Terkedilmeye zorlandım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oda o kesimde gibi davrandı. Değilmiş :KK70:
Yani şu var ki kimse sizi istemediğiniz bir şeye tabii ki zorlayamaz;ama o da cinsellik beklentisindeyse bundan daha doğal başka bir şey de olamaz. Beklentiler uyuşmuyorsa ayrılmak ikiniz için de en hayırlısı, herkes beklentisine uygun birini bulmalı.

Bu adam neden böyle derseniz kafası karışık, bastırılmışlık var, yaşaması gerekeni yaşayamamış; muhtemelen otuz yaşını aşkın adam bir dişiyle bile olmamışsa tercihine saygı duyulabilir; ama çok normal bir durum olduğunu düşünmüyorum. Azgın teke gibi sağa sola saldırması bu yüzden.

Son düzenleme:
Ay herkes deneyimli olmak zorunda mı.
37 yaşındayım toplasan 3 kişi oldu hayatımda ciddi anlamda.
25 yaşında bir kızın 1 senede flört ettiği adam sayısı kadar hayatıma erkek girdi.
Benim tercihim herkesi beğenmem .
Herkesle işim olmaz.
Belki de konu sahibi de öyle .
Birini beğenmiş oda böyle çıkmış herkes yüz kişiyle olup deneyim sahibi olmak zorunda değil.
Haklısın valla.muhazakârlar bize baskı yapıyor, laf atıyor deyip deyip, aynı şeyi biz o insanlara fazla fazla yapıyoruz.iki taraf da hatalı.herkes kebdi doğrusunu dayatmanın derdinde her zamanki gibi.marifet sanıyoruz valla. Eskiden yapanı utandırırlardı, şimdi de işler tersine döndü.ama aynı kutuplaşma devam ediyor.

Insanlar kac yillik ilişkilerinden ayriliyor. Maddi, manevi ne emekler veriyor. Alti ustu 7 ay uzak iliski yasamislar, somut olarak aralarinda bir temas yok. Konu sahibi abartiyor, bu duyguyla oynamak degildir. Sevgililik sureci bu yuzden var, anlasamazsin ayrilirsin. En bastan bilerek gelme durumu yok, karpuz degil ki koklayacaksin. Bazi seyler deneyimlenerek ogrenilir. 5 yasinda cocuk degil, duygulariyla oynansin. 29 yasinda bir birey, bazi seylerin hesabini yapacak
E tamam bir ilişki yaşamış üzülüyor gidip adama zorla beni al demiyor.
Herkes böyle dönemlerden geçer zaten bu bir süreç oda unutacak zamanla.

Ay herkes deneyimli olmak zorunda mı.
37 yaşındayım toplasan 3 kişi oldu hayatımda ciddi anlamda.
25 yaşında bir kızın 1 senede flört ettiği adam sayısı kadar hayatıma erkek girdi.
Benim tercihim herkesi beğenmem .
Herkesle işim olmaz.
Belki de konu sahibi de öyle .
Birini beğenmiş oda böyle çıkmış herkes yüz kişiyle olup deneyim sahibi olmak zorunda değil.
Kel alaka yazıyorsunuz, deneyim icin 100 kisiyle olmaniz gerekmiyor :) 3 kisi de yeterli, 1 kisi de yeterli

Her konuda farklı farklı üyeler denk geldiği için forumun genel tepkisini de tahmin edemiyor insan.geçen bir konuda da kız muhafazakârım öpüşmezk, koklaşmak istemiyorum dediğinde de saldırmışlardı😂😂. Oysa ki bir de çok daha gençti.tercihtir ama adama bunun üzerinden sallamak doğru değil.yorumlar o yönde.hatası cinsellik istemekmiş gibi yazılmış.
Ya bence illa ki elleşme ve öpüşme olmuştur 😄

Merhaba arkadaşlar. Sevgilim ve ben ayrıldık. Ayrılma sebebimiz benim cinsel birliktelik istememem.1 yıldır sevgiliydik. Ve zaten başında 1 yıla evleniriz demiştik. Onun ve benim işimiz iyi olmasına rağmen, onun işteki sorunları, para biriktirme durumları yüzünden ertelendi. Uzaktan ilişkiydi bizimkisi. Çok sevmiştim, aile yapılarımız farklı olmasına rağmen her şeyi kabul etmiştim. Onun ısrarlarından başladı bu ilişki. 7 ay çok iyiydi. Sonradan zor geldiğini , yanında olmadığımı söylemeye başladı. İyi de o istedi bu ilişkiyi. Sonra ayrıldık , tekrar geldi. Ayrıldık tekrar geldi. En son ben bunu istiyorum dedi. Ayrıldık tekrar. 100 tane felan kız takip etmiş. Amacı belli zaten. Ayrılırken çok ağladı. Ben 29 yaşındayım. Hayal kurmuştum onunla çok. Ama terkedildim. Beni ayrılmaya itti. Nefret ediyorum ondan. Mutlu olmasın istiyorum. Beni umutlarımla yarı yolda bıraktı. Hakkımı helal etmiyorum. Nasıl atlatırım?
Gelir tabi. O eklediği görüştüğü seviştiği kızlarla evlenecek hali yok tabi saplı paşanın.

29 yaşına yol aldım. Çevremde herkes evlendi. Ben yalnız kaldım ya. Ona üzülüyorum. Bu kadar kadını eklemesine üzülüyorum. Değmemesine üzülüyorum.
Herkes evlensin. Az önce bir başlıkta evliyim ama yalnızım yazıyordu. İnsan bekarken de huzuru bulabilir. Ne kadar geç o kadar iyi olur hiç dert etme. Evlendikten sonra iyi ki beklemişim diyeceksin. Karaktersizmiş o kişi. Belli ki derdi başka milyon eklese ne çıkar onun gibi birisi gerçek mutluluğu bulabilir mi sence?
Bir yıl ne ki yedi sekiz yıl harcayan var. Allah kalbine ferahlık versin. Dua et böylesi hayirliymis diye. İyi bir insan olsa hayatında olurdu.

Insanlar kac yillik ilişkilerinden ayriliyor. Maddi, manevi ne emekler veriyor. Alti ustu 7 ay uzak iliski yasamislar, somut olarak aralarinda bir temas yok. Konu sahibi abartiyor, bu duyguyla oynamak degildir. Sevgililik sureci bu yuzden var, anlasamazsin ayrilirsin. En bastan bilerek gelme durumu yok, karpuz degil ki koklayacaksin. Bazi seyler deneyimlenerek ogrenilir. 5 yasinda cocuk degil, duygulariyla oynansin. 29 yasinda bir birey, bazi seylerin hesabini yapacak
8 ay flört etmiştik. 2 yıl sonra tekrar yazdı. Sevgili olduk. Beni tanıyordu yani. 2 haftada 2 gün görüştük en az. 1 yıl 2 aydır sevgiliydik. Ben ne para ne pul istedim. Onu sevmiştim. Bekliyordum burda onu.

Kel alaka yazıyorsunuz, deneyim icin 100 kisiyle olmaniz gerekmiyor :) 3 kisi de yeterli, 1 kisi de yeterli
Deneyimli olmak zorunda değil kimse.
Hem olsan ne olucak hayat hep bilmediğin yerden sınar insanı.
Atıyorum 5 yıllık ilişkim var aldatıldım diyelim buna üzülmek kadar doğal bir şey yok değil mi.
Yada boşandım diyelim buna da üzülürüm.
Kim neye ne kadar üzülecek size mi sorucaz

Ya ben herkesin yaşamına saygı duyuyorum. Ama benimde yetişme tarzım var. Başında birçok şeyi konuştuk. Evlenseydik o zaman. Neden ev aldı , evlenmek yerine? Maaşlarımızda iyi zaten alırdık ev. Herkes aynı tarz yaşamak zorunda mı?
Evlenmeden önce ev aldı çünkü sonra alsa siz hak sahibi olacaktınız.

Cinsellik olayı biz kadınlara evlenmeden olmaz diye empoze edildiği için hala bunu tabu olarak görenler var.

Bana göre cinsellik isteyebilir gayet normal ama sen istemiyorsan biri hayatından gitmesin diye kendini zorlayacak halin yoktu.
Ki cinsellik yaşayıp da terkedilebilirdin bu da çok normal,sende terketmek isteyebilirdin.
Bu konuda kimsenin yorum yapma hakkı yok,herkes farklı düşünür farklı yaşar hayatı.

Buradaki en önemli nokta ne olursa olsun ayrılır ayrılmaz anında hayata devam edip kız stalklamaya başlıyorsa sevgi bağlılık vs de yokmuş arayışlara geçmiş hemen.

Önüne bak,unut. Herkes unutur zamanla ve hayatta aşk acısıyla heba edilecek kadar o kadar uzun değil,bundan sonrası için ilişkide ilk önceliğin kendin olsun.Kimse için kendini kötü hissedeceğin şeyler yapma,yapmak zorunda hissetme.

Deneyimli olmak zorunda değil kimse.
Hem olsan ne olucak hayat hep bilmediğin yerden sınar insanı.
Atıyorum 5 yıllık ilişkim var aldatıldım diyelim buna üzülmek kadar doğal bir şey yok değil mi.
Yada boşandım diyelim buna da üzülürüm.
Kim neye ne kadar üzülecek size mi sorucaz
5 yillik iliski ile 7 aylik iliskinin yas sureci ayni degil, olgunluk bu ayrımı yapmakta baslar. Senin iliskinde nasil takildigin, beni hic baglamiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X