Taze Anne Mavi Kedi Zayıflıyor

bugun farkli bi gun oldu oglen diyetisyene gitmem gerekliydi ama gitmeden 3 saat oncesinde hic bir sey yemeyin diyor kalkttim ettim diyene kadar saat gec oldu malum bebisle oyalaniliyo o sebeple kahvalti yapamadim diyetisyenden sonra ancak yiyebildim

1. ögun
durum doner
ayran

2. ögun
firin et pilav
patates salatasi
semizotu salatasi
koz patlican salatasi

bugun epey yememem gereken seyler yedim aslinda ama skinti yok yarin tam gaz devam yoluma :kk77:

Bu arada oglus da egzama var yuzunde cildinde ara ara ciddi yaralar cikabiliyo alerjik olabilirmis cok fazla gidaya alerjisi olabilir ben deneme yoluyla tespit etmeye cabaliycam bu nedenle bi sure yumurta yememe karari aldim eger yumurta alerjisi varsa bi yil yani emzirdigim surece hic yemiycem demek oluyor bu.
neyse bi sure bu sekilde deneyim ben umarim oglusum iyilesir tekrarlamaz da ben yemesem de olur zaten :anne:

gunaydin gunlukcum ne gunaydini saat kac olmus :KK45: bugun yumurta diyetimin ilk gunu

kahvaltim
yarim domates
biraz peynir
zeytin
salatalik
biber ve nane
3 dilim light ekmek su eti nin kizarmis ekmeginden

yalniz tartilmadan duramiyorum 68.8 i gordum hahhahha yasasin ki kahvalti yapmis halimdi sabah bile degil yehhhuuuu musmutlulukk :rapci::KK71:

aksam yemegim
6 kofte
bol sirkeli yeşil salata
1 dilim eti kizarmis ekmek

Dun kotu bir gundu beslenme acisindan
kahvalti ve aksam yemeginde disaridaydik
ekmek az yesem de yine de fazla kacirdim
bugun kaldigim yerden devam
Kahvalti
yagda 2 yumurta
2 dl peynir
2 etimek
domates nane
3 zeytin

Ara 2 parca karpuz

Aksami da birazdan yiyecegim
2 etli bulgurlu biber dolmasi
Bolca salata
Ayran

Bugun 2 saat kadar disarda gezdim tempolu sayilabilecek hizda acelem vardi

Bu arada oglus da egzama var yuzunde cildinde ara ara ciddi yaralar cikabiliyo alerjik olabilirmis cok fazla gidaya alerjisi olabilir ben deneme yoluyla tespit etmeye cabaliycam bu nedenle bi sure yumurta yememe karari aldim eger yumurta alerjisi varsa bi yil yani emzirdigim surece hic yemiycem demek oluyor bu.
neyse bi sure bu sekilde deneyim ben umarim oglusum iyilesir tekrarlamaz da ben yemesem de olur zaten :anne:
Gecmis olsun canim
benim kizimda da vardi kafasinda kabuklanma oluyordu deter Jan ve sabunlar artiriyordu simdi geçti cok sukur
Sizin de gecer insallah

Gecmis olsun canim
benim kizimda da vardi kafasinda kabuklanma oluyordu deter Jan ve sabunlar artiriyordu simdi geçti cok sukur
Sizin de gecer insallah
basinda var kabuklanma yanaklarimiz cok fena ayy icim aciyo gordukce rabbim sifamizi versin insallah bebegime

menulerimi yazamadim yogun bi gundu bayram icin annemlerin yanina gidiyoruz halen yoldayiz

kahvaltim klasik oldu domates salatalik zeytin peynir

aksam da yoldan bi arkadasima ugradik o da epey sey pisirmis hazirlanis zahmetler etmis sagolsun guzel yedim ama yarindan itibaren daha dikkatli olabilirim cunku annem karatay diyeti yapiyor bu nedenle yemekleri saglikli hazirliyor ve saniyorum bu durum beni de olumlu etkiler
tavuk corba bi kepce kadar
kofte 3 tane
iki kasik pirinc pilavi
bol salata
cayin yanina da bi kac catal pasta yedim

menulerimi yazamadim yogun bi gundu bayram icin annemlerin yanina gidiyoruz halen yoldayiz

kahvaltim klasik oldu domates salatalik zeytin peynir

aksam da yoldan bi arkadasima ugradik o da epey sey pisirmis hazirlanis zahmetler etmis sagolsun guzel yedim ama yarindan itibaren daha dikkatli olabilirim cunku annem karatay diyeti yapiyor bu nedenle yemekleri saglikli hazirliyor ve saniyorum bu durum beni de olumlu etkiler
tavuk corba bi kepce kadar
kofte 3 tane
iki kasik pirinc pilavi
bol salata
cayin yanina da bi kac catal pasta yedim
Annenin diyet sana da olumlu yansir bence
ben de bayrama kadar boyle gidip bayramdan sonra sıkı bir diyete basliycam

Bugunku menum
Kahvalti
1 yumurta
Yarim simit
Bolca peynir