Temizlik ipucları verelim mi?

:smiley-cool: 1 kez sildi bida silmez heralde :) cicim ayı bitince kendin sil der kesin kaydirigubbakcemile3

ben cicim aylarındayım ama olmaz karizmayı çizdiremem diyo, sitede bi iş arkadaşı oturuyo da kaydirigubbakcemile3

canım benimde balkonum pimapen
petranın yer temizlik setini almıştım
üzerine cam bezini takıyorsun süper siliniyo sopası da istediğin kadar uzuyo

:roflol:

helal olsun enişteye:hooray::teytey:

petra her yerde bulunabiliyor mu peki?

dmtdmt bu ne sekerım herseyı buzluğa atmışım poşetleyıp..yakında kocayıda atarsın sen buzluğa

nöbet tutcam balkonda anacım hepside benm balkona yapıolar fayanslarım beyaz olunca tuvaletmi zannediolar ne kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol: çok tatlısın arkadaşım yaa....zemuszemus hala gülüyorum....:roflol:

:)) saol cnm nereye koycaz cdleri :) ama bizim kuşalr o küçük kuşlardan değil :) kumru var kocaman kocaman çok şekerler çok seviyorum ama balkonuma yapmasalar daha çok sevicem :bbo:

valla hangi kuşu kaçırır bilmem ama,naylon torbadan daha şirin duruyot cd bide kuş kovar.denedim,2 tane balkonun içine 2 de demirlere falan as gider merak etme ama birbirine de degsinki ses olsun korksunlar bide canım okey.kötükedihüso

dmtdmt bu ne sekerım herseyı buzluğa atmışım poşetleyıp..yakında kocayıda atarsın sen buzluğa
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 onun için ayrı büyük dondurma dolaplarından alcam delikafadulden delikafadulden

kız o ne butun mallarını satmışın hacızmı geldiii
sattım hepsini :) puanım azalıyo alışveriş yapınca kalplerim çoğalsın diye sattım hepsini hehe hem siz neredesnz bakiim Çok üzgünüm çoook topiğimden kaçtınız hihhh çabuk yuvana dön kötükedihüso kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol: çok tatlısın arkadaşım yaa....zemuszemus hala gülüyorum....:roflol:

yerimseniben

balkonda bi çiçeğim vardı tam ortasına oturmuşlar :) öldürdüler çiçeğimi hainler. fotosunuda çekmiştim eklerim birazdan :)

işte o bahsettiğim kuşlar. çiçeğimin içine oturmuş attım o çiçekleri çünkü öldürdüler mafoldumben

önce bakıyolar bi güzel

sonra baktılar rahat bi yer oturuyolar üstüne

işte sonuç bu rahat rahat ohh. çiçeğimide yiyolar arada bi -tatlicadiarzu-

yinede çok tatlılar seviyorum bu kuşları ama kakalarını başka yere yapsınlarr klava:

Eklentiler

• $a (70).jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 1.351
  • $a (71).jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 1.356
  • $a _72__0001.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 1.318
dmtdmt ayyyyyyyy çok tatlı bişey bu ya yazııık. bırak oraya yuvasını yapsın bi güzel delikafadulden

dmtdmt ayyyyyyyy çok tatlı bişey bu ya yazııık. bırak oraya yuvasını yapsın bi güzel delikafadulden

:) bende çok seviyorum onları bazen çatıların köşelerine yumurta bırakıyolar:) bide insandan kaçmıyolar çok şekerler amaaaaaa kakalarııııı öldürüyo beni :dilcikar:

:) bende çok seviyorum onları bazen çatıların köşelerine yumurta bırakıyolar:) bide insandan kaçmıyolar çok şekerler amaaaaaa kakalarııııı öldürüyo beni :dilcikar:

Gerçekten çok şekerler ama çoook pisletirler malesef. Kuruyunca çıkartmakta çok zor Anneminde balkonuna yuva yapıyorlardı dalları taşıyıp taşıyıp duruyorlardı. Kaç kere hemde. Sanki duyup duyup geliyorlar. Biz balkona çıktığımızda hiç istifini bozmuyorlardı.Annemde artık büyütüp uçtuktan sonra bunlar 1-2 boş poşet bağladı şimdi gelmiyorlar. Görüntüsü hoş gelmezse bu rüzgar çanı gibi bişeyde olabilir belki...

öncelikle bu konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederm. bilmediğim çoğu şeyi öğrendim :)
şimdi bende sizinle bişey paylaşmak istiyorum belki yararlı olur, sulu elektrik süpürgesi olanlar süpürgenizin suyunun içine 2 fıs oda spreyi sıkın, evinizi süpürürken arkadan çıkan rüzgarla birlikte çok hoş bir koku yayılıyor evin içine. hem makinayada zararsız.

iyi fikir deniyeceğim

bişey degil canım hepimiz yeni şeyler ögrenmege meraklıyız.dimi amakaydirigubbakcemile2

kızlar kuşların çiçekleri yememesi için ben son çareyi rüzgar çanlarında buldum çünkü çicek bırakmamışlardı balkonumda özellikle karanfil büyümüyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…