Tiens Airiz Organik Ped

Nightinggiller

Biraz hemşire biraz öğretmen
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2019
15
4
27
Tiens Airiz organik ped. Bu markayı deneyimleyen yada tanımak isteyen hanımlar burdan konuşalım buyrun. Ben yeni tanıştım çok sevdim şimdi herkese anlatmak herkesi bilinçlendirmek istiyorum 🤗

Son düzenleme:
Faydaları nedir ve Nerede bulabiliriz ?
Tüm genital enfeksiyon mantar kist miyom idrar yolu enfeksiyonlarını tedavi etme ve önleme özelliğine sahip içeriği tertemiz organik bir urun kullanıp memnun kaldığım için arkasında duruyorum. Bir kez deneyen bir daha vazgeçemiyor. İnstagramdan Nightinggiller hesabından yardımcı olabiliriz. Ben ilk alımlarda geliş fiyatından veriyorum denemeniz için 👍🏻🤗

Katalog ürünlerine oldum olası güvenmem ille de organik ped arıyorsanız birkaç tane var okuyun araştırın ilk aklıma gelen natracare onuda kullanabilirsiniz

Katalog ürünlerine oldum olası güvenmem ille de organik ped arıyorsanız birkaç tane var okuyun araştırın ilk aklıma gelen natracare onuda kullanabilirsiniz
Bu daha çok tedavi amaçlı kullanılan bir ped zaten daha çok sağlıkçılar arasında yaygın

Bu daha çok tedavi amaçlı kullanılan bir ped zaten daha çok sağlıkçılar arasında yaygın
Ben sağlıkçıyım zaten faydalı olabilir bilmiyorum çok fazla incelemedim ancak birçok kişi bu ürünü al üye ol sat üye yaptır insanları diye söyledi network ürünü yani bana güven vermiyor kist miyom vs. Bu tür problemler sadece pedle halledilmez bu vaatlerde inandırıcı gelmiyor mesela mühim olsan temiz içerikte olması organik olması zarar vermemesi polikistik overli olarak araştırıyorum 1 aydırda natracare kullanıyorum birkaç marka daha var böyle sadece kullanırken içim rahat yoksa kiste idrar yollarına çok bir etkisi yok

Yaklaşık 2 yıldır airiz ped kullanıyorum ve aşırı memnunum. Ne ıslaklık hissi ne de rahatsız edici ped kokusu hiçbirinden eser yok. Denemenizi tavsiye ederim.

X