Tercihlerimin Bedeli.. ne yapacağım ?

Annen seni kıskanıyor, çok net bence.
Para da neden babanın kontrolünde, anlamadım? 18 yaşını geçmiş yetişkin insansın, paranı neden başkası yönetsin ki, çok saçma. En kısa zamanda hayatının kontrolünü ele almalısın.
Anneler kızlarını kıskanır mı ? Şaka gibi :KK57: bu gerçek olabilir mi gerçekten ?
Hala odamdayım mesela yemek yediler 3 gündür odamdan çıkmıyorum iş oda oda iş çağırmadılar gel yemek ye diye. Yazık.

Çok yakın bir arkadaşımı tarif etmişsiniz resmen. Her şeyi geçtim özellikle kardeşi olan kişilerin babaları adına açılan hesapta para tutmasını asla anlamıyorum. Allah gecinden versin babanıza bir şey olsa kimseye de anlatamazsınız paranın bir kısmı benimdi diye.

30 yaşını görene kadar yaş 21 zannettim hemen babanızın kontrolündeki paranızı alın nasıl böyle bir şeye izin verirsiniz küçük çocuk gibi davranıyorlar resmen kendinize bir hayat kurun
İnsanın yaşı ilerledikçe daha bi tahammül sınırı yok oluyor. Eski Eda ile şimdiki Eda arasında çok fark var. Yarın dilekçeyi yazacağım işte bakalım..

Çok yakın bir arkadaşımı tarif etmişsiniz resmen. Her şeyi geçtim özellikle kardeşi olan kişilerin babaları adına açılan hesapta para tutmasını asla anlamıyorum. Allah gecinden versin babanıza bir şey olsa kimseye de anlatamazsınız paranın bir kısmı benimdi diye.
Bazen lanet olsun parasına da diyorum yeterki gideyim.

Çok şanslısın o halde
Hayat bir yerden verirken bir yerden de alıyor
Bu şanslı olduğum bir alan evet ama çok ciddi sağlık sorunlarım var tedavisi de yok mesela
Yani dört başı mamur yok
Bir alana çok odaklanmak yersiz
Aileden gülmezsen eşten gülersin ondan gülmezsen evlattan gülersin o olmaz çok sağlıklısındır yada maddi refah içindesindir gibi gibi

Bu şanslı olduğum bir alan evet ama çok ciddi sağlık sorunlarım var tedavisi de yok mesela
Yani dört başı mamur yok
Aileden gülmezsen eşten gülersin ondan gülmezsen evlattan gülersin o olmaz çok sağlıklısındır yada maddi refah içindesindir gibi gibi
Şunu da söylemeden geçmeyeyim, okadar konu okudum hala benim annem kadar evladına acı çektirenini görmedim

Yani dört başı mamur yok
Allah şifa versin canım. Çok üzüldüm :KK43: inşallah tez zamanda sağlığın geri gelir. Aslında sağlıktan gerisi boş ama işte bu tarz stresler birike birike hastalık yapıyor bende de.

Şunu da söylemeden geçmeyeyim, okadar konu okudum hala benim annem kadar evladına acı çektirenini görmedim
Küçükken yaşadıklarımı anlatsam roman olur. Sanırım çocukken annelerimiz ağır travma yaşamış ve sevgisiz büyüdükleri için silsile yolu ile bizlere aktardılar.

Kazandığınız parayı neden başkası yönetiyor?
Verdikleri sözlere kandım diyorsunuz ya e bir hayatım var bunları elde ettiğim diye neden demiyorsunuz.
Ayrıca sevdiğim birisi var dediniz neden koca bulmaya çabalıyorlar.
Bence prestijli işlerde çalışmak,birikşm yapmak vs... bir yere kadar. Yetişkin olmak bunların ötesinde kendi kararlarını almak ve arkasında durmak önemli.
Bazen uzakta daha muhabbetli olur insan. Yakınken daha sorunlu olur.
Hele bir de evden çıktıktan sonra tekrar dönmek daha zor oluyor.
Şehirden memnunsanız ayrı eve çıkın kendinize özel bir hayat kurun.

