04.2014 hastaneye gidip kan tahlili yapacağım. Beklemek çok zor

Slm arkadasim bu kadar erken idrar testi yapmana hic gerek yok ki var olan bebegi de tabiki yok gosterir hiç inanma guvenli degil bugun yaptirdin mi kan tahlilini inşallah olumludur :)

Slm destinam37288 sonucum olumlu pozitif çıktı değerim 419. Yarın tekrar tahlil yapacağım. Evet haklısın çok erken test yapmışım. Test yaptığım gün 8. Gündü. Bir gün sonra yani 9 gün tekrar idrar testi yaptığımda ikinci çizgi silik çıkmıştı. Darısı bebek bekleyenlerin başına.

selam arkadaşlar

transfer günüm çarşamba olarak belirlendi 5. gün transferi yapılacakmış...

Vakit yaklaştıkça daha çok heyecanlanıyorum...Belli etmiyim diye ölücem artık benim soru işaretleri çoğaldı yine...acaba acaba acaba....offf...

ben dün ikinci kan tahlilimi yaptım 1262 çıktı değerim... rahat olun tayfun hocaya ve ekibine güvenin onların dediklerini yapın gerisini Allah'a bırakın o en iyisini bilir... stres yapmayın

Transfer islemim tamamlandi arkadaslar 5.gun blast olarak...cokta umitli degiliz çünkü 4 gun gayet guzel ilerleyen embriyolar bugün yavaslamislar onlarin arasindan iyi olan 2 tanesini secti tayfun hoca...buyuk ihtimal durmazlar onlarda...artik bakicaz 10 ocak test günümüz ...heyecanim embriyolarin durumuyla ilgili konusmamizdan sonra tamamen kayboldu...ufacik bir kıpırtı bile yok heyecan yok yani...

ben dün ikinci kan tahlilimi yaptım 1262 çıktı değerim... rahat olun tayfun hocaya ve ekibine güvenin onların dediklerini yapın gerisini Allah'a bırakın o en iyisini bilir... stres yapmayın
Canimmmm cookk sevindimm hayirlisiyla yavrunu kucaginada alicaksin inşallah cook mutlu oldum Allah her isteyene nasip etsin !

Slm cnm ne yapip ediyoruz umudumuzu yitirmiyoruz Rabbim nelere kadir sabirla 10 mayisi bekliycez senin icinde demekki dualarim sizlerle 10 mayis ta bende ikili test icin hastanede olacağım :)

Teşekkür ederim arkadaşım elimden geleni yaparim ama baska bi sorunum var su an dunden beri tansiyonum 8-6 ve 9-6 nabiz 120 103 gidip geliyor nabiz duzeldi tansiyonum hala ayni normalmi napicam

Teşekkür ederim arkadaşım elimden geleni yaparim ama baska bi sorunum var su an dunden beri tansiyonum 8-6 ve 9-6 nabiz 120 103 gidip geliyor nabiz duzeldi tansiyonum hala ayni normalmi napicam

üzmeyin kendinizi stresten uzak durun (biliyorum kolay değil)... hiç ümitsizliğe kapılmayın benim transferimde 5. gün oldu... 5. güne kadar dayanan embriyolardan hiç ümidinizi kesmeyin.....

Slm cnm tansiyon konusuyla ilgili hastaneyi arayip ekipten bir hemsireye danistin mi?

merhaba,bir kaç sorum olacak dı size,kaç yaşındasınız,tayfun bey de mi 3. tüp bebek denemeniz,bu DHEA Tayfun Bey mi önerdi, AMH ve kaç tane yumurtanız var? teşekkürler cevabınız için şimdiden,,

kusura bakma bir süredir yoktum cevaplayamadım ben 34 yaşındayım. evet Tayfun bey önerdi daha önce transfer olamamıştım Tayfun Bey sayesinde transfer duygusunu yaşadım negatif sonuçlandı ama dhea bence işe yaradığına inanıyorum. hala da kullanıyorum. AMH değerim 0,08 yumurta ya çıkıyor ya çıkmıyor. çıkmadı diye çok iptallerim oldu ama şimdilerde 1-2 çıkıyor fazlasının olmayacagını zaten söylemişlerdi ama hiç çıkmama durumları yaşadığım için 1 tane bile beni mutlu ediyor. seninde mi yumurta rezervin az allah emeklerimizi boşa çıkarmasın hakkımızda hayırlısını versin

Arkadaşlar dün transferin 8.günüydü kahverengi bi damla kan geldi bugün 9.gün yine aynı damla geldi yanında da pembe sulu bi kan sızıntı şeklinde geliyor ama çamaşıra değil ama peçeteye bulaşıyor az önce de kahverengi çok küçük küçük tortular geldi peceteye ...hastaneyi aradım tutunma kanaması da olabilir tutmadığına dair kanamada olabilir dediler yarın test günüm yarına kadar bişey diyemezlermiş...zaman durdu geçmiyo sanki çok tedirginim...

böyle bir şey yaşadınızmı yardımcı olabilirmisiniz...

sanrım kanama miktarı biraz arttı...kahverengi tortularda arttı kırmızı bi topakta düştü saçma sapan karman çorman şeyler oluyor...

biraz daha sabredin . ben yaşamadım açıkcası bilemedim neyin nesi olduğunu. kötü şeyler aklınıza gelmesin hep iyi şeyler düşünün iyi şeyler olsun yarın hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.. sevgiler...

test yapmama bile gerek kalmadı arkadaşlar sabah regl oldum...hastaneyi aradım yinede gelin test verin dediler kan verdim ne aradım ne sordum sonucun negatif olduğu kesin...bi dahaki sefere artık...allah büyük...

biraz araştırdıktan sonra bende Tayfun beye gitmeye karar verdim.

Benim sorunumda
Yumurta kalitesi iyi olduğu ve spermlerinde iyi olduğu halde(belkide sorun var ama normal olduğu söyleniyor) , döllenme sonrası bölünmelerde sorun yaşıyoruz. Embriyolar yavaşlama gösteriyor. "Fragmantasyon", canlı olmayan hücre artıkları oluyor.
Kaliteli embriyo gelişmiyor.

13 yıldır savaş veriyorum ve 2 başarısız tüp bebek denemem oldu.

Çözümü dair kesin bişey yok,
Zaten hamilelik bu yüzden gerçekleşmiyor.
Tüp bebek te çözüm olmuyor bu sorunumuza.

Umarım sonuca ulaşabiliriz.

Slm canimmm inşallah once Allah sonra tayfun hocam ve ekibi sayesinde mutlu haberler alacaksin Allah binlerce kez razi olsun ben sayesinde hayatimin en kıymetli gunlerini yaşıyorum 18. Haftadayim hocama her gittigimde ne dualar ediyorum bu mutlulugu bize yasamayi nasip ettirdigi için. .. umidinizi kesmeyin devam Allahin izniyle olacak olacak deyin!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…