Tek embriyo transferi olanlar

Tek embriyo transfer edilmişti kızlar. 5. Gün embriyosu. Bugün 11. Gün 559 çıktı sonuç. Umudunuzu kesmeyin asla. Bize de bol bol dua edin, bu defa sağlıklı ilerleyelim miniğimle

nasıl geçti

Tek embriyo transfer edilmişti kızlar. 5. Gün embriyosu. Bugün 11. Gün 559 çıktı sonuç. Umudunuzu kesmeyin asla. Bize de bol bol dua edin, bu defa sağlıklı ilerleyelim miniğimle
inşallhhhh sağlıklı ilerle kuzum. dayanabildin mi 11.güne kadar ben nasıl dayanırım onu düşünüyorum 8. 9. gün yaparım test herhalde :))

inşallhhhh sağlıklı ilerle kuzum. dayanabildin mi 11.güne kadar ben nasıl dayanırım onu düşünüyorum 8. 9. gün yaparım test herhalde :))
Yok dayanamadım. Dandik bi markanın erken gebelik testi negatif çıktı 7-8 günlerde. Sonra predictor early aldım. Onda baya belirgin çıktı diğer 2 günde. Gününde kan verdim gidip.

Yok dayanamadım. Dandik bi markanın erken gebelik testi negatif çıktı 7-8 günlerde. Sonra predictor early aldım. Onda baya belirgin çıktı diğer 2 günde. Gününde kan verdim gidip.
bende 5 kasımda transfer olacağım, transfer gununu saymadan 14 kasımda yapsam cıkar mı

Bende 15 ekimde transfer oldum tek embriyo orta kalite 2.gün embriyosu 28 ekim test günüm inşallah güzel haberler veririz birbirimize bende çatlıyorum günler öyle zor geçiyor ki….

Bende 15 ekimde transfer oldum tek embriyo orta kalite 2.gün embriyosu 28 ekim test günüm inşallah güzel haberler veririz birbirimize bende çatlıyorum günler öyle zor geçiyor ki….
Olacağı varsa 2. Veya 5. Gun farketmiyor canim, ben cok dikkat ettim ama olmadi malesef, biraz nasip işi önden sakin test yapma sana tavsiyem kan tahlilini bekle, ben 9. Gunu yapip negatifi gordum ama yine pozitif olabilir diye sürekli çelişki icinde kalıyorsun, İnşallah kavuşursun bebeğine

Rabbim inşallah isteyen hepimize nasip eder canım beklemek çok zor gün geçtikçe daha zorlaşıyor ama dediğin gibi nasip gerçekten…

Bende 450 doz verdi sizin sonuc ne oldu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…