Tipplasti ameliyatı sonrası burun içinde mukoz ödemi inmedi?

ayseyaren

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
88
6
29
2 ay önce revizyon ameliyatı oldum. Burun sırtına dokunmadığı halde kemer var gibi daha önce burnumda kemer yoktu geçer mi? Bir de bantlardan sonra burun içinde ödem oluştu burun deliğimin yanında içinde baya da büyük 2 ay olmasına rağmen inmedi böyle bir durum yaşayan var mı? Geçer mi doktorum uzakta gidemiyorum

İlk ameliyatı ne kadar sire önce olmuştunuz ? 2. Ameliyat hu kemikleriniz daha hassas sonuçta şiş olması da normal bence çok dokunup oynamayınız geçecektir ilk ameliyatınızı düşünün ne kadar sirede tam iyileşebildiniz, şuan 2 katı ve daha fazlası bütün kemikleriniz dokularınız daha hassas moral ve sabır sadece

Kızlar benim ilk ameliyatım benimde burun ucu hemen arka kısmında şişlik var ele geliyor dr 2 . Ay fotolarımı attım ben sormadan kendisi ödem oradaki şişlik geçecek dedi daha geç iyileşir miş birde cilt yapım orta.

Ben de pazartesi günü tip plasti ameliyatı oldum. Kalın deriliyim. Doktor burnumun ucuna arptım kıkırdağı koyup yükselttiğini söyledi. Lu an burnum eski halinden daha büyük ve sert görünüyor. Siz de böyle hissettiniz mi ?

2 ay önce revizyon ameliyatı oldum. Burun sırtına dokunmadığı halde kemer var gibi daha önce burnumda kemer yoktu geçer mi? Bir de bantlardan sonra burun içinde ödem oluştu burun deliğimin yanında içinde baya da büyük 2 ay olmasına rağmen inmedi böyle bir durum yaşayan var mı? Geçer mi doktorum uzakta gidemiyorum
Mukozanın şişliğini nereden anlıyorsun

Mukoza ödemini parmağınızla burun içindeki orta hatta dokunduğunuzda anlıyorsunuz. O kısım normade dümdüz bir yüzey ama ödem varsa inişli çıkışlı oluyor.

Ben de pazartesi günü tip plasti ameliyatı oldum. Kalın deriliyim. Doktor burnumun ucuna arptım kıkırdağı koyup yükselttiğini söyledi. Lu an burnum eski halinden daha büyük ve sert görünüyor. Siz de böyle hissettiniz mi ?
merhaba su an nasilsiniz cok merak etttim acikcasi mumkunse fotograf atarsaniz sevinirim :)

X