Teyze oluyorum galiba :))

buzdevri

Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
5.629
19

Bugün çok güzel bir gündü....

evde yaptığımız iki farklı testte de ablam çift çizgiyi gördü...inşallah bir yanlışlık

yoktur....:Saruboceq: "hamile kalmak istiyorum" topiklerindeki arkadaşlarım sizler beni

tanımıyorsunuz belki ama ben sizlerin tavsiyelerinizle hatta kürlerinizle ablama destek

oldum hep ve ablam 2 yıl sonra hamile olduğunu öğrendi..... hepinize çok çok teşekkür

ediyorum ..:1hug:.ve dua listesinde dua ederken sizler içinde dua ediyorum...

dua topğindeki arkadaşlarım sizlerde ablam için dua ettiniz...sizlere de çok çok teşekkür

ediyorum..:1hug: Allah razı olsun.....dilerim KK'da dileyen tüm bayanlar tez zamanda

anne olsunlar....tüm anne adayları Sağlıklı sıhhatli kucağına alsınlar

bebeklerini..:Saruboceq:

Mutluluğumu paylaşmak istedim burda ben de..hepinize sevgiler....

allah hayırlı uğurlu etsin canım
sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı rabbim nasip etsin

Canım Çok Sevindim Ya..
Umarım Doğrudur Ve Miniğinizi Sağlıklı Bi Şekilde Kucağınıza Alırsınız :Saruboceq:

teyze olmak öle güzel bii duygu kii canım bendee 17 gün sonra yiğenimi kucağıma alıcamm ablamın hamileliği boyunca ablama ben baktımm 9 ayın bir gününde ayrı diilldikk onun yaşadığı sevinci stresii herşeyi birlikte yaşadıkkk..tüp bebek tedavisi gördüü ve zorlu bi hamilelikti o yüzden ben baktımm...belki ablamdan daha heycanlıyımdırr yaşaman lazım bunu kelimelere dökmek imkansız konuya üye olucam canım kesin ve güzel haberleirinizi beklicemmm doktora gittiğinizde yaniii....bu arada yiğenimin ikinci isim hakkını bana verdilerrr ilk ismii zeynep tii ikinciyede defne koydumm...umarımm teyzee olduğun kesinleşir daklummmmmmmmm

teyze olmak öle güzel bii duygu kii canım bendee 17 gün sonra yiğenimi kucağıma alıcamm ablamın hamileliği boyunca ablama ben baktımm 9 ayın bir gününde ayrı diilldikk onun yaşadığı sevinci stresii herşeyi birlikte yaşadıkkk..tüp bebek tedavisi gördüü ve zorlu bi hamilelikti o yüzden ben baktımm...belki ablamdan daha heycanlıyımdırr yaşaman lazım bunu kelimelere dökmek imkansız konuya üye olucam canım kesin ve güzel haberleirinizi beklicemmm doktora gittiğinizde yaniii....bu arada yiğenimin ikinci isim hakkını bana verdilerrr ilk ismii zeynep tii ikinciyede defne koydumm...umarımm teyzee olduğun kesinleşir daklummmmmmmmm

çok iyi anlarsın sen benim heyecanımı, mutluluğumu sevgili Zeynep, insan ablasının canı

yanarken mutlu olamıyor.. O her ay perişan olunca aynı ölçüde üzülüyor....ben de onunla

her ay doktora gitti..... haftaya aşılamaya başlayacakken Rabbim yüzümüzü güldürdü..

inşallah buraya güzel haberler yazacağım pazartesi günü ve sonrasında...Allah razı olsun

çok mutlu etti beni mesajın.....

canım benim inşş hayırlı ve beklediğin haberi alırsın dua edicem senin için ablamada sölicemm oda etsinn...dedim yaa kelimelere dökmek imkansız bu duyguyu teyze anne yarısı derler yaa hakkaten öle canımmm...doğumda yaklaşmaya başladı ya artık süreklii rüyamda görüyorumm onuuu..aşırı derecede heycanlıyımmm..bebişimiz olduğunda buraya koyarım resmini bakarsın...inş ablan hamiledirr yaaaa:Saruboceq:

hadi hayırlısı teyzecim.hayırlısıyla kucağına sağsağlim almayıda nasip etsin.:emir_bebek::emir_bebek:
gözünüz aydın.testler pek yanılmıyor inşallah doğrudur.
benim kızımda ilk teste öğrendi.
sağlıklı bebeleri olsun inşallah.:Saruboceq:

tebrikler a.s.
çok güzel güzel bir haber bu
rabbim ablanın muradını vermiş
inşallah tez zamanda ben ve benim gibi isteyenlerinde muratlarını verir hayırlısıyla :Saruboceq:
rabbim sağlıcakla kucaklarınada almayı nasip etsin, analı babalı büyütürler inşallah :Saruboceq:
mutluluğunuzda daim olsun a.s.

Gözünüz aydın,tebrik ediyorum ablanızı...
hadi hayırlısı bakalım...
Allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin inşallah ve
anneliği isteyen herkese tattırsın...
sevgiler...

canım benim inşş hayırlı ve beklediğin haberi alırsın dua edicem senin için ablamada sölicemm oda etsinn...dedim yaa kelimelere dökmek imkansız bu duyguyu teyze anne yarısı derler yaa hakkaten öle canımmm...doğumda yaklaşmaya başladı ya artık süreklii rüyamda görüyorumm onuuu..aşırı derecede heycanlıyımmm..bebişimiz olduğunda buraya koyarım resmini bakarsın...inş ablan hamiledirr yaaaa:Saruboceq:

Allah razı olsun.....dua çok önemli aklınıza gelirse edin ne olur....Allah ablana da sağlıklı bir

doğum ve sıhhatli bir bebek nasip etsin inşallah... iyi ki buraya yazmışım kat kat arttı

heyecanım, mutluluğum
..:asigim:

hadi hayırlısı teyzecim.hayırlısıyla kucağına sağsağlim almayıda nasip etsin.:emir_bebek::emir_bebek:
gözünüz aydın.testler pek yanılmıyor inşallah doğrudur.
benim kızımda ilk teste öğrendi.
sağlıklı bebeleri olsun inşallah.:Saruboceq:

çok teşekkür ederim :1hug: inşallah iki testte doğru sonuçtur...Allah'ım tamamına erdirsin

ablamın hamileliğini de , herkesinkinide sağ sağlim inşallah..

tebrikler a.s.
çok güzel güzel bir haber bu
rabbim ablanın muradını vermiş
inşallah tez zamanda ben ve benim gibi isteyenlerinde muratlarını verir hayırlısıyla :Saruboceq:
rabbim sağlıcakla kucaklarınada almayı nasip etsin, analı babalı büyütürler inşallah :Saruboceq:
mutluluğunuzda daim olsun a.s.

çok çok teşekkür ederim...Rabbim herkese nasip etsin en beklemediği anda dualarınızı

kabul etsin ,sevindirsin hepinizi....:Saruboceq:....Allah razı olsun , güzel dualarınız içinde...

Gözünüz aydın,tebrik ediyorum ablanızı...
hadi hayırlısı bakalım...
Allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin inşallah ve
anneliği isteyen herkese tattırsın...
sevgiler..

çoook teşekkür ederim.... heyecandan uyuyamadım, tebriklerinizi ,iyi dileklerinizi gördüm

...mutluluğum katlandı
a.s.:nazar::enbuyukkk:

Allah analı babalı büyütsün. inşallah testler doğrudur a.s.

tekrar tebrık ederım hayırlı olsun canım...
allah ınsallah butun dualarını kabul etsın

hadi hayırlı olsun canım... :nazar:

allah sağlıkla kuacağınıza almayı nasip etsin

Allah analı babalı büyütsün. inşallah testler doğrudur a.s.

amin arkadaşlar çook teşekkür ederim sizlere de :1hug:inşallah sağlıklı bir şeklide hamilelik

geçirir ve sağlıklı bir bebeği olur..:nazar:...hepimizin duaları kabul olsun inşallah ...

gözünüz aydın cnm allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağınıza alın :Saruboceq:

X