Temmuz ayında transfer olacaklar

Merhaba benimde temmuzda transferim olacak .Opudan sonraki 4.günüm Bugün .Hemşire 4-5 güne adet olursun demişti .Adetimi bekliyorum .13.gün kontrole gideceğim , transfer tarihi verilecek.Temmuzun 20-25 arası tahmini transfer olurum herhalde 🤗
Çok güzel liste yapalım herkesin sırasına göre bekleriz birlikte ❤️

Bende öyle adet söktürücü ile oldum 😊 Lucrin yüzünden
Ya ben bişeyde kullanmadım kuzuö . Zaten bende biraz farklı ben önünüzdeki ay adetiyle gelicektim 😂 ve şuanda normalde 4 gün olması gerek ama olamadım . pazar günü otururken bi arkadaşım bu ay transfer olmuştu ve 🤰 hamile olunca eşime dedim, al biletleri ben beklemiycem, 😂 apar topar oldu yani aman bekleyip ne yapacam? yani gecikmesi beni belki bu ay için iknaa etti ama neden hala olmadım Herlade bi kaç gün sıcak oldu diye .. dizlerimde sızı var gögüs hassasiyeti var ama henüz sökülmedi bende zorla sökerim 😂

Ya ben bişeyde kullanmadım kuzuö . Zaten bende biraz farklı ben önünüzdeki ay adetiyle gelicektim 😂 ve şuanda normalde 4 gün olması gerek ama olamadım . pazar günü otururken bi arkadaşım bu ay transfer olmuştu ve 🤰 hamile olunca eşime dedim, al biletleri ben beklemiycem, 😂 apar topar oldu yani aman bekleyip ne yapacam? yani gecikmesi beni belki bu ay için iknaa etti ama neden hala olmadım Herlade bi kaç gün sıcak oldu diye .. dizlerimde sızı var gögüs hassasiyeti var ama henüz sökülmedi bende zorla sökerim 😂

İnsan dayanamıyor güzel haberleri alınca heyecan yapıyorsun bende temmuzda olacaktım beklemedim gittim adett söktürücü verdi zaten beş aydır transfer bekliyorum 😅

Benim karışık Ekim'de toplama oldu aralıkta ikinci toplama ve Aralık'tan beri bir sürü sorun çıktı 7 ay olmuş transfer bekleyeli😅
😂 yok bende okadar olmadı ama ilk tüp bebek merkezine adım attığımı sorarsan ön konuşma için eylüldü 😂 sonra rahim filmi dediler kasımda yine geldim . Sonra martta nisandada transfer olurum diye düşünüyodum tabiki olmadı . Almanyadan gidip gelmek daha zor oluyo . Kısa süre içinde defalrca geşdipim için buradakiler ayrı soruyo iş yeri ayrı corona ayrı 😂

😂 yok bende okadar olmadı ama ilk tüp bebek merkezine adım attığımı sorarsan ön konuşma için eylüldü 😂 sonra rahim filmi dediler kasımda yine geldim . Sonra martta nisandada transfer olurum diye düşünüyodum tabiki olmadı . Almanyadan gidip gelmek daha zor oluyo . Kısa süre içinde defalrca geşdipim için buradakiler ayrı soruyo iş yeri ayrı corona ayrı 😂
Almanya'da mi yaşıyorsun

Buarada kızlar ben hikayemi anlatayım... 2018 de çikolata kisti olduğunu öğrendim, 2018 Kasım da tüp Bebege başladık geçici menopoz iğnesi rahîm hazırlığı derken 2019 mayısta negatif oldu..
İkinci tüp Bebek için beklemeden Haziran'da başladık İlk histereskopi oldum mikropolip çıktı enfeksiyon çıktı tedavi oldum Eylül'de tekrar histereskopi yaptı temiz çıktı, Ekim'de ilk toplama, Kasım'da hsg, Aralık'ta ikinci toplama sonra toplam iki tüp 4+4 Embriyo donduruldu yumurta kisti için doğum kontrol hapı kullandım üç ay sonra iki ay da geçici menopoz lucrin depot verdi tam tedaviye başlayacakken pandemi çıktı bir ay da visanne kullandım 😅 adet olamadım bu kadar ilaca haliyle Haziran'da gittigimde lucrin depot ve cyclo-progynova ile adet oldum şimdi estrofemle devam ediyorum yarın sabah kontrol 😬 herşeyin hayırlısı biz plan yapıyoruz ama Rabbim bilir

X