Temizlikçi ve Temizlik işi arayanlar buraya

Yokmu temizlikçi arayan bayanlar :) napcaz simdi Eki Görüntüle 567986 $gruebelgc1.gif

Allah yardımcınız olsun.
Yahu ben sizleri okurken sinir krizi gecirecektim.
Benim evim 90 metrekare yazın temizlikci aldım şirketten geldiler.
Kahvaltıya başlarken geldiler kahvaltı yaptık çay sohbetine daldılar neyse kalktım heryeri anlattım halılarım yıkandı geldi koltuklarımın minderleri ve yastıkları kilifli yıkadım .
Yapacakları sadece cam kapi silip mutfak dolapları wc banyo.
Tüller yıkandı silinen cama verdim takarken gocundu.
Balkonu silmiş acik balkon kovayı devir gitsin köseler tozlu.
Camlar izli oğlumun dolabının üstüne el değmemiş mutfak dolabı üstü serdigim kagitla duruyor.Buzdolabı üstü hiç dokunmamış.
Mobilyam yok öyle vitrin falan.bir koltuk takımı LCD tv sehpası bu.

Banyo duvarları desenlice silinmiş suyu dökmüş çıkmış dusakabin falan temizlenmemiş.
Bulaşık camasir makinasını çekmemiş tepem attı sonunda zor bela çektirdim yani ben ezmek zulmetmek istemedikce direndiler.utuymus bazaymis teee.utum falanda yoktu .
Suan hamileyim.ılerde alsam mı diyorum çünkü 3. Cocuğum tirsiyorum.2 hafta hirsim gecmedi.ankarada boyle degildi.
Memnun kaldıysan abla adımla iste beni dedi senin için rahatsa sorun yok dedim.
Allah biliyor.
Yazın cok aradık biz arkadaşlarla bizim semtte cok yok basaksehir .olanda sabit eve gidiyor.

Allah yardımcınız olsun.
Kahvaltıya başlarken geldiler kahvaltı yaptık çay sohbetine daldılar neyse kalktım heryeri anlattım halılarım yıkandı geldi koltuklarımın minderleri ve yastıkları kilifli yıkadım .
Camlar izli oğlumun dolabının üstüne el değmemiş mutfak dolabı üstü serdigim kagitla duruyor.Buzdolabı üstü hiç dokunmamış.

Banyo duvarları desenlice silinmiş suyu dökmüş çıkmış dusakabin falan temizlenmemiş.
Bulaşık camasir makinasını çekmemiş tepem attı sonunda zor bela çektirdim yani ben ezmek zulmetmek istemedikce direndiler.utuymus bazaymis teee.utum falanda yoktu .
Suan hamileyim.ılerde alsam mı diyorum çünkü 3. Cocuğum tirsiyorum.2 hafta hirsim gecmedi.ankarada boyle degildi.
Allah biliyor.
Yazın cok aradık biz arkadaşlarla bizim semtte cok yok basaksehir .olanda sabit eve gidiyor.
Allah heimizin yardımcısı olsun canım, Şirketten gelenler genelde öyle olur sanırım çünkü parayı sirketten alıyorlar az yapmış çok yapmış pekte baglamaz onları çünkü senin verdiğin paranın hepsi onlara gitmiyor sonucta. E o zmaan daha iyi yapayım gayreti de yok, duyduguma göre bazı sirketler parayı hemende vermiyorlarmıs. Ben şirketle çalışmıyorum çalışmadım, Emegimin bi kısmını verecek lüksüm yok, hem şirket her seferinde baska yere gönderiyor sanırım. En güzeli güvenilir bir alileye herzaman gitmek ki o aile içinde bu en iyisi. Eve alışınca temizlikçi daha güzel yolunu buluyor gittikçe elide alışıyor insanın eve. Ben 100 tl alıyorum ama hakkını verecem diye akşama kadar anam ağlıyo. Ahlanıp vahlanıyomuyum hayır işimi bitirip evime gidiyorum işte o zman ah vah derim :KK70: Yani işin özü şu ki kimisi iş arıyo bulamıyo kimisi işçi. Aradıgını bulmak zor her iki taraf içinde. $sinirfu0[1].gif $No1.gif

Allah yardımcınız olsun.

Allah biliyor.

ahahha canım sende benim yaşadıklarımı yaşamışsın yaa Allah yardımetsin :))

Herkezin kendine göre zorlugu oluyor. E hepsinin iyiside var kötüsüde Rabbim iyi insanlarla karsılastırsın hepimizi.

ümraniye çakmaktayım, 2 artı bir 85 metrekare küçük bi evim var, bebeğim olduğu için yetişemiyorum. titiz temiz işini baştan savma yapmayacak bi hanım arıyorum. iletişim için özelden mesaj atabilirsiniz

merhaba bende bursada temizlik işi arıyorum. 25 yaşındayım temizliğime güveniyorum. ilgilenen olursa özel mesaj atabailir.

Merhabalar herkese. Umarım herkes istediği gibi bir ev yada yardımcı bulur.

Sultan size mail attım dün. Dönüşünüzü bekliyorum.

merhaba,
istanbul bayrampaşada oturuyorum.
ev temizliğine gelecek bayana ihtiyacım var.
ilgilenenler var ise yardımınızı rica ederim.

Ben malesef daha ck beylikdüzü ve metrobüs yolu üzeri olan yerlere gidebiliyorum. E hanımlar iş arayanlar neredesiniz. Bir bakarsın iş arayan magdur bir bakarsın işçi arayan, Herşeyin hayırlısı. İnşallah hayırlı ve güvenilir insanlalrla karşılaştırsın Rabbim. Beylikdüzü ve civarı bahcelievler, bakırköy yardımcı temizlikçi arayan bayanlar veya aile varsa ben gelebilirim. İşimi kabataslak değil dip bucak yaparım.Elimin degmediği yer kalmamaya calışırım. Zaten bunu deneyip siz karar verirsiniz. Yokmu arayan bak çıkıyorum çıkıyorum :))) çııkktımmm,,, şaka şaka burdayım herzaman. yardıma ve yardımcıya ihtiyacı olanlar işe ihtiyacı olanlar konuyu güncel tutalım arkadaslar inşallah hepimiz faydalanalım.

Eklentiler

• $knuddelknutschlo1.gif
    $knuddelknutschlo1.gif
    9,2 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:
bursada ev işlerine yardımcı arayan yokmu temizliğime ütüme ve yemeklerime güveniyorum ve insanlarlada güzel iletişim kurarım ilgilenenler lütfen ulaşın bana

Ben malesef daha ck beylikdüzü ve metrobüs yolu üzeri olan yerlere gidebiliyorum. E hanımlar iş arayanlar neredesiniz. Bir bakarsın iş arayan magdur bir bakarsın işçi arayan, Herşeyin hayırlısı. İnşallah hayırlı ve güvenilir insanlalrla karşılaştırsın Rabbim. Beylikdüzü ve civarı bahcelievler, bakırköy yardımcı temizlikçi arayan bayanlar veya aile varsa ben gelebilirim. İşimi kabataslak değil dip bucak yaparım.Elimin degmediği yer kalmamaya calışırım. Zaten bunu deneyip siz karar verirsiniz. Yokmu arayan bak çıkıyorum çıkıyorum :))) çııkktımmm,,, şaka şaka burdayım herzaman. yardıma ve yardımcıya ihtiyacı olanlar işe ihtiyacı olanlar konuyu güncel tutalım arkadaslar inşallah hepimiz faydalanalım.

merhaba Sultan,
teşekkür ederim ilgine evet maalesef bazen insan aradığını bulamıyo:KK43:

Yaa birde utanmadan konunu ortasıa temizlik şirketi reklamı vermişler ayıp oluo ama hee:p bizim üstümüze temizlikçimi olur :KK70: şirketten gidenle biz bir olurmuyuz yani demi ama olmuyo yanii $sinirfu0[1].gif Zaten anlayan bilir sirketmi birebir mi Eki Görüntüle 576581

X