Tecrübeli anneler baka bilir mi ?

Hiisaarr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
1.447
1.538
Kızlar bu konuyu burayı takip eden bi arkadaşım için açıyorum, kendisi 5 ay önce doğum yaptı lohusa döneminde 1 ay kadar normal regl muş . daha sonra hiç olmamış, şuan çok tedirgin tekrar gebelik olabilir mi diye korunduklarını söylüyor ama yinede korkuyor midesi filan bulanıyor muş. ben psikolojik olduğunu düşünüyorum ama size de sormak istedim . sizce gebe olabilir mi ?.

Bazı kadınlar doğumdan sonra emzirdikleri süre boyunca adet görmüyorlar. Normal bir durum arkadaşınız rahat olsun. Çok kafaya takiyorsa kadın doğum doktoruna muayene olsun.

Doğumdan sonra lohusalığım bitince ilk reglimi Bebek 8,5 aylıkken oldum

Bir arkadaşım Bebek altı aylıkken hiç Regl olmadan ikinciye hamile kaldı

İkisi de olabiliyor doktora gitsin test yapsın

Süt sürer derler bizde o hiç regl olmadığı için korkuyorum sanırım ilk bebeğinde hemen olmuş eşi ile pek iyi değiller bu yüzden istemiyor pek

Doğumdan sonra lohusalığım bitince ilk reglimi Bebek 8,5 aylıkken oldum

Bir arkadaşım Bebek altı aylıkken hiç Regl olmadan ikinciye hamile kaldı

İkisi de olabiliyor doktora gitsin test yapsın
Korunduğu halde mi ?

Hastaneye gidemiyor eşi tamamen kapatmış durumda herşeye düşünğn korkudan konuyu o açamadı ..

Alın bir çubuk test yarın oturmaya gidin

Sizin eve girmeniz yasak değilse

baksın teste stresi biter hiç olmazsa

Kızlar bu konuyu burayı takip eden bi arkadaşım için açıyorum, kendisi 5 ay önce doğum yaptı lohusa döneminde 1 ay kadar normal regl muş . daha sonra hiç olmamış, şuan çok tedirgin tekrar gebelik olabilir mi diye korunduklarını söylüyor ama yinede korkuyor midesi filan bulanıyor muş. ben psikolojik olduğunu düşünüyorum ama size de sormak istedim . sizce gebe olabilir mi ?.
Test alıp yapsa daha hızlı yanıt alır canım hem olsada yapacak birşey yok olan olmuş artik

Spiral kullanan var mı aranızda bu regl olmadan takmıyolar mış hastanede .

Ben taktırmak istedim ama korkuyordum o sandalyeye çıkmaktan ama bir defa sormuştum regl bitmeden 2 gün önce gel takalım demislerdi
Spiral kullanan var mı aranızda bu regl olmadan takmıyolar mış hastanede .

Bende korkuyorum bana de regl 3 günü gel demişlerdi
Aslında istiyorum ben ama eşim istemiyor ne gerek var diyor kızım 19 aylık ve zor bi çocuk yemek yediremiyorum başına buyruk özgür yaşamak istiyor alanına karisilmasini istemiyor o yüzden 2. Çocuk fikri korkutuyor beni eşim yanaşmıyor maalesef korunuyorum ben diyor

Bende emzirdigim süre boyunca adet olmadım 16 ay yaklaşık , korunuyorsa hamile olacagini sanmam mide bulantisi psikolijiktir. Eşiyle nasıl iyi değiller yeni doğum yapmış daha

X