Kazandığınız parayı neden başkası yönetiyor?
Verdikleri sözlere kandım diyorsunuz ya e bir hayatım var bunları elde ettiğim diye neden demiyorsunuz.
Ayrıca sevdiğim birisi var dediniz neden koca bulmaya çabalıyorlar.
Bence prestijli işlerde çalışmak,birikşm yapmak vs... bir yere kadar. Yetişkin olmak bunların ötesinde kendi kararlarını almak ve arkasında durmak önemli.
Bazen uzakta daha muhabbetli olur insan. Yakınken daha sorunlu olur.
Hele bir de evden çıktıktan sonra tekrar dönmek daha zor oluyor.
Şehirden memnunsanız ayrı eve çıkın kendinize özel bir hayat kurun.
Zeynones aynen şehir dışı olmazsa ayrı eve çıkacağım. Karar verdim. Ama aynı şehirde ayrı evde olsam dahi yaşamak istemiyorum ben. Şimdi babam bir ton ajitasyon yapacak. Offf neyse güçlü olmalıyım.

Allah şifa versin canım. Çok üzüldüm :KK43: inşallah tez zamanda sağlığın geri gelir. Aslında sağlıktan gerisi boş ama işte bu tarz stresler birike birike hastalık yapıyor bende de.
Çok teşekkür ederim
Ben kendimi ya evladım hasta olsaydı acı çekseydi ne yapardım diye avutuyorum
Her beterin daha beteri var

Küçükken yaşadıklarımı anlatsam roman olur. Sanırım çocukken annelerimiz ağır travma yaşamış ve sevgisiz büyüdükleri için silsile yolu ile bizlere aktardılar.
Yok ya benim yetişkinliğimde yapılanlar çocukluğumda yapılanlardan daha ağır
Akli dengem nasıl hala yerinde, nasıl birine eşlik birine annelik çevreme insanlık yapabiliyorum kendime şaşıyorum
Şuan mesela çok ağır bir hastalık geçiriyorum şimdi geldim hastaneden, anamın haberi yok, olsa ne olacak?hiç, 4aydır sesimi duymadı, cenazem bile oldu, yok
Benim imtihanım ağırlıkla sağlıktan yana
Bir gün ölümün kıyısına geldim, eş dost hastaneye toplaştı, helallik istiyorum milletten, anamı uykusundan kaldırıp getiremediler ya
Of neyse

Yok ya benim yetişkinliğimde yapılanlar çocukluğumda yapılanlardan daha ağır
Akli dengem nasıl hala yerinde, nasıl birine eşlik birine annelik çevreme insanlık yapabiliyorum kendime şaşıyorum
Şuan mesela çok ağır bir hastalık geçiriyorum şimdi geldim hastaneden, anamın haberi yok, olsa ne olacak?hiç, 4aydır sesimi duymadı, cenazem bile oldu, yok
Benim imtihanım ağırlıkla sağlıktan yana
Bir gün ölümün kıyısına geldim, eş dost hastaneye toplaştı, helallik istiyorum milletten, anamı uykusundan kaldırıp getiremediler ya
Of neyse
Dinlerim her zaman anlatabilirsin. Bu arada sen gerçekten çok güçlü bir kadınsın. Helal olsun sana gerçekten. Nasıl anneler var şaşırıyorum ben bazen üvey evlatmışım gibi sorguladığımda oldu kendimi. Özel değilse hastalığın neydi ?

