temmuzda Muhammet Dilber Ankara'ya geliyorrrr kizlarrrrrrrr :))

fiscalwoman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011
182
4
Arkadaslar temmuzda bir aksilik cikmazsa muhammet bey ankaraya geliyo iletisime gectik ve tarih ayarladik ankarada muhammet beye ameliyat olmak isteyenlerle iletisime gecelim lutfen

hadi hayırlısı olsun canım :) kızlar Muhammet bey çok yoğun bir doktor böyle bir fırsatı kaçırmayın derim :) ona ameliyat olmak isteyenler topiğe gelsin :)):13:

hadi hayırlısı olsun canım :) kızlar Muhammet bey çok yoğun bir doktor böyle bir fırsatı kaçırmayın derim :) ona ameliyat olmak isteyenler topiğe gelsin :)):13:

cok tesekkur ederim canimm senin sayende gelisti boyle :)) 10temmuza tarih belirledik bakalim insallah guzel olur herseyy :)

şükürler olsun arkadaşımla temmuzda muhammet beye ameliyat oluyorz ankaraya geliyor nasl mutluyum ve heyecanlıyımm

kızlar topiği güncel tutalımki ameliyat olmak isteyipte burayı göremeyen çok kişi vardır ben bile heyecan yaptım ya temmuz sizin ayınız olsun:13:

kızlar topiği güncel tutalımki ameliyat olmak isteyipte burayı göremeyen çok kişi vardır ben bile heyecan yaptım ya temmuz sizin ayınız olsun:13:

Kesinlikle burdan rahatca iletisim kurabilirz olmak isteyen arkadaslarla.
Evet dilekcimm bizimde senin gibi burnumuz olsunn :))

tahliller 1-2 gün önce yapılıyo onu dr söylücek size.. ameliyat öncesi son 1 hafta biraz dikkatli beslenmek gerekiyor. mesela kanı sulandırıcı ilaç ve gıdalar yememek yada sigara alkol içmemek.. bide ameliyattan sonra hastanede kalmak için küçük bir çanta o kadar başka bir şeye ihtiyacınız yok :)

Tamam canimm :) zaten tarih yaklasinca bolca sorum olur sana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…