Temizlikçi ve Temizlik işi arayanlar buraya

doğru şirketle biz bir değiliz onlar üstten yapıyorlar işlerini nasıl olsa şirketten alıyorlar parasını ben şirkette çok gittim saatini doldurmaya bakıyorlar sigara çay kahve molası çok onlarda bursadaki hanımlar şirket yerine bizleri arasanız daha memnun kalırsınız eminim

merhabalar ben çekmeköyde ikamet ediyorum haftada 4 gün gelecek yardımcıya ihtiyacım var yemek,ütü evin temizligi düşünen olursa özelden msj atabilirler

Selam hanımlar,
ben daha önce bir tanıdıgımızın ailesine ve yaslısına bakan türkmen bir hanımı bu hafta evimde misafir ettim. sağolsun taşınma hastalık derken batan evimi mis gibi yaptı. Şimdi eşimle yatılı olarak bizimle kalmasını teklif etmeyi dusunuyoruz ancak haftanın her gunu ihtiyacım yok ev ofis çalıştığım için. İzinli olacağı gunler için de ek iş yapıp ailesine para göndermek istiyor. Ben koşuyolunda oturuyorum bu yakınlarda kadın arayan ve ilgilenen var ise benimle irtibata gecebilirsiniz.

Bu arada hanım Türkmen ancak türkçesi çok iyi , eğitimli de bir bayan ben hem oğlum hem de evim ile ilgilenmesi için istiyorum.

Umarım herkes gönlüne göre yardımcı bulur.

her pazartesi yarım gün ev işine gelicek bayan arıyorum... 1.5 ayda bir ve arada yatılı misafirim geliceğinde falanda ekstradan tam gün alıyorum... ankara yaşamkentte yaşıyorum... sincana akşamları kapımın önünden kalkan servis var öğlen gelip akşam çıkabilinir servisle gidicekse,servis kullanmıcaksa sabah 09:00-14:00 arasıda çalışabilir... ilgilenen arkadaşlar özeldende msj atabilir...

her pazartesi yarım gün ev işine gelicek bayan arıyorum... 1.5 ayda bir ve arada yatılı misafirim geliceğinde falanda ekstradan tam gün alıyorum... ankara yaşamkentte yaşıyorum... sincana akşamları kapımın önünden kalkan servis var öğlen gelip akşam çıkabilinir servisle gidicekse,servis kullanmıcaksa sabah 09:00-14:00 arasıda çalışabilir... ilgilenen arkadaşlar özeldende msj atabilir...

slm ben ankarada oturuyorum düzeli haftada 2 işim var eyer düşünürseniz ben gelebilirim özelden msj atmayı beceremedim bir türlü arar sanız detayları görüşelim 0..............

Son düzenleyen: Moderatör:
slm arkadaş ben ankarada oturuyorum haftada yada ayda temizlige bayan arayan olursa güvenilir kişilerle çalışmak isterim.... düzenli işlerim var 5 yıllık tecrübem ve deneyimli ve titiz biriyim evliyim 2 çocumvar görüşmek isteyen ve ihtiyaç duyanların cvp yazabilir yada özelden msj atabilir umarım ankaradan temizlige arayanlar olur pek olmuyo sanırım genelde istanbul ilan var..nete ilan pek vermem ama gördügüm kadarıyla arkadaşlar samimi ve güvenilir umarım arayan olur.

arkadaşlar ben ankarda oturuyorum temizlik işi aramaktayım düzünli gittiğim bi kaç işim var fakat yeterli olmuyor eğer ankaradan yardımcı almak isteyen ler olursa özelden yasabilirler öncelik benim için güvenilir olması nettte pek ilan vermem ama burdaki arkadaşları samimi gördüğm için ilan verdim...... temiz ve titiz bir bayanım evliyim 2 tane cocuğum var onların ihtiyacını karşılamk için haftalık işler arıyorum ihtiyacı olnalr netten cvp verebilirler ::::) teşekkürler

arkadaşlar ben ankaradan fatma gündekil ev işlerine gidiyorum gittiğim bir kaçtane işim var fakat yeterli olmuyor haftalık yada aylık veya günlük almak isteyenler bana özelden yazabilirler güvenilir insanlarla çalışmak isterim ihtiyacı olnalrdan cvp bekliyorum:)

selamlar,

istanbul karagümrük-balat arasında oturuyorum. yeni evliyim, eşyalarım yeni temiz. iki kişiyiz çok bir işimiz olmaz fakat ben çalıştığım için hem yoruluyorum hem eşime yeterince zaman ayıramıyorum. yakın çevrede oturan, daha önce ev temizliğine gitmiş, her cuma yarım gün gelecek bayan arıyoruz. evin süpürülüp silinmesi, tozunun alınması - ki bunlar 1 saat sürüyor- koltuğun halıların silinmesi, mutfak dolaplarının temizliği, kapı pencere temzliğini o bir saatlik süpürüp silme toz almadan sonra sıraya koyup her hafta zamanı yettikçe bi kısmını yapmasını istiyoruz. evimiz müstakil 2+1. ilgilenenler özel mesaj atarsa sevinirim. ya da bu mesajı beğenin bildirim gelince bakarım bu topiğe cevabınızı görmüş olurum.

merhabalar ben antayada oturuyorum evini temizletmek isteyenler bana lütfen ulaşsın temiz ve titizim ve güvenilirim harama el uzatmam hakkımdan fazlasını istemem ve hak yemem ihtiyacı olanlar bana ulaşsın.s................ adresine yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
aytuka nickli arkadaş adın fatma mı tuğba mı? 2 çocuğun mu var 1 çocuğun mu? daha forumda yazdıgın bir mesajın bir mesajını tutmuyor? nasıl sana güvenip evime çağırayım?

aytuka nickli arkadaş adın fatma mı tuğba mı? 2 çocuğun mu var 1 çocuğun mu? daha forumda yazdıgın bir mesajın bir mesajını tutmuyor? nasıl sana güvenip evime çağırayım?

bende tuğba geldiği gibi aynı şeyi sormuştum :) aytuka olan tuğba diğeride onun yengesi imiş benzer nick almış yengesi... tuğba bana geldi pazartesi günü ve işini beğendim. haftaya pazarteside çağırdım memnun kaldığım için.. ve anlaşırsak her hafta almayı düşünüyorum... sormak istediğiniz birşey varsa özelden sorabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım....

yanlış yazmışım aytuka olan değil aybuka olan tuğba... bana temizliğe gelen aybuka olan...

Canım isim benserliği var evet bu konuda hakılısn ben fatma aytuka olan 2 cocuk annesi olan benim) aybukada tuğba oda 1 cocuk annasi 2 mise temizliğe gidiyoruz tuğba benim görümcem isimleri birbirine yakın yazdık ama böyle kafa karıştırcağını bilseydik tabikide yasmasdık 2 misde aynı ailedeniz ama o kendi alilesi için çalışıyor . bende kendi ailem için sonucta herkesin bir gecim kaynağı var . bir evi var onunda sadece bir tesadüf oldu bu arda ben temizlik işine gidiyorum güvenilir insanımdır eğer düşünüyorsanız cvp yazabilirsiniz iyi günler fatma

yanlış yazmışım aytuka olan değil aybuka olan tuğba... bana temizliğe gelen aybuka olan...[/QUOTizimide Canım yasarken tubayla kafa karıştırcağını düşünmedik aybuka olan tuğna aytuka olanda benim fatma ismide özellikle bilerek benxzerlik olsun diyede almadık beraber bulduk izmi orda bir yanlış anlaşılma var

slm ben aybuka tugba ..... aytuka fatma olan gelinimz yanlış bizlerde olmaz refarans larım da var ev işine gittigim önce güvenemdim kişilere ben gidemem testtürlü muhafazakar biriyim 06ankara06 evine gittim temizlige kendisindende bilgi alabilirsiniz inşallh görüşrz eyer ankara da iseniz ben sürekli nete giremiyorum komşudan yazıyorum şuan siz cvp yazarsanız arkadaşlar haberverir yada özelden yazarsanız bir kaçgün içinde cvp yazarım...

Merhaba,
ATV-Sabah binası civarında oturuyoruz. Buraya kolay ulaşabilecek aramıza yeni katılacak bebeğimize zaman ayırabilmem için bana ev işlerinde yardımcı olup hafta 5-6 gün gelebilecek temiz bir hanım yardımcıya ihtiyacımız var.Temizlik,çamaşır, bulaşık, derleme toplama, yemek, ütü gibi işler çıkacaktır. İlgilenenler bana buradan ulaşabilir.
Teşekkürler,

X