Dinlerim her zaman anlatabilirsin. Bu arada sen gerçekten çok güçlü bir kadınsın. Helal olsun sana gerçekten. Nasıl anneler var şaşırıyorum ben bazen üvey evlatmışım gibi sorguladığımda oldu kendimi. Özel değilse hastalığın neydi ?
Yok yok ben üvey değilim, direk annem ölmüş gibiyim
Geçen eşimle konuşuyorduk, ben ölsem en çok annem sevinir dedim, çünkü etrafına ah ben nasıl anayıııım diye şov yapacağı ömürlük bir malzeme çıkacak, düşündü haklısın dedi adam, showgirl benimki ya
Bi de para bol parası için etrafında olan herkesi hayranı filan sanıyor, biri ona ters düşse direk satın alıyor filan, bi bana sökmedi ağır geldi hatuna
Yooo özel değilde çok var bi sayfa sürer yazsam
Şuanki sorunum çene kemiğimde iyileşmeyen bir enfeksiyon var bir aydır onunla uğraşıyorum, sabaha karşı acile git gel ağrıdan bayıl 8 saat morfin dahil ağrı kesici yapmalarına rağmen geçmeyen ağrı…. Kafamın yarısından bir kafa daha çıkmış gibi görünüyor öyle şiş yaratık gibiyim
Bu halde evladıma sıcak bi çorba yapayım en azından diye hava soğuk üstünü örteyim diye uğraşıyorum, sorsan en mükemmel anne benimki
Düşük yaptım ertesi gün tatile gitti kadın ya
Bunlar okadar küçük örnekler ki, esas mevzuları duyana inme iner
Yakınlığın için teşekkür ediyorum var ol❤️

Yok yok ben üvey değilim, direk annem ölmüş gibiyim
Geçen eşimle konuşuyorduk, ben ölsem en çok annem sevinir dedim, çünkü etrafına ah ben nasıl anayıııım diye şov yapacağı ömürlük bir malzeme çıkacak, düşündü haklısın dedi adam, showgirl benimki ya
Bi de para bol parası için etrafında olan herkesi hayranı filan sanıyor, biri ona ters düşse direk satın alıyor filan, bi bana sökmedi ağır geldi hatuna
Yooo özel değilde çok var bi sayfa sürer yazsam
Şuanki sorunum çene kemiğimde iyileşmeyen bir enfeksiyon var bir aydır onunla uğraşıyorum, sabaha karşı acile git gel ağrıdan bayıl 8 saat morfin dahil ağrı kesici yapmalarına rağmen geçmeyen ağrı…. Kafamın yarısından bir kafa daha çıkmış gibi görünüyor öyle şiş yaratık gibiyim
Bu halde evladıma sıcak bi çorba yapayım en azından diye hava soğuk üstünü örteyim diye uğraşıyorum, sorsan en mükemmel anne benimki
Düşük yaptım ertesi gün tatile gitti kadın ya
Bunlar okadar küçük örnekler ki, esas mevzuları duyana inme iner
Yakınlığın için teşekkür ediyorum var ol❤️
:KK42::KK42::KK42::KK42: Ahhh çok kötü 😭😭😭 allahım tez zamanda şifanı versin mutlu sağlıklı huzurlu çocukların ve eşinle yaşamanı nasip etsin inşallah. Amin. 🧿

Merhaba tüm konuyu okudum dilerim hakkinizda hayırlısı olur baska sehre gitsenizde,İzmir’de kalip ayri eve ciksanizda..
Ama su kısma takildim babaniz hesabinizi nasil sorgulatiyor?hesabinizi eksiye gecirdiginizden nasil haberdar oluyor?Bankalarda müşteri bilgi gizliliği esastır ve sizin hesap bilgilerinizi oaylasan oersonelin tazminatsız is akdinin fes edilmesi ve hapis cezasına kadar yolu var bunlari keşke göz önünde bulundurarak hareket etseydiniz

Merhaba tüm konuyu okudum dilerim hakkinizda hayırlısı olur baska sehre gitsenizde,İzmir’de kalip ayri eve ciksanizda..
Ama su kısma takildim babaniz hesabinizi nasil sorgulatiyor?hesabinizi eksiye gecirdiginizden nasil haberdar oluyor?Bankalarda müşteri bilgi gizliliği esastır ve sizin hesap bilgilerinizi oaylasan oersonelin tazminatsız is akdinin fes edilmesi ve hapis cezasına kadar yolu var bunlari keşke göz önünde bulundurarak hareket etseydiniz
Söyledim benim hesaplarıma baktırma dedim ama bu ülkede sence her şey kuralına göre mi oluyor sence ? Tanıdığı olan baktırıyor evladıyım bir de belkide ondan. Adamda kırmıyor olabilir.
Umarım kurtulurum canım umarım :KK43: gitmem lazım gerçekten bu evden.

X