Temmuz ayında transfer olacaklar

Az önce doktorumla konuştuk bana geçen hafta MMR aşısı yapıldı yani kabakulak , kızamıkcık,kızamık . Bu aşı hamileleikten en az bi ay önce yapılması gerek ben geçen hafta yaptırdım . Doğal olara olmaz dedi komplikasyonları olabilir dedi . En az 1 ile 3 ay dedi 🥺🥺 ama önümüzdeki adetimle haber edicem bakalım ozaman ne diycek of ya gereksiz yere yapılmasaydım keşke tetanoz yapılınca onuda yaptılar 😞

Az önce doktorumla konuştuk bana geçen hafta MMR aşısı yapıldı yani kabakulak , kızamıkcık,kızamık . Bu aşı hamileleikten en az bi ay önce yapılması gerek ben geçen hafta yaptırdım . Doğal olara olmaz dedi komplikasyonları olabilir dedi . En az 1 ile 3 ay dedi 🥺🥺 ama önümüzdeki adetimle haber edicem bakalım ozaman ne diycek of ya gereksiz yere yapılmasaydım keşke tetanoz yapılınca onuda yaptılar 😞
Tüh ya çok üzüldüm hayırlısı böyleymiş bende bağışıklık kazanmışim pozitif çıkmıştı. İnşallah güzel haberlerini de duyarız

Doktorum demsiti önceden geçirmiştim ben,rubella pozitif çıkmıştı korktum sordum o da bağışıklık kazanmış dedi bı sıkıntı yok dedi
Ya burda mecburi şimdi iş yerlerine bile almadan soruyolar 10 yıl içindmi yaptırdın diye bende grçen hafta yaptırınca . Doktorum iptal dedi 🥺 hevesim kursağımda kaldı

X