Teyze yigenine seni artik istemiyorum diyor

Evet issiz gucsuz anca milletin dedikodusuyla ilgilenir ikisi. Ve milletin uzerinden nasil gecinirim diye kendilerine vazife edinmisler bence. Yoksa bukadar ugrasmalari normal degil. Yaslarimiz 25.

Benimde midemi bulandirdi. O yetmemis gibi birde sonradan yenge bana iftiralar atip sevgilime psikoloji baski yapiyor nasil hala withlove ile berabersin sen midesizmisin diye vs

Teyze bana biz x ile icip icip ayni odada uyandik demesinden ve herseye mudahil olmasindan sonra o fotodan rahatsiz olmam normal. Hele ki sevgilim o fotoraf icin babam bizi oyle gorse öldürür demesinden sonra..
Ne yani teyzesiyle arasinda birsey mi var?tovbe yarabbim ya.babam oldurur derken fazlaca icmis adam belki icmesine kiziyordur.teyzesiyle karsilikli icmisler muhabbet ederlerken de sizmislar ayni odada iste.

Ne yani teyzesiyle arasinda birsey mi var?tovbe yarabbim ya.babam oldurur derken fazlaca icmis adam belki icmesine kiziyordur.teyzesiyle karsilikli icmisler muhabbet ederlerken de sizmislar ayni odada iste.

Hayir aralarinda birsey yok.
Babam öldürür derken yalan atmis bana. O sirada anne babasida ordaymis. Beni kaybetmekten korktugu icin uydurmus bunu. Bana uc ay sonra soyledi bunu.
Ben vicik vicik iliskiler sevmedigim icin oyle soylemis sozde. Cocugun gozunu cokmu korkuttum diye dusundum durdum. Ama uc ay boyunca boyle bir yalan da surdurulmez. Teyzesi ben enisteme bile mayomu sallarim bu iyimi diye diyen bir kadin.
Ben ama bu ayni odada uyandik cumleyi yengeme paylastigimda o direk yapistirdi damgayi bana yanlis dusunuyorsun neler dusunuyorsun diyerek. Sonra uzerime kaldi vs.. Bunu baska bir konudada yapmisti. Sevgilimi tanimaya calisirken ilk zamanlar arkadaslari cinsellik icin kiz ayarlasin istediler ondan ve bu konuyu yengeme actigimda ne yani karimi pazarliyor sevgilin dedi. Halbuki ben nasil bir arkadas cevresi var diye dusunmustum. Zaten kari pazarladigini dusunsem onunla isim olmazdi.
İste sonra bu olaylari yenge hanim boyle cirkin bir sekilde buyutup sevgilimin ailesine teyzesine sevgilime anlatmisti.
Yazsam roman olur herhalde..komedi gibi artik. Omrumde boyle sacmalillari ilk defa yasiyorum..nasil dustum bu durumlara bende sasiriyorum

Kon
Konuyu anlayan beri gelsin.

Israrla okudum anlamadim.

Yek anladim siz iliskinizi yasarken 3. Kisileride bir guzel icine almissiniz. Sen yengeyle iyiyken ona anlattin teyze baska bir sey yapti offfff ne karisik.

Ozur dilemissin de onu da anlamadim. Demekki hataliymissin ozur dilemissin.

Siz evlenince teyze ve yengenin yasatti atraksiyonlar olmadan napcaksiniz?

Vaktiniz var ve merak ediyorsaniz eski konumu okuyabilirsiniz.
Evet sokmus olduk onlari iliskimize.
Ben ilk zamanlar sokmadim. Aile gorusmesi olacagi vakit yenge ve teyze burnunu soktuktan sonra ben yengeme acilmistim neyin ne oldugunu anlamak icin.
Cunku sevgilim teyzesini dinleyip aile gorusmesine ayri gelecekti. Ama sozde sonradan ogrendigime gore yengemde ailenden ayri git birsey olmaz demis sevgilime. Bana da yenge baska anlatmisti. X teyze niye oyle fikir verdi anlamiyorum sen sevgilini ikna et ailesiyle gelsin baska turlusu ayip olur demisti bana. O noktadan sonra yengeme acilmistim iliskimiz hakkindaki konulari. Sonradan onunda sevgilime birsey olmaz isteme degil bu ayri gitsen dd olur dedigini ogrendim iste.

Ama yengeye izin vermeden bile burnunu sokuyordu. Daha aileler tanismadan altin ve ev alinma konularina girmisti kendi kendine. Ailem de kizmisti sevgilimin ailesi bu konulari actigini dusunmustu. Ne bu acele daha tanismadik ne altini altin icin kiz vermiyoruz dddiler. Karsi taraf da yani sevgilimjn aileside bu altin konularini biz actik sanmislar onlar da bize kizmis. Yani yenge ortaligi baya bulandirdi kendi kendine. Gerci hos..oda inkar ediyor..sevgilimin annesi ona altinlardan bahsetmis. Sevgilimde bahsetmisti zamaninda. Valla kim yalan atiyor kim durust sasirdim

yengeyi dışlasanız da
teyzenin kocası yok diye dışlanmaz

bu yüzden evlenmeden önce bu teyzeyle başedebilir misiniz?
ondan emin olun derim

yuva yıkar bu kadın

yengeyi dışlasanız da
teyzenin kocası yok diye dışlanmaz

bu yüzden evlenmeden önce bu teyzeyle başedebilir misiniz?
ondan emin olun derim

yuva yıkar bu kadın

Öyle diyorsunuzda ben emin olamiyorum. Sevgilim ve annesi x teyze saf ..yengenin doldurusuna geliyor ondan boyle diyorlar. Gerci teyze demis kimsenin doldurusuna gelmiyorum diye kendisi. Sastim kaldim... Sevgilimden ayrilasim geliyor artik

Bunca olaydan sonra sevgilinle aranizda sorun cikmadi mi ben onu merak ettim

Canim durum berbatmis oyleyse gercekten.yasini bilmiyorum ama benden kucuksundur muhtemelen.ne kadar ciddiye alirsin bilmem ama ne simdi ne evlendiginde esinle ailenle ilgili hicbir olumsuzlugu tartismayi kimseye anlatma.annene bile.cunku esinle o an kotusundur sonra iyi olursun ama insanlarin aklinda hep kotu anlattiklarin kalir yarin obur gun bunu sana karsi kullanirlar.benim bir akrabam var esiyle hep mukemmel bir evliligi var diye bilirdik sonra duydukki bosanmislar ama bosanma asamasinda ne oncesinde hicbirseyden haberimiz olmadi.e oyle olunca da kimse ona ne birsey sormaya cesaret bildi ne de ah vah edebildiler.ama bastan beri herseyini anlatsaydi alakasiz kisiler bile kendinde yorum yapma hakkini bulacak basinin etini yiyeceklerdi.simdi hayatini yasiyor bol kazancli bir isi var gezip tozuyor.bir de anlatinca normalde senin aklina hayatta gelmeyecek seyleri sokuyorlar aklina .acaba mi diyorsun.ben bunu nasil goremedim diyorsun hic yoktan esinle sevgilinle bozuluyor.mesela ben yazin anneme gitmistim kalmaya cocuklarla esim gelmedi o arada esim salona perde yaptirmis yeni ben perdeyi degistirmek istiyordum.ben gorunce cok sevindim benim tarzim degildi ama olsun bana supriz yapmis .annemi aradim dedim boyle boyle perde yaptirmis ben sevincle anlatiyorum.annem ne o kafasina gore is yapmis evin kadini evde yokken ona sormadan perde mi alinirmis kizim bu adam seni umursamiyor mu dedi.ben sok.sonra dedim kendi kendime hakikaten bana niye sormuyo .belki ben baska birsey begenecegim gittim bi e yetmezmis gibi esime bir daha bana danismadan kafana gore is yapma dedim.sana iyilikte yaramiyor zaten dedi esim tartistik.halbuki anneme anlatmasam hayatta aklima oyle bir dusunce gelmezdi.boyle yani canim kimseye anlatma bisey.olmayan seyi sokarlar aklina

Bunca olaydan sonra sevgilinle aranizda sorun cikmadi mi ben onu merak ettim

Cikti tabiki. Cok tartistik.. aramizdaki saygi azaldi. Cok ayrilmak istedim ama yapamadim. Biz normalde iyi anlasiyorduk en basindan beri. Ama aramiza bu muhtesem ikili girdikten sonra tartismalarimiz basladi. İlk zamanlar haberim yoktu hicbirseyden. Sonra sevgilim garip davranmaya basladi beni dusman gibi gordu. Sonra beni denemis nasil bir insan oldugumu anlamis. Butun sucu yengeye ustledi. Halbuki kendisi en basindan durust davranip bana acilabilirdi. Hele ki okadar asigim diyen bir insanken nasil baskalarin lafina dayanarak bana kotu davrandi nasil oturup da dedimodumu dinledi anlamiyorum. Teyze konusunda onun her dedigi lafa bir cevabi vardi. O oyle degil oyle demek istedi diyerek bana aciklama yapardi. Ben onun kalbini bilirim kotu degildir dedi. Tartismalarimizda ama yengenin benim hakkimda kj iftiralari yuzume vurdu ..teyzesini de usttun tuttu benden hep. Kendimi ikinci planda hissedecek derecede. Normalde ayrilmam lazim bana boyle davrandiktan sonra farkindayim..zaten yediremiyorum bunlari kendime olan saygim kayboldu kaybolacak. Aklima geliyor rahatsiz oluyorum her defasinda.sevgilim beni ezdirdi gibisinden bakiyorum artik olaylara.. Kendiside ezdi gecti..affedemiyorum unutamiyorum bunlari..cunku haksizlik yapildi ve o da adam gibi arkamda duramadi susturmadi kimseyi zamaninda. Zaten her tartismamizda yengenin benim hakkimda dediklerini hakli cikariyor ..mesela yenge dengesiz demis hakkimda..oda diyor dun iyidik bugun ne oldu yine ben bu konari acinca sen dengesizsin diyor. Halbuki bilmiyor kendime yediremedigimi.. Ozur diledigime bile pismanim o teyzeden..ben benlikten ciktim..seviyesiz insanlarla muhattap olup kendimi kucuk dusurdum..en basindan bu iliskiyi kesip atmaliydim ..bana kotu davranilmasina izin vermemeliydim..hirsa kapilip kin tutup intikam alasim bile geliyor..halbuki hic boyle bir insan degilimdir. Butun huzurum kacti. Dunyada cok pislik insanlar varmis aptal gibi herkese herseyi inanip hala guvenebildigim icin kendime ofkeliyim en cok kendime..

Tesekkur ederim. Bunlari bende dusundum ve ayni sonuca vardim sizin gibi. Bana ders oldu birdaha hayatta anlatmam kimseye hicbirsey.

Öff bilmiyorum ama evlenirsen dahada başın ağricak

Evet teyze dengesiz bu kadar dengesiz birini nasıl önemsiyorsun yenge de aynı 2 side afeti felaket sizi kukla gibi oynatıyorlar yaş kaç acaba sizin

Evet teyze dengesiz bu kadar dengesiz birini nasıl önemsiyorsun yenge de aynı 2 side afeti felaket sizi kukla gibi oynatıyorlar yaş kaç acaba sizin

Yaslarimiz cok kucuk de degil yani. 25.
Yengeyi takmamaya calisiyorum artik ama sevgilim teyzesine cok bagli ve hayatimizda hep olacak ve boyle devam edecek konusmalari diye dusunuyorum. Kadin onu uzmesini cok iyi biliyor ve benimle ugrasmasini. Herseyi yapiyor soyluyor sonra zeytinyagi gibi birde uste cikiyor trip atiyor sevgilime..yok seni istemiyorum yok bunlari kaldiramiyorum vs diyerek. Halbuki ben kaldiramiyorum ben! Ona kim ne yapmis ki yahu..etkiye tepki verdim soylediklerini seyleri en son yuzune vurmustum ozur dilemeden once. Durduk yere totomdan birseyler uydurmadim sonucta. Ama boyle insanlarla basa cikamam ben sanirim. Onunla basa cikmak icin erkegi parmaginda oynatan kadinlara benzemem ve laf sokmayi ogrenmem lazim herhalde. Ve boyle basit ve uyduruk seylerle ozumden olmak istemiyorum. Baska bir yolu yordami varsa bana fikir verirseni sevinirim..yoksa ayrilacagim sanirim.Teyzesi yuzune tukurse yarabbi sukur modunda sevdicegim ne yazikki

Ayrıl bence yoksa evlenince başın dahada ağrıyacak boş ver senden kıymetli değil kimseee

Su mesajin da o kadar dogru tespitler yapmissin ki kendi hakkinda sevgilin hakkinda.
Sevgiliyken seni ikinci plana atip arkandan bu isleri yapiyorsa evlenince neler yapmaz derim.

Sevgiliyi denemek ne demek ne buyul saygisizlik.

Siz bi teyzeyle bir yete varamazsiniz. Tabi simdi nasil durum sevgilinin dusuncesi tavri ne bilmiyorum ama kendine yazik etme bile bile bu kaos ortamina gitme

hiç sevmem böyle vıcık vıcık ilişkileri, sana gelip bu konuları anlatan sevgilinde farksız değil gibi

e ne güzel işte..görüşmesin yiğeniyle ! o kaıdn normla değğil ben sana söylim..yiğen gözüyle baksaydı senle kuma gibi didişmez mutluluğunuzu isterdi ! resmen senden kıskanıyor görmüyorusn ?

e ne güzel işte..görüşmesin yiğeniyle ! o kaıdn normla değğil ben sana söylim..yiğen gözüyle baksaydı senle kuma gibi didişmez mutluluğunuzu isterdi ! resmen senden kıskanıyor görmüyorusn ?

Artik ne dusunecegimi bilmiyorum gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…