Telefondaki casus program

Canım annen falan biliyor mu
Böyle amcanın sana pislikler yaptığını bir daha senle konuştuğunda kayit altina alsan annene falan dinletsen annen uzaklaştırsa o pisliği senden

Kafayı mı yemiş bu? Babanın karşısına geçeceksin düzgün bi dille baştan itibaren her şeyi anlatmaya çalışacaksın. Mesajları okutacaksın. Hemen kabul etmeyebilir o adamın hatasını. Bi düşünmesi için zaman olacak.

Be eşimin teline acr diye bi program kurmuştum sırf meraktan kimle ne konuşuyor diye sonra kurdugumun ertesi gün farketmiş programı silmiş aksam geldi sana hiç bişey söylemiyorum eşler neden problem yaşıyor anlıyorum kendine sıkıntı arıyorsun dedi. Bende neoldu ki falan diye bilmezden geldim o programi soylemedi ben de bilmiyomus gibi yaptim ama çok kötü duvara tosladım. Az buçuk teknolojiden anlıyorsa anlar deneme derim.

O ruh hastası ensestsever akraba kılıklı sapık adamdan uzak dur, hiçbir şeyini dinleme. İnan seni sadece daha fazla üzmekten başka bir işe yaramayacak, zaten duyulabilecek en kötü şeyleri duymuşsun. Babanın konduramamasını anlayabilirim ama sana inanmamasını anlamakta güçlük çekiyorum. Yengen falan varsa yengene söylemekle tehdit et, olay çıkar. "Sen ne biçim pislik şerefsiz bir adamsın yeğenine böyle sapık sapık konuşmaya utanmıyor musun?" diye rezil et tüm sülaleye. Adi herif. Çok sinirlendim.

Engelle sende adamı...cak gözüne yumruğu. .. sorana da subyanci bu ondan yaptım dersin... çok ileri giderse de şikayet edersin... Erkek arkadasinda yanında süs esyasimi bunlar yaşanırken acaba

Aslında anlattım. Mesajları da okudu. Babama da göndermiş. Adam zaten kendi normal gibi gösteriyor bunları. Ben rahatsız oldum. Onun konuşması öyle diyor babam da.

Uzak duruyorum. Bağırdım çağırdım sinir krizi geçirdim. Artık muhattap olmak istemiyorum. Çok akıllı her konuda üste çıkmayı çok iyi biliyor.

Aslında anlattım. Mesajları da okudu. Babama da göndermiş. Adam zaten kendi normal gibi gösteriyor bunları. Ben rahatsız oldum. Onun konuşması öyle diyor babam da.
Onun konuşması öyle olabilir kimle isterse konuşsun ama senle konuşamaz o şekilde.

Uzak duruyorum. Bağırdım çağırdım sinir krizi geçirdim. Artık muhattap olmak istemiyorum. Çok akıllı her konuda üste çıkmayı çok iyi biliyor.
Akıllı falan değil. Büyük diye kimsenin bir şey demeyeceğini düşünüyor ki öyle zaten. Baban da bişey demiyormuş

Engelle sende adamı...cak gözüne yumruğu. .. sorana da subyanci bu ondan yaptım dersin... çok ileri giderse de şikayet edersin... Erkek arkadasinda yanında süs esyasimi bunlar yaşanırken acaba

Erkek arkadaşıma söylemediğimi sanıyor ailem. Annem söyleme diyor. Ben anlatıyorum. Farklı şehirlerdeyiz ama bana destek oluyor. Adamla iletişimi kestim üstelik kalp kırarak.

Sorun sende değil zaten, göz yuman, kızına inanmayan ailende. Ailen inanıp senin arkanda dursa sana zaten kolay kolay yaklaşamaz.

Pek anlamıyor aslında dosyaya saklamayı düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…