Telefondaki casus program

Korkma canim o zaman bu erkek arkadasinin ailesinin ailenle son muhattap olusu olur. Hic bulasmadan evlenirsiniz. Babanin durumunun temelinde de amcan mi var diye dusunmuyor degilim. Illa bir yontem deneyeceksen ada'nin yontemini bir dene ama dikkat et daha da karmasik hale gelmesin olay.
Erkek arkadaşım geldiğinde mahcup olacağı şeyler yaşamaktan korkuyorum. Önlem amaçlı ne dediklerini bilmek istiyorum.

Güvenme yi dene o senin baban arkadasin da babandan önemli değil ayrıca. .. aksilik çıksa bile düzelir bir şekilde. .. babana bu yapacağın saygısızlık olur

Ohaaa artık, höst diyorum amcaya.

Babanın amcası ya bu, kaç yaşında adamdır. Baban da nasıl sana inanmaz anlayamıyorum.

Sapık, pedofili, iğrenç herif, ifşa et şunu, rezil et manyak herifi. Sinirim tepeme çıktı yaaa..

Ya başkalarına, çocuklara bir şey yaparsa bu, bu mantıkta bir adam ortalığa salınır mı yaaa??? Ne demek torunu sayılacak kıza mastürbasyon anlatmak, hallenmek.

Haklısınız ben kendimi çokk kötü hissediyorum. Babam beni tutmuyor savunmuyor. Ne var ben amcayım anlatsam ne olacak der geçiştirir. Kimse onu yadırgamaz. Böyle bir şeyi nasıl yakıştırdın der beni yadırgarlar.
Babam ile yaşları yakın. 10 yaş araları vardır. 60,65 yaşlarında.
Bana göre birine çok çekicisin demek bile yanlış bir şey.

O yöntem ne tam olarak?
Evet amcam dolduruyor babamı. Aklına o girdi.

Gostersen mesaji babana ne yapar acaba? Ya da annen yapmaz mi bir sey?

O kelimeyi telefonda kullandı. Annem okumuş diğer mesajları şok olmuş. Anneme göre taciz bunlar. Fakat bir şey yapmıyor. Yalnızım yani bu konuda.

Amcan sapık ve baban onu görmüyor mu? Körükörüne Bağlanmış resmen

Güvenme yi dene o senin baban arkadasin da babandan önemli değil ayrıca. .. aksilik çıksa bile düzelir bir şekilde. .. babana bu yapacağın saygısızlık olur

Saygısızlığı aştı artık bizim olayımız. Amcası benim hayatıma karıştı sonra çekicisin seni kıskandım dedi. Sonra mastürbasyon kelimesini kullandı açıklamasını yaptı. Ben delirdim evde koltukları yumrukladım sinirden. Babam amcasını savunuyor,onu tutuyor. Toz kondurmuyor. Evde olmayan şey kalmadı. Pembe dizi gibi ya resmen. Bi ara bunalıma girdim bunlar yüzünden.

Amcasının karşısında dimdik dur o halde pasif görmesin seni... Hak ediyorsa dovebilirsinde.. ama lütfen arkadasin bunları öğrenecek diye çekinme
. Senin çekileceğin birsey değil... Öyle sağlam dur ki karşısında o cekinsin senden... Söz konusu edebini korumaksa babandan dahi cekinmeyecen susmayacaksin kesinlikle...

Neeyy

Erkek arkadaşıma anlattım kesinlikle uzak dur o adamdan dedi. Ben de tavrımı koydum. Evimize gelmesini istemediğimi söyledim. Defalarca terkedilmiş sevgili gibi mesajlar yazdı uzun uzun. Defalarca hoşcakal yazıp yine uzun mesajlar yazdı. Sürekli aradı sonunda pes etti. Erkek arkadaşım da şaşırıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…