TİBET' İN 5 GENÇLİK PINARI İLE GENÇLİK VE SAĞLIK KAZANIN

Merhaba arkadaşlar, ben de bu hareketleri ablamla beraber 4 gündür yapıyorum. Emin değilim ondan mı hareket ettiğim filan yok haricen. Ama yediklerime biraz dikkat ederek -abur cuburu da kesmemin etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum- 700 gram vermişim inanamıyorum gerçekten. Eğer gerçekten böyle sonuç almaya devam edersem insanlara da bilgi vermesi açısından bilgi vermeye çalışacağım.

Merhaba arkadaşlar, ben de bu hareketleri ablamla beraber 4 gündür yapıyorum. Emin değilim ondan mı hareket ettiğim filan yok haricen. Ama yediklerime biraz dikkat ederek -abur cuburu da kesmemin etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum- 700 gram vermişim inanamıyorum gerçekten. Eğer gerçekten böyle sonuç almaya devam edersem insanlara da bilgi vermesi açısından bilgi vermeye çalışacağım.
Merhaba bu açmış olduğum başlık 2019 da. Şimdilik en aktifi bu. Beklerim Tibetin Kadim 5 Hareketi...
Sevgiler😊😊

Cok şükür bugün başladım 3 tekrar haftasina 🖒👏

8 Ağustos 3/1 (3 tekrar 1.gün)

Kilo: 63 😭
Bel: 82 😭
Basen: 100 😭

Hefef 55 kg..bakalım ne zaman olucam ❤

Merhabalar, tibet egzersizini yapmayı çok isteyip istikrarli bir şekilde ilerleyemeyen biri olarak aranıza katılıp motivasyonunuzdan etkilenmek istedim. en fazla 3 hafta yapabildim onda da her gün değil. yarın yeni hafta başlangıcı ile aranıza katılmak isterim. hepimize şifa olsun

Merhabalar, tibet egzersizini yapmayı çok isteyip istikrarli bir şekilde ilerleyemeyen biri olarak aranıza katılıp motivasyonunuzdan etkilenmek istedim. en fazla 3 hafta yapabildim onda da her gün değil. yarın yeni hafta başlangıcı ile aranıza katılmak isterim. hepimize şifa olsun
Mesajınızı yeni gördüm. Başlayabildiniz mi?

Bir gün boşluk verecekseniz bunu o haftanın son gününe bırakmayın lütfen, ben bunu yaptım ve 21 tekrarı 6 ay yapmama rağmen bi fayda görmüyorum deyip bırakmıştım; sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Çünkü o zaman bende bilmiyordum; ara verilen günün hemen sonrasında artırma yapılmayacağını (birinin paylaşımında görüp öğrenmiştim) oysa ben pazar günü ara verip pazartesi artırma yapıyordum. Saçlarımda hiç bir değişiklik olmadı en büyük hayal kırıklığım da bu olmuştu :KK61::mad:

Eski alışkanlık aynen devam; yine pazar ara verdim :mad: bugün 3 tekrar yaptım yine, yarın artırıp 5 olacağım inşallah :21::KK9:

Dün mecburiyetten ara verdim, gece 4 e kadar uyku tutmadı, sabah baş ağrısı ve halsizlik vardı; o yüzden yapamadım.. :KK61:

X