Tırnak mantarına son!!!!Sonunda kurtuldum.

Arkadaşlar nasıl son durumlarınız??????????

Güzelimm..5ay oldu Aynısefa kremini kullanmaya başlayalı...Aynı titizlikle devam ediyorum kullanmaya..ikinci kutu bitmek üzere..Tamamen yeni bir tırnak gelmedi ama Sapsarı ve kat kat görüntüsü yok oldu sayılır.Zaten ayak tırnağı geç uzuyormuş. tırnağımın tam ortasında çok az bir bombe kaldı.Onu törpüleyeceğim.Kısacası ben memnun kaldım bu kremden.Şu anki görüntüsü bile beni mutlu ediyor.Daha önce de dediğim gibi 10 yıldan fazladır çekiyorum.Geç iyileşsin ama iyileşsin diyorum.Size gerçekten çok ama çok teşekkür ediyorum,sürekli sizi sevgiyle anıyorum..Gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğim..kullanmaya devam..

Güzelimm..5ay oldu Aynısefa kremini kullanmaya başlayalı...Aynı titizlikle devam ediyorum kullanmaya..ikinci kutu bitmek üzere..Tamamen yeni bir tırnak gelmedi ama Sapsarı ve kat kat görüntüsü yok oldu sayılır.Zaten ayak tırnağı geç uzuyormuş. tırnağımın tam ortasında çok az bir bombe kaldı.Onu törpüleyeceğim.Kısacası ben memnun kaldım bu kremden.Şu anki görüntüsü bile beni mutlu ediyor.Daha önce de dediğim gibi 10 yıldan fazladır çekiyorum.Geç iyileşsin ama iyileşsin diyorum.Size gerçekten çok ama çok teşekkür ediyorum,sürekli sizi sevgiyle anıyorum..Gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğim..kullanmaya devam..

Canım çok memnun oldum bu haberleri duyunca.Bayanlar için çok iğrenç bir görüntü tırnak mantarı.Yazın hep açık giyiyoruz...Bu yüzden sizinde benim gibi fayda görmeniz beni çok memnun etti.Devam edin.Tamamen geçiyor....Geçmiş olsun tekrar.

ayyyyyyy darısı başıma yazın ortasında çorapla gezmek saklamak beni yerin dibine sokuyo mycosper kullandm ama pek faydalı olmadı hamileligimde başladı kantaron yagı,çay agacı yagı nibülen her akşam kremler bi türlü geçmedi tüm ayak tırnaklarımda var inş geçer hemen yarın alıyorum süt verdigim içn hiç bi ilaç kullanamıyorum bi kaç ayda bunu denicem bakalım olmazsa çektircem napıyım çok zormuş ama

ayyyyyyy darısı başıma yazın ortasında çorapla gezmek saklamak beni yerin dibine sokuyo mycosper kullandm ama pek faydalı olmadı hamileligimde başladı kantaron yagı,çay agacı yagı nibülen her akşam kremler bi türlü geçmedi tüm ayak tırnaklarımda var inş geçer hemen yarın alıyorum süt verdigim içn hiç bi ilaç kullanamıyorum bi kaç ayda bunu denicem bakalım olmazsa çektircem napıyım çok zormuş ama
Canım geçmiş olsun.Umarım bizler gibi sende kurturlursun bu illetten.Gelişmeleri bizimle paylaşırsın.

bişey sormak istiyorum aynı sorun bendede var 2 kez cektrdim tırnagımı hem mantar gecmedi hemde tırnagım ortasına kadar uzuyor artık acaba bu krem uzamasınıda saglarmı ?

Canım geçmiş olsun.Umarım bizler gibi sende kurturlursun bu illetten.Gelişmeleri bizimle paylaşırsın.

ayyy inş geçmiş olur 3. günüm bugün yıkayıp kuruluyorum kesebildigim kadar kesiyorum sonrada kremi yediriyorum tarçınımsı bi kokusu var kremin bide sirke duydum bugün sirkeli suyla yıkayıp kullancam artk sirke mikrobları öldürür diye biliyorum şimdi senin tamamen geçtimi cnm ya bide tırnaklarının içi kireç gibimiydi?

merhaba arkadashlar.ınternetde tırnak mantarını ıncelerken bu sıtenı buldum. cok begendım ve kayıt oldum.3 senedır ayak tırnaklarımdakı mantar benı de üzüyor.yapmadıgım shey kalmadı. 2 gun once hast.de tırnagımdan kazıntı aldılar. 1 ay sonra cevapı cıkacakmış.
Guzelimm senın dedığın aynısefayı yarın alıcam ınshallah yardım eder.
ama bu sıtede 2008 kayıtlarına denk gelmıshtım aramalarda.VENOFAMED denılen tırnak koruyucudan bahs edılıyordu. o kadar begenenler vardı kı o kremi...duyan kullanan varmı acaba? fıyatı 79 tl. bır az ucuz olsaydı alıcaktım. bu nedenleönce kullananların onerılerını duymak ıyı olur dıye dusundum.

merhaba arkadashlar.ınternetde tırnak mantarını ıncelerken bu sıtenı buldum. cok begendım ve kayıt oldum.3 senedır ayak tırnaklarımdakı mantar benı de üzüyor.yapmadıgım shey kalmadı. 2 gun once hast.de tırnagımdan kazıntı aldılar. 1 ay sonra cevapı cıkacakmış.
ama bu sıtede 2008 kayıtlarına denk gelmıshtım aramalarda.VENOFAMED denılen tırnak koruyucudan bahs edılıyordu. o kadar begenenler vardı kı o kremi...duyan kullanan varmı acaba? fıyatı 79 tl. bır az ucuz olsaydı alıcaktım. bu nedenleönce kullananların onerılerını duymak ıyı olur dıye dusundum.

o kremi bende inceledim ama bilmiyorumki iiimidir aman tek geçirsin razıyım ben 79 tl ye kullanlar yazsa keşke

ayyy inş geçmiş olur 3. günüm bugün yıkayıp kuruluyorum kesebildigim kadar kesiyorum sonrada kremi yediriyorum tarçınımsı bi kokusu var kremin bide sirke duydum bugün sirkeli suyla yıkayıp kullancam artk sirke mikrobları öldürür diye biliyorum şimdi senin tamamen geçtimi cnm ya bide tırnaklarının içi kireç gibimiydi?
Evet canım benim tırnağımın içide kireç gibi bembeyazdı.Tırnağım ise kalın ve sert.Tırnağımı keserken ağlardım o kadar bir sertlik vardı.Ayakkabı giyerken fazla yol yürüdüğümde tırnağımda ağrı olurdu.Şimdi tamamen yok oldu.Umarım sizlerde kurtulursunuz.Tırnağınızı kestikçe alttan beyaz kireç gibi diye tabir ettiğiniz yapı daha çok çıkacaktır.Zamanla azalıyor,tınak törpülenip ve kesilip inceldiği için yeni temiz tırnak geliyor.

İnşallah canım.Geçmiş olsun şimdiden.Gelişmeleri yazarsın.

merhaba arkadaşlar ben deneme için kremi aldım 4 gündür deniyorum. kremi eşime aldırtmıştım satana bayan yüz için demiş :) 3 gündür uyguluyorum.batıklarımı en derin şekilde aldırdım bu illet yüzünden hem tırnağım kalınlaştıihem içi boşihem sarı hemde batık oldu inşallah kurtulurum:)
çok teşekkür ederim şimdiden bizimle bunu paylaştığın için

ben de aldım arkadaşlar kremi 2 gün önce cumartesi günü.inşallah faydası olur. 7-8 senedir var tırnağımda mantar.ilaç kullandım ama geçmedi.en sonunda ben de yakasını bırakmıştım.sizin yazdıklarınızı okuyunca denemekte yarar var dedim aldım.inşallah yaza kadar faydası olur da kurtulurum.teşekkürler.gelişmeleri yazarım.

kızlar ben doktora gittim, bana mantar için ilaç gibi birşey verdi..gün aşırı tırnağın o kısımlarını törpileyip içerisindeki cilayı sürmek gerekiyor..böyle bir ilaç kullanan fayda gören var mı ?

kızlar ben doktora gittim, bana mantar için ilaç gibi birşey verdi..gün aşırı tırnağın o kısımlarını törpileyip içerisindeki cilayı sürmek gerekiyor..böyle bir ilaç kullanan fayda gören var mı ?

ben yıllar önce kullanmıştım sanırım 2005 senesinde.ama bana hiç fayda etmedi maalesef.hala tırnağımda mantar var ve ne yaparsam yapayım geçmiyor.hatta o cilayla birlikte bir de ilaç kullanmıştım.ama onun da faydasını göremedim.belki seninki daha başlangıçtır.bence kullan bir süre.duruma göre bakarsın.

Arkadaşlar bende tırnak mantarı yoktu aslında spor ayakkabı giymekten kaynaklı parmak aralarımda kaşıntı ve sulu akıntılı yara oluyordu.
Arkadaşım eczacı kendisi bana bir sabun verdi ve her akşam onunla yıkadım 1 hafta içinde kaşıntı ve koku tamamen yok oldu. tavsiye ederim "Eau Savonneuse" ün ayak bakım sabunu ben bu markanın selülit ürününü de kullandım gayet güzel sonuç verdi.
Arkadaşım tırnak mantarına vs iyi geldiğini söyledi fakat bende tırnak mantarı olmadığı için onunla ilgili kesin birşey söyleyemem.
İnşalllah kurtulursunuz bu illetten.

Tam yedi oldu Aynı sefa kremini kullanmaya başlayalı...İki ay önce yazdığımda tırnağımın ortasında bombe kaldığını söylemiştim,onu törpüledim.Şimdi tamamen uzamasını bekliyorum..Daha önce de söylediğim gibi,Şu anki görüntüsü bile beni mutlu ediyor..Sapsarı ve kat kat görüntüsü yok oldu..Hala (hergün olmasa da) kremi uygulmaya devam ediyorum..O kadar çektim ki tekrar eski haline döner diye ödüm kopuyor..10 yıldır ilk defa beyaz görüyorum tırnaklarımı..Hiç unutmuyorum en son geçen yıl,yine bir umut diye başka bir dermatoloğa gittiğimde KESİNLİKLE TEDAVİSİ YOK demişti..neredeyse ağlayacaktım..Artık normal görünümlü tırmaklarım var ve bu senin sayende GÜZELİMM :))) SANA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..İyi ki de bu siteye üye olmuşum ve iyi ki de Senin tavsiyene uymuşum..İyi ki sen de tecrübelerini bizimle paylaşmışsın..Yazmaya devam edeceğim..Herkese şiddetle tavsiye ediyorum..TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER GÜZELİMM :)))))))

Tam yedi oldu Aynı sefa kremini kullanmaya başlayalı...İki ay önce yazdığımda tırnağımın ortasında bombe kaldığını söylemiştim,onu törpüledim.Şimdi tamamen uzamasını bekliyorum..Daha önce de söylediğim gibi,Şu anki görüntüsü bile beni mutlu ediyor..Sapsarı ve kat kat görüntüsü yok oldu..Hala (hergün olmasa da) kremi uygulmaya devam ediyorum..O kadar çektim ki tekrar eski haline döner diye ödüm kopuyor..10 yıldır ilk defa beyaz görüyorum tırnaklarımı..Hiç unutmuyorum en son geçen yıl,yine bir umut diye başka bir dermatoloğa gittiğimde KESİNLİKLE TEDAVİSİ YOK demişti..neredeyse ağlayacaktım..Artık normal görünümlü tırmaklarım var ve bu senin sayende GÜZELİMM :))) SANA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..İyi ki de bu siteye üye olmuşum ve iyi ki de Senin tavsiyene uymuşum..İyi ki sen de tecrübelerini bizimle paylaşmışsın..Yazmaya devam edeceğim..Herkese şiddetle tavsiye ediyorum..TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER GÜZELİMM :)))))))

canım, nasıl kullandın bu kremi, haftada kaç gün sürdün ?
biraz anlatır mısın canım ? geçmiş olsun, 7 ayda mı geçti?

ben alalı da daha 1 hafta oldu ama her gün sanki hemen iyileşecekmiş gibi bakıpduruyorum.sanırım ben de bir mucize bekliyorum:97:

umutsuzluğa kağılmaya başlıyorum.hergün bıkmadan usanmadan yapıyorum.tırnaklarım hala sapsarı..
acaba tırnaklarımın üstünü de mi törpülesem'kalınlığı gider belkii__:KK76:

umutsuzluğa kağılmaya başlıyorum.hergün bıkmadan usanmadan yapıyorum.tırnaklarım hala sapsarı..
acaba tırnaklarımın üstünü de mi törpülesem'kalınlığı gider belkii__:KK76:

ben törpülemedim hiç canım kremi kullanırken.ama çözüme ulaşan arkadaşımız hem o sarı kısmı kesmiş kesebildiği yere kadar(ben de kestim) hem de tırnağın üstünü törpülemiş.çok kısa kestiğim için acıyordu tırnağım ama şimdi uzadı biraz ben de törpüleyeceğim.sen de dene bence.

X