Gebeliğe Hazırlık Tekrarlayan kimyasal gebelik, sürekli kimyasal gebelik geçirenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kanama ne zaman oldu? Sen ne zaman 15 değerini gördün? Benim üç kimyasalım dakanamayla beraber değerim arttı kanama tamamen bitince düşmeye başladı. Ama bu ben ve benim basima pek normal seyler gelmiyor. Kanamayla beraber degeri artan normal gebelige donen de var
Kanamam 4 gün önce başladı ve dün yani 3gunluk regli iken değerim 15 çıktı bugün de 35.7 çıktı ve benim de başıma hiç normal birşey gelmez o yüzden çok iyi anlıyorum seni 😂

Kanamam 4 gün önce başladı ve dün yani 3gunluk regli iken değerim 15 çıktı bugün de 35.7 çıktı ve benim de başıma hiç normal birşey gelmez o yüzden çok iyi anlıyorum seni 😂
Benim durumlara fazla benziyo ama dediğim gibi belki normal gebeliğe döner inşallah da döner. Şu durumda sürekli degilde biraz daha zaman geçsin öyle test yap en azından 4 gün sonra falan biraz bekle derim malum virüs var. Inşallah ya tek seferde düşsün ugrastirmasin ya da sağlıklı tutunsun

Benim durumlara fazla benziyo ama dediğim gibi belki normal gebeliğe döner inşallah da döner. Şu durumda sürekli degilde biraz daha zaman geçsin öyle test yap en azından 4 gün sonra falan biraz bekle derim malum virüs var. Inşallah ya tek seferde düşsün ugrastirmasin ya da sağlıklı tutunsun
Ayyy canım ağzından bal damliyorr inşallah 💓💓 işte 2 gün sonra kana gircem sonrası ne zaman olur bilmiyorum

Yine güzel bir haberi yazim Ramesy Ramesy bu arkadaşı da etiketlemiştim en başta pko pıhtılaşma sorunu ile 4kimyasal 1düşük şimdi ise hamile çok şükür sayımız artar inşallah 🤗

Merhaba kızlar ben kan sulandırıcı iğne kullanarak gebe kaldım şuan 8. Haftamdayım. Yani sorun bağışıklık filan değilmiş iğne kullanmam yeterliymiş hepinize hayırlı gebelikler sağlık dolu günler diliyorum inşallah sağlıkla kucaklarımıza alırız 🤲🏻

Merhaba kızlar ben kan sulandırıcı iğne kullanarak gebe kaldım şuan 8. Haftamdayım. Yani sorun bağışıklık filan değilmiş iğne kullanmam yeterliymiş hepinize hayırlı gebelikler sağlık dolu günler diliyorum inşallah sağlıkla kucaklarımıza alırız 🤲🏻
Hayırlı olsun inşallah 🙏🏻

Öncesinde kimyasal mı geçirmiştiniz? Ben de 1 kimyasal yaşadım tedbir amaçlı düzenli olarak coraspin içiyorum

Merhaba gebelik oncesinde mi igne kullandiniz acaba ? Bendede pihtilasma ve kimyasal dusuk var da

Daha önce prograf ve deltacortil vs kullanmama rağmen doktoruma gittiğimde vajinal ultrason ile keseyi minikte olsa gördüğü için o ilaçları kullandirtmadi. Vücut kabul etmiş görünuyor dedi. Çok şükür bir sıkıntı olmadi. Diyabet ve hashimoto ilaclarim dışında oksapar ve progestan kullanmamı önerdi. Ama ondan önceki aylarda düşük olmasın diye iki ay ustuste clioneik serum tedavisi görmüştüm acaba bağışıklık sistemini baskiladi mı gebelik sağlıkla devam etti diye düşünmüyor değilim ama cevabını ogrenemeyecegim için bosverdim.
S9n durumunuz nedir acaba bende diyabetliyim ve 8 dusuk yaptm deltacortil i doktorunuz keseyi gordugu icinmi kesti benim doktorum gebelik surerkende kullandiriyordu sonucu merak ettim de

o zaman ilerleyen haftalarda düşenler niye düşüyor bilemiyorum ama dediklerine tamamen katılıyorum iyi bir ımmunolog tıbbı genetikçi hemotolog ve k. dogum birlikte calışmalı bu süreçte. ben de iyi bir immunoloji dr u arıyorum senin doktorun hangi şehirde ve adı ne canım?
Bende bu sorunun cevabıni arıyorm bulabildinizmiii